Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

W poniedziałek przeprowadzono sekcję zwłok 36-letniego mieszkańca Gogołowa

11

W ubiegłym tygodniu w środę w Tarnawie Górnej w samochodzie odnaleziono zwłoki 36-letniego mężczyzny, mieszkańca Gogołowa. Marcin P. był poszukiwany przez kilka dni przez policję po tym, jak rodzina zawiadomiła o jego zaginięciu. Prokuratura w Sanoku wszczęła śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. W miniony poniedziałek przeprowadzono badanie sekcyjne.

fot. archiwum

W ubiegłym tygodniu zakończyły się poszukiwania zaginionego 36-letniego Marcina P, mieszkańca Gogołowa, który został odnaleziony martwy we własnym samochodzie w powiecie sanockim. Mężczyzna ostatni raz był widziany w poniedziałek przy sklepie Hitpol w Gliniku Górnym. Samochodem odjechał w kierunku Brzostku. Okazało się jednak, że nigdy tam nie dojechał.

W minioną środę w Tarnawie Górnej znaleziono samochód poszukiwanego, a w nim jego ciało. Prokuratura Rejonowa w Sanoku wszczęła w tej sprawie śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Wczoraj z udziałem prokuratora odbyła się sekcja zwłok mężczyzny. Dodatkowe badania mają dać odpowiedź, co do przyczyny śmierci 36-latka. - Do wydania opinii niezbędne jest wykonanie badań. W tym celu zostały zabezpieczone stosowne płyny ustrojowe i fragmenty narządów – poinformowała prok. Izabela Jurkowska-Hanus z Prokuratury Rejonowej w Sanoku. - Dopiero po uzyskaniu wyników będzie możliwe wydanie opinii przez biegłego – dodała.

id

Napisany dnia: 28.11.2023, 14:47

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Ja
dnia 28.11.2023, 19:35 · Zgłoś
Czyli piszmy, żeby tylko coś napisać …. :(
Odpowiedz
3
@ jas
dnia 28.11.2023, 19:03 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
9
@ Felo
dnia 28.11.2023, 17:17 · Zgłoś
Tyle wyjaśnień i" nic ."...z tego hehe
Odpowiedz
-3
@ prawie zawodowa dziennikarka
dnia 28.11.2023, 16:26 · Zgłoś
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co to znaczy "nic"? Czy to pojęcie w ogóle ma jakieś znaczenie? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na te pytania, ale ostrzegam, że nie gwarantuję, że znajdziesz tu jakieś odpowiedzi.
"Nic" to słowo, które jest używane do opisu braku czegoś. Można powiedzieć, że "nic" to przeciwieństwo "wszystkiego". Ale czy to wystarczy, by zrozumieć, co to znaczy?
W filozofii "nic" jest często używane do opisu braku bytu. Ale co to znaczy, że coś nie istnieje? Czy to oznacza, że jest to całkowicie pozbawione znaczenia?
Można powiedzieć, że "nic" to po prostu brak czegoś. Ale czy to wystarczy, by zrozumieć, co to znaczy? Czy to, że czegoś nie ma, oznacza, że nie ma to żadnego znaczenia?
Jak widzisz, pytania dotyczące "niczego" są bardzo trudne do odpowiedzenia. Można powiedzieć, że "nic" to po prostu brak czegoś, ale czy to wystarczy, by zrozumieć, co to znaczy?

Dziękuję za uwagę, wypłata się należy.
Odpowiedz
6
@ Xeinx
dnia 28.11.2023, 16:07 · Zgłoś
Ble ble ble nic nowego i jeszcze wprowadzacie
w błąd!
Marcin P. mial lat 36.
Odpowiedz
7
@ Do Ilony dziedzic
dnia 28.11.2023, 15:22 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ rjs
dnia 28.11.2023, 16:07 · Zgłoś
A mogła startować na posłankę i przecinać wstęgi jak babcia Kurowska do tego nie trzeba specjalnych umiejętności.
Odpowiedz
40
@ Wacek,a nawet Janusz
dnia 28.11.2023, 15:21 · Zgłoś
Artykuł nic nowego nie wnosi.Pisac coś,byle pisać...
Odpowiedz
14
@ Ronin
dnia 28.11.2023, 15:20 · Zgłoś
Czyli prokuratura wskazuje ewidentnie na udział osób trzecich (drugich).
Odpowiedz
26
@ wacek
dnia 28.11.2023, 15:06 · Zgłoś
Napisano co wiedziano a nic nowego.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657