Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Uwaga! Silne wiatry!

7

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje wystąpienie silnych wiatrów w porywach do 80 km/h. 

Ostrzeżenie obowiązuje od czwartku ( 13.02.) w godzinach od 22.00 do piątku (14.02) do godziny 4.00. Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h w porywach do 80 km/h z południa.

Prawdopodobieństwo: 85%.

Ostrzeżenie I stopnia o silnym wietrze.

IMGW-PIB w Krakowie/red

Napisany dnia: 13.02.2020, 16:05
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Misiek
dnia 13.02.2020, 16:34
Ocena
komentarza:
0
...jak w Kieleckim
@ Xyz
dnia 14.02.2020, 17:59
Ocena
komentarza:
2
Albo po fasoli.
@ Obiłankenobi
dnia 13.02.2020, 16:39
Ocena
komentarza:
0
... na dworcu
@ Drew Macintyre
dnia 13.02.2020, 16:56
Ocena
komentarza:
0
Znowu bedzie drzewa lamac i wywracac
dostawczaki
@ Xys
dnia 13.02.2020, 19:54
Ocena
komentarza:
0
Tym razem nie sprawprzesprawdrognozy i będzie cisza ;) ostatnio trafili bo cała Polska o tym trąbią
@ Dino
dnia 14.02.2020, 10:27
Ocena
komentarza:
0
Jak za cara Mikołaja na Syberii
@ tralala
dnia 14.02.2020, 11:20
Ocena
komentarza:
1
Jak człowiek poje kapusty z grzybami to dopiero są wiatry, że hej.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Centrum Zrównoważonego Rozwoju nie dla Jasła?

   

  Rada Miejska Jasła nie wyraziła zgody na zabezpieczenie składki inwestycyjnej dla ZGDW na realizację Centrum Zrównoważonego Rozwoju. Obiekt w technologii pasywnej ma być nie tylko nową siedzibą związku, lecz również służyć szeroko pojętej edukacji ekologicznej. Szacowana wartość projektu to 11 379 924,60 zł. Składka inwestycyjna, jaką miałoby zabezpieczyć Miasto Jasło wynosi 2 mln zł.

 • Wojewoda apelowała o rozwiązanie sprawy związanej z funkcjonowaniem ZRM w Jaśle

  Dzisiaj z inicjatywy wojewody podkarpackiego Ewy Leniart odbyło się spotkanie, którego tematem rozmów było funkcjonowanie zespołów ratownictwa medycznego w Jaśle. Wojewoda zwróciła się z apelem do dyrektorów jasielskiego szpitala oraz Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie o jak najszybsze wypracowanie rozwiązania zaistniałej sytuacji...

 • Będzie więcej płatnych stref parkowania w Jaśle

   

  Rada Miejska w Jaśle przyjęła uchwałę, w której na nowo określono zasięg stref płatnego parkowania w mieście. Znalazło się w niej wiele nowych lokalizacji. Zmiany mają sprawić, że w centrum Jasła zaparkowanie pojazdu stanie się łatwiejsze. W mieście przybędzie 607 nowych, płatnych miejsc postojowych. Na nowo ustalono także wysokość opłat za parkowanie.

 • Powrót zimy w powiecie jasielskim

   

  Zgodnie z prognozami meteorologów, w południowej części województwa podkarpackiego, w nocy z niedzieli na poniedziałek wystąpiły intensywne opady śniegu. To wystarczyło, aby Jasło pokryło się białym puchem. Opady mogą potrwać do godzin wieczornych.

 • Wiercenie studni głębinowej

   

  Własna studnia głębinowa to darmowa woda i duża oszczędność. Często, pomimo podłączenia nieruchomości do lokalnej sieci wodociągowej, decydujemy się na wiercenie studni głębinowej po to, by uzyskać niezależność od dostawców mediów.

 • AKTUALIZACJA: Potrącenie rowerzysty. Kierujący jednośladem nie żyje

  Dzisiaj przed godziną 18. Na drodze krajowej nr 28 relacji Jasło-Krosno w miejscowości Warzyce doszło do potrącenia rowerzysty. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

 • Akademia Małego Geniusza zaprasza na filmik

   

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Geniusza, które mieści się na ul. Towarowej 29A w Jaśle. Jeśli szukacie miejsca dla swojego dziecka, w którym może poczuć się jak w domu, zdobywać wiedzę poprzez zabawę, wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Weźcie udział w rekrutacji i zapiszcie pociechę już dziś!

 • Dotacje dla klubów sportowych przyznane. Do podziału jest 600 tys. zł

   

  Jasielski magistrat opublikował wczoraj zarządzenie burmistrza Jasła w sprawie wyboru zgłoszonych przez kluby sportowe przedsięwzięć o charakterze sportowym, którym przyznano dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Miasta Jasła na 2021 rok. Do podziału jest 600 tys. zł. Pieniądze otrzyma łącznie kilkanaście podmiotów.

 • Będzie konkurs na dyrektora jasielskiego szpitala

  Michał Burbelka końcem grudnia złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W związku z tym Rada Powiatu w Jaśle powołała czteroosobową komisję konkursową, która podejmie decyzję o wyborze nowego dyrektora jasielskiej lecznicy.

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105