Strona główna

Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Za nami już  trzy turnusy letniej szkółki tenisowej, ostatnie dwie grupy odbędą się od 12-go do 16-go sierpnia  i od 19-go do 24-go  sierpnia.  Grę w tenisa można zacząć  już w wieku 5 lat, a okres wakacyjny to najlepszy czas żeby dziecko rozwinęło zdolności sportowe, nauczyło się podstaw tenisa i przede wszystkim dobrze się bawiło!

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską w niewielkich 3-4 osobowych grupach dopasowanych do wieku uczestników i ich umiejętności. 

Trening w szkółce trwa przez 5 dni po 1,5 godziny dziennie. Dla grupy najbardziej zaawansowanej zajęcia trwają 2 godziny bądź dłużej. Wypożyczamy bezpłatnie sprzęt sportowy, dostosowany do wieku i umiejętności zawodnika. 
Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w formie zabawy.

Szczegóły:

Terminy zajęć:

Turnus IV - 12.08 – 16.08

Turnus V -  19.08 – 23.08 

Treningi prowadzone są w godzinach przedpołudniowych.

Godziny rozpoczęcia zajęć: od 9.00
Miejsce: Korty MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15

W razie opadów deszczu zajęcia odbywać się będą na HALI MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15

Na zakończenie kursu turniej z nagrodami dla wszystkich uczestników. 

Cena 200 zł od osoby.

Możliwe jest utworzenie grupy w innym terminie wakacyjnym.  

Szczegółowe informacje: 

Fundacja Aktywna Galicja                                                                                           
Włodzimierz Winiarski nr licencji 1614/IS/SK/2009 
kom. 662 325 577 
e-mail: wlod74@gmail.com

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 06.08.2019, 07:30 , Tagi: Brak
 • Zaskakujące odkrycie przy cmentarzu żydowskim

   

  Archeolodzy zakończyli badania sondażowe na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. Miały dać one odpowiedź na pytanie, czy w miejscu tym znajdował się niegdyś cmentarz żydowski, a tym samym groby? W trakcie prowadzonych prac archeolodzy natrafili na interesujące odkrycie.

 • Nie daj się cukrzycy!

  14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji razem z lek. med. Piotrem Plutą, kierownikiem Oddziału Diabetologicznego jasielskiego szpitala przypominamy o tym, że cukrzyca to niebezpieczna choroba, która prowadzi do wielu powikłań. Niestety z każdym rokiem coraz więcej osób na nią zapada.

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybrany kurs/szkolenie/studia podyplomowe. Rekrutacja odbędzie się w dniach od 18.11.2019 r. do 22.11.2019 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Wierzą, że oddając krew mogą uratować komuś życie

   

  O tym, że krew jest niezwykle cenna dla każdego człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością do grupy osób przekonanych o jej olbrzymim znaczeniu należą uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, którzy oddali krew z myślą o tych, którym może ona uratować życie.

 • Zapalając znicze na ich grobach spłacamy dług

   

  Ulice miasta spowite są gęstą mgłą. Wszyscy tłoczą się z drzwiach autokaru, aby po chwili sennie zasiąść na swoich miejscach. Od odjazdu dzieli ich zaledwie kilka minut. Z niecierpliwością oczekują chwili, w której warkot silnika oznajmi, iż wyprawa na Ukrainę wreszcie się rozpoczyna.

 • 26-latek zniszczył osiem samochodów

  W minioną sobotę w nocy na ul Szkolnej w Jaśle doszło do dewastacji ośmiu samochodów osobowych. 26-letni mieszkaniec Jasła przyznał się do winy. Policja skierowała sprawę do sądu.

 • Obchody Narodowego Dnia Niepodległości w Jaśle

   

  W całej Polsce odbywają się dzisiaj uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. W Jaśle uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożono kwiaty.

 • Ceny targowe na zakup obrączek w salonach Łazur!

   

  Planujecie ślub, a nie macie jeszcze obrączek? Stoiska targowe i ich gwar Was przytłaczają?Zapraszamy do naszych salonów jubilerskich w Jaśle i Sanoku, gdzie w ciszy i spokoju wybierzecie Wasze wymarzone obrączki po targowych cenach!

 • Czarni lepsi od wicelidera. Jaślanie mistrzami jesieni

   

  Jesień należy do Czarnych Jasło. Podopieczni Ryszarda Skuby pokonali w ostatnim meczu rundy jesiennej drużynę MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1. Tym samym zimę spędzą na fotelu samodzielnego lidera rozgrywek klasy okręgowej.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105