Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncert – „Hity polskiej muzyki filmowej”

JasMaty to prawdziwa muzyczna uczta dla wszystkich melomanów. W tym roku Jasielskie Jazzowe Klimaty Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza odbywają się już po raz dziesiąty w historii. Z tej okazji, wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na koncert – „Hity polskiej muzyki filmowej”, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Aby sięgnąć po nagrodę wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe, wykazując się przy tym najlepszym refleksem.

Niedzielny koncert będzie dla publiczności okazją do wysłuchania największych filmowych przebojów. Nie zabraknie m.in. tytułowej kompozycji z „Czterdziestolatka” czy Suity z filmu „Janosik”. W JDK wystąpią: Adrianna Noszczyk – wokal; Wojciech Sanocki – fortepian, aranżacje; Stanisław Sroka – gitary; Paweł Palcowski – trąbka; Piotr Górka – kontrabas i Arek Skolik – perkusja. 

Bilety na koncert możecie zdobyć biorąc udział w konkursie. Wystarczy, że jako pierwsi udzielicie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Podaj imię i nazwisko wykonawcy tytułowej piosenki do serialu „Czterdziestolatek”, do której muzykę skomponował Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz.

Odpowiedzi możecie przesyłać od godz. 18:00 na adres: [email protected]. Czekamy na nie do jutra (29 listopada) do godz. 10:00. Nagrody trafią do uczestników, którzy jako pierwsi udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Kto pierwszy, ten lepszy!

Zapoznaj się z REGULAMINEM.

Wyniki konkursu. 
Wykonawcą tytułowej piosenki do serialu "Czterdziestolatek" był Andrzej Rosiewicz.

Nagrody w postaci podwójnych wejściówek na koncert „Hity polskiej muzyki filmowej” otrzymują:

1. Justyna Maczuga
2. Lucyna Burnatowska

Gratulujemy! 

red.

Napisany dnia: 28.11.2023, 10:00

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657