Strona główna

Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

Napisany dnia: 06.08.2019, 07:30 , Tagi: Brak

Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Za nami już  trzy turnusy letniej szkółki tenisowej, ostatnie dwie grupy odbędą się od 12-go do 16-go sierpnia  i od 19-go do 24-go  sierpnia.  Grę w tenisa można zacząć  już w wieku 5 lat, a okres wakacyjny to najlepszy czas żeby dziecko rozwinęło zdolności sportowe, nauczyło się podstaw tenisa i przede wszystkim dobrze się bawiło!

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską w niewielkich 3-4 osobowych grupach dopasowanych do wieku uczestników i ich umiejętności. 

Trening w szkółce trwa przez 5 dni po 1,5 godziny dziennie. Dla grupy najbardziej zaawansowanej zajęcia trwają 2 godziny bądź dłużej. Wypożyczamy bezpłatnie sprzęt sportowy, dostosowany do wieku i umiejętności zawodnika. 
Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w formie zabawy.

Szczegóły:

Terminy zajęć:

Turnus IV - 12.08 – 16.08

Turnus V -  19.08 – 23.08 

Treningi prowadzone są w godzinach przedpołudniowych.

Godziny rozpoczęcia zajęć: od 9.00
Miejsce: Korty MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15

W razie opadów deszczu zajęcia odbywać się będą na HALI MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15

Na zakończenie kursu turniej z nagrodami dla wszystkich uczestników. 

Cena 200 zł od osoby.

Możliwe jest utworzenie grupy w innym terminie wakacyjnym.  

Szczegółowe informacje: 

Fundacja Aktywna Galicja                                                                                           
Włodzimierz Winiarski nr licencji 1614/IS/SK/2009 
kom. 662 325 577 
e-mail: wlod74@gmail.com

Artykuł sponsorowany

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

 • Jaślanie biorą sprawy w swoje ręce i sprzątają miasto

   

  Jaślanie chcą żyć w czystym i wolnym od śmieci mieście. Kilka dni temu dwóch mieszkańców Jasła z własnej inicjatywy posprzątało okolice wałów przy ul. Piotra Skargi. Wszystkie śmieci, starannie posegregowane trafiły do worków.

 • Tak wyglądała tragiczna jesień 1939 r.

   

  Eksplozje, serie z karabinów maszynowych i łuny ognia nad „łąkami hubalowymi” towarzyszyły widowisku historycznemu, które odbyło się wczoraj w ramach tegorocznej edycji Memoriału majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tematem przewodnim tym razem były wydarzenia z jesieni 1939 r.     

 • IX Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. 17-18 sierpnia 2019.

 • Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105