VII PRAHA CUP 2008'
W dniach 14.08-17.08.2008 roku w Pradze (Czechy) rozegrany zostanie VII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt PRAHA CUP 2008'.
Na turniej ten wspólnie z zespołem "SPARTA" Sambor wyjadą 2 zespoły dziewcząt UKS "MOSiR" Jasło (rocznik 1991 i młodsze, oraz 1993 i młodsze). W turnieju tym nasze zespoły wystąpią po raz 7. Oprócz zespołu UKS "MOSiR" Jasło w turnieju zagrają drużyny z Ballerup (Dania), Mutterstadt (Niemcy), Nyiregyhazy (Węgry), Sambora (Ukraina), Preszova i Stropkova (Słowacja), oraz z Pragi (Czechy).
UKS MOSiR Jasło
