W Polanach zatrzymano 20 nielegalnych cudzoziemców z Bliskiego Wschodu
W środę 15 listopada w związku z otwarciem przejścia granicznego w Barwinku do Polski wjechał pojazd na niemieckich numerach rejestracyjnych, który zwrócił uwagę strażników granicznych. Za pojazdem ruszył pościg, który zakończył się w Polanach w gminie Krempna. Zatrzymano 20 osób bez wymaganych dokumentów.
www.gov.pl
Strażnicy graniczny kontrolujący w środę przejście graniczne zauważyli busa na niemieckich numerach rejestracyjnych. Od razu nabrali podejrzeń, że w pojeździe mogą znajdować się nielegalni imigranci, dlatego postanowili go zatrzymać.
Za busem ruszył pościg. W jego zatrzymaniu strażnikom granicznym pomogła policja. Udało się tego dokonać w Polanach w gminie Krempna. - W związku z uzasadnionym podejrzeniem, że w pojeździe mogą znajdować się osoby bez dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu na terenie RP, podjęto wspólne działania z patrolami Policji. W ich wyniku ujawniono busa w którym znajdowało się 20 osób pochodzących z Bliskiego Wschodu – por. Piotr Zakielarz z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Cudzoziemcy wrócili już na terytorium Słowacji.
id
Pani dragoness zmieni zdanie już niedługo, jak tylko zacznie jej to
bezpośrednio dotyczyć, a coś mi się wydaje że aspirujący do władzy,
na czele z Tuskiem raczej nie będą tak bardzo chronić naszych granic,
a już na pewno od strony wschodniej, więc witajmy powoli młodych
inżynierów z Afryki.
No ale skoro nie chcieliście zagwarantować sobie bezpieczeństwa
poprzez udział w referendum to teraz chodźcie kanałami.
na spokojnej kto to jest.
Następna tura do Sterczewskiego i Jońskiego bodajże niech i oni ubogacą
sie trochę kulturowo.
@ strona fufufu
Powiem tak.. Łukaszenka też się cieszy razem z wami z wyników
tych wyborów.
Reszty nie komentuje, bo jeśli ktoś wrzuca do jednego wora uchodźców
wojennych czy imigrantów zarobkowych z tymi podrzucanymi nam
prowokatorami to sam sobie ocenę wystawia.
Ten beton jest do skruszenia , tyle że w waszych głowach.
A jeśli ktoś na poziomie pani dragoness usiłuje mnie obrażać to bardzo
dobrze o mnie świadczy... takim jest pani autorytetem.
Współczuję, uczniom oczywiście.
Prawda jest też to, że smoczyca i inne lewaki też chcą robić tu śmietnik Europy. Muzułmanów nie chcą inni muzulmanie. Lewacy nienawidzą Jezusa, nienawidzą kościoła i chcą by muzułmanie zrobili z chrześcijan ami czystki - tak jak to robią gdy są w przewadze liczebnej. A u nich nie ma singli i osiecka, są 4 żony i 10 dzieci, u nich nie ma tęczowych zboków więc to tylko kwestia czasu kiedy będzie ich więcej.
Ale czego można oczekiwać
Mnie twoja nie bawi za bardzo, z racji twej pracy niestety, odstraszasz
potencjalnych kandydatów na uczniów, nie wiem czemu dyrekcja na to
pozwala.. może po prostu jesteś już w wieku ochronnych i trzeba ciebie
że tak powiem przetrzymać, i wreszcie uwolnić, innego wytłumaczenia
nie widzę.
Jesteś po prostu żenująca...nie wiem jak dyrekcja może tolerować
takiego pracownika, który ma wpływ na kształtowanie psychiki młodych
ludzi... radzę omijać tą szkołę, bardzo daleka.
ci to..?
Czyli jednak stchórzy. Norma.
dnia 17.11.2023, 22:56
@ dragoness
Jesteś po prostu żenująca...nie wiem jak dyrekcja może tolerować
takiego pracownika, który ma wpływ na kształtowanie psychiki młodych
ludzi... radzę omijać tą szkołę, bardzo daleka.
No cóż... Pana rady nie posłuchali rodzice prawie tysiąca uczniów naszej szkoły. To dobrze o nich świadczy. To jak? Osobista rozmowa z dyrekcją na mój temat się odbędzie, czy tylko popiskiwanie w komentarzach?
My ich nie chcemy, więc niech sp...
Cóż, miałam okazję rozmawiać z moją uczennicą, która w tej chwili mieszka i pracuje w Londynie i niestety, obraz, jaki maluje nie jest różowy. Zamknięte enklawy, patrolowane przez policję obyczajową, "odwrócona dyskryminacja", gdzie nie zatrudnia się kobiet w firmach prowadzonych przez muzułmanów, całkowite poddanie prawu koranicznemu, gdzie muzułmanin szczerze przyznaje, że gdyby imam mu kazał, to poderżnie gardło "niewiernej", choć ją lubi. Działanie na zasadzie "miękkiego przejęcia", czyli grzeczni, układni i podporządkowujący się, dopóki nie zdobędą liczebnej przewagi. Paradoksalnie, jak stwierdziła, jedynie bieda chroni Polskę przed zalewem, bo przede wszystkim liczą na socjal. Najzabawniejsze jest to, że ortodoksów najbardziej boją się muzułmanie "umiarkowani", bo to oni wiedzą, do czego są zdolni ch "bracia w wierze" a sami znajdują się na drugim miejscu listy do odstrzału zaraz po niewiernych
Aha - to tylko takie ewangeliczne pitolenie, żeby się katolikom rzewnie na duszy robiło, ale z życiem nie ma nic wspólnego, prawda?
Właśnie nie chcemy tych ,,gorzkich łez" dla nas i naszych bliskich, nie sądzę żeby któryś z nich posiadał jakiekolwiek poglądy polityczne,
myślę że jadą po to by żyć i dobrze się bawić na cudzy koszt.
Nie życzę ci tego, ale jeśli nic się nie zmieni to niedługo możesz znów
zastanawiać się nad emigracją dla własnego bezpieczeństwa.
Nie wiem do kogo się pani zwraca? Może pani określi dokładniej.
Ja zapytam, skoro pani się udziela w temacie uchodźców. Czy wsparła pani polskich kierowców, wyrzucanych z kolejki przez naszych braci Ukraińców? Pozostawionych tak bez opieki że strony naszych władz? Poprze pani chociaż słowem i potępi wiedzę ukraińskie za te niesprawiedliwe i niewdzięczne działania ? Przecież oni tam z darami id nas jeżdżą
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
komentarza: 77