Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

W Jaśle powstanie nowe, kameralne osiedle dla rodzin!

Grupa Tektonika odpowiedzialna za realizację Osiedla Widokowego przygotowała dla mieszkańców Jasła kolejną propozycję nowoczesnych mieszkań dla rodzin. W ramach inwestycji powstanie 21 mieszkań o metrażu od 64 do 111 m2. Nowe osiedle powstanie przy ul. Łąkowej w Jasielskim Sobniowie nieopodal punktu rekreacyjnego Przystanek Kwiatowa.

Osiedle Kwiatowe to propozycja dla osób, które poszukują przestronnych, rodzinnych mieszkań zlokalizowanych w przyjaznym, zielonym otoczeniu nieopodal ścisłego centrum. Lokalizacja osiedla gwarantuje zarówno komfort przemieszczania się jak i ciszę oraz wygodę.

W ramach przedsięwzięcia Osiedle Kwiatowe powstanie 13 budynków w których znajdzie się 21 mieszkań. Dostępne są trzy typy mieszkań, mieszkania zlokalizowane na parterach posiadać będą dodatkowo przestronne ogródki, natomiast mieszkania zlokalizowane na piętrze posiadać będą poddasza. Myśląc o mieszkańcach Jasła zaprojektowaliśmy przestronne, funkcjonalne mieszkania o różnej wielkości, tak by dostarczyć na rynek produkt jakiego w naszej ocenie brakuje najbardziej, tj. mieszkania dla rodzin. Nowoczesny design oraz ponad 25 letnie doświadczenie zapewnią wysoką jakość wykonania. Wychodząc na rynek z naszymi produktami staramy się dostarczyć mieszkańcom Jasła to co w naszej ocenie jest niezbędne do rozwoju miasta oraz zachęcenia pochodzących z Jasła i okolic do pozostania na tym terenie.

Lokalizacja osiedla

Osiedle zlokalizowane będzie przy ul. Łąkowej, nieopodal punktu rekreacyjnego Przystanek Kwiatowa, z bardzo dobrym połączeniem zarówno ze ścisłym centrum miasta (5 minut samochodem do rynku w Jaśle) jak i z obwodnicą pozwalającą na dojazd do Krosna (3 minuty samochodem). Jednocześnie lokalizacja osiedla gwarantuje ciszę oraz naturalne, zielone otoczenie.

Standard wykończenia

Na komfort mieszkańców osiedla wpływać będzie nie tylko funkcjonalność mieszkań ale i zastosowanie podwyższonego standardu deweloperskiego. W każdym mieszkaniu zamontowana zostanie klimatyzacja. Mieszkania posiadać będą wszystkie niezbędne instalacje, a ogrzewanie odbywać będzie się przy pomocy indywidualnych kotłów gazowych montowanych w każdym mieszkaniu. Mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim.

Niskie koszty użytkowania

Proponowane mieszkania są bezczynszowe. Nabywca stanie się członkiem wspólnoty mieszkaniowej, w ramach której pobierane będą jedynie opłaty za administrowanie wspólnotą oraz utrzymanie części wspólnych, które polega między innymi na odśnieżaniu drogi wewnętrznej oraz chodników czy strzyżeniu trawników. Opłaty za media płacone są indywidualnie od zużycia. Tego typu rozwiązanie pozwala zaoszczędzić spore środki w perspektywie wielu lat.

Jeśli jesteś zainteresowany Osiedlem Kwiatowym i chcesz poznać szczegóły skorzystaj z jednej z możliwości:

- odwiedź stronę internetową www.osiedlesobniow.pl
- zadzwoń do nas pod numer 502 695 166
- skontaktuj się mailowo pod adresem [email protected]
- umów się na spotkanie w biurze.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 02.02.2024, 18:58

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657