Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Więcej miejsc parkingowych w Jaśle!

Parkowanie w Jaśle to często nie lada wyzwanie. Miejsc parkingowych w mieście jest wciąż zbyt mało, szczególnie w ścisłym jego centrum. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się nowy parking przy ul. Jagiełły na 20 samochodów osobowych. W ofercie kierowcy znajdą atrakcyjne abonamenty dzienne i miesięczne.

Każde nowe miejsce parkingowe w Jaśle wydaje się być rozwiązaniem na wagę złota. Zapotrzebowanie na nowe parkingi jest bardzo duże w obliczu rosnącej liczby samochodów, które wjeżdżają każdego dnia do centrum miasta. Problemy mieszkańców tylko częściowo rozwiązały kolejne strefy płatnego parkowania.

Nie musisz już szukać

Kłopoty wielu kierowców z parkowaniem może rozwiązać jednak nowy parking, który powstał u zbiegu ulic Jagiełły i Krasińskiego. Inwestorem a zarazem jego administratorem jest jasielska firma HESTA, świadcząca usługi z zakresu przewozu krajowego i zagranicznego osób.  Kierowcy znajdą tutaj 20 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Czynny jest od godz. 6:00 do 22:00. Wszystko, co dzieje się jego obrębie śledzą kamery monitoringu, co zwiększa bezpieczeństwo nie tylko samochodów, lecz również ich użytkowników. Na parking prowadzi wygodny wjazd od ul. Krasińskiego.

Nowy parking dzięki swojej lokalizacji jest doskonałą alternatywą dla osób, które korzystają z usług pobliskich firm i instytucji. W pobliżu, przy ul. Mickiewicza znajdują się przychodnie, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, czy też sklepy medyczne. Zaledwie w kilka minut można dotrzeć stąd piechotą do Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego w Jaśle.

Wygodnie i komfortowo  

Dużym atutem nowo powstałego parkingu jest zastosowanie wygodnych dla kierowców rozwiązań. Obsługa urządzeń jest absolutnie intuicyjna oraz pozwala na zaoszczędzenie czasu na choćby poszukiwanie parkometrów.

Przy wjeździe na parking kierowca za pomocą jednego przycisku otrzymuje bilet parkingowy. Wyjeżdżając wystarczy zeskanować kod znajdujący się na bilecie, dzięki czemu system obliczy za nas opłatę. Płatności można dokonać zarówno gotówką, jak też przy użyciu karty płatniczej.

Teraz na każdego kierowcę czekają atrakcyjne abonamenty. Dzienny kosztuje 10 zł. Abonament miesięczny to z kolei wydatek rzędu 100 zł. To naprawdę się opłaca.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 05.12.2019, 08:35
 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105