Strona główna

Więcej walk na gali HFO Saprtan Night w Jaśle

29

Gala Spartan Night w Jaśle zbliża się wielkimi krokami. Do karty walk gali FHO dodano dwie niezwykle ciekawie zapowiadające się konfrontacje. W ringu, tego dnia zmierzą się: Rafał Smalarz z Kamilem Serafinowiczem oraz Bartłomiej Domalik z Mateuszem Kubiszynem.

Po debiucie jak z bajki, Rafał Smalarz powróci na zawodowy ring. Podopieczny Sebastiana Kuśtka spotka się w rewanżowym starciu z Kamilem Serafinowiczem z Uniq Fight Club Warszawa. Starcie jest zaplanowane na trzy rundy po trzy minuty w formule K-1 w wadze do 81 kg podczas HFO: Spartan Night, zaplanowanej na 20 września w hali MOSiR w Jaśle. Ich pierwsza walka zakończyła się remisem po prawdziwej wojnie, a obydwaj chcą ostatecznie rozstrzygnąć, który z nich jest lepszym fighterem.

Reprezentujący miejscowy klub Spartan, Smalarz to etatowy uczestnik Euroligi HFO, na której występują zawodnicy z Polski oraz Europy. Podopieczny trenera Kuśtka prowadzi w rankingu organizacji z dorobkiem 15-stu punktów. Rafał zadebiutował na zawodowym ringu podczas HFO: Nowe Rozdanie, pierwszej gali organizacji transmitowanej na antenie Telewizji Polskiej. Fighter z Podkarpacia rozprawił się wtedy z Damianem Bałucem z NKSW Hoły Team Nowy Targ, stopując walecznego górala w trzeciej rundzie. Podopieczny Sebastiana Kuśtka nie spoczął jednak na laurach i dwa dni po gali pojawił się na sali treningowej. Ostatnio brał udział w HFO Summer Camp, gdzie szlifował formę do nadchodzącej walki wśród czołowych zawodników kickboxingu w Polsce, z Łukaszem Pławeckim na czele. Pierwsze półrocze Rafał zakończył zwycięstwem na 15. Eurolidze HFO potwierdzając wysoką formę.

Przeciwnikiem Smalarza będzie reprezentujący warszawski Uniq Fight Club, gdzie trenuje pod okiem Dawida Mańkowskiego. Kamil w ostatnim czasie stoczył inną ważną walkę, albowiem udało mu się obronić pracę naukową na warszawskim AWFie. Oprócz kickboxingu jedną z pasji Kamila jest piłka nożna. Serafinowicz grał w niższych ligach w okręgu mazowieckim ale jest również sędzią piłkarskim. Pochodzący z podwarszawskiego Sulejówka zawodnik zaczynał treningi w miejscowym klubie TAE, w którym zdobywał pierwsze medale. Później przeniósł się do Uniqu, gdzie postawił na najtwardszą formułę czyli K-1, w której odnosił już pierwsze sukcesy. Podobnie jak Smalarz, Serafinowicz również rywalizuje w ligach kickboxingu ze szczególnym uwzględnieniem Warszawskiej Grandy na Pięści i Giry. Nadszedł czas na wejście na jeszcze wyższy poziom i sprawdzenie się na ringu zawodowym. Tym samym w Jaśle spotka się z Rafałem Smalarzem i postara się udowodnić, że jest na wyższym poziomie wtajemniczenia w kickboxingu.

To będzie walka, o której będzie głośno jeszcze kilka miesięcy po gali HFO: Spartan Night w Jaśle. Mistrz świata kickboxingu w formule full-contact, Mateusz Kubiszyn spotka się w ringu z uznawanym za jeden z największych talentów polskiego kickboxingu, Bartłomiejem Domalikiem. Obydwaj wytoczą najcięższe działa w konfrontacji dwóch szkół kickboxingu, których mieszanka okaże się bardziej wybuchowa niż nitrogliceryna.

Pochodzący z Lubaczowa na Podkarpaciu Mateusz Kubiszyn to jeden z najlepszych zawodników polskiego kickboxingu ostatnich lat. Mieszkający i trenujący obecnie w Poznaniu zawodnik jest od wielu lat członkiem kadry Polski w formule full-contact, w którym zdobył mistrzostwo świata nawiązując do sukcesów największych gwiazd tego sportu z Markiem Piotrowskim na czele. W poszukiwaniu wyzwań podopieczny Radosława Laskowskiego i Wojciecha Kiersteina postanowił spróbować swoich sił w K-1. Noszący pseudonim ‘Don Diego’ zawodnik doszedł do walki o pas w nieistniejącej już organizacji DSF Kickboxing Challenge. Ostatni pojedynek w tej formule podkarpacki wojownik stoczył w kwietniu podczas Wirtuoz Challenge 2, na której rozprawił się z Tomaszem Koniecznym. Oprócz kariery w kickboxingu Kubiszyn rywalizuje również w boksie zawodowym, w którym ma trzy zwycięstwa i jedną porażkę, z czego dwie walki zwyciężył przed czasem. Wychowanek Sokoła Jarosław dysponuje doskonałym wyszkoleniem pięściarskim oraz efektownymi kopnięciami, którymi zaskakiwał wielu rywali na ringach WAKO. Jego styl walki to prawdziwa mieszkanka wybuchowa potężnych ciosów i efektownych kopnięć znanych z filmowych ekranów, co sprawia, że jest jednym z najbardziej ekscytujących kickboxerów w Polsce.

Trenujący pod okiem legendarnego Łukasza Jarosza w Jarosz Fight Club Rabka Zdrój Domalik to mistrz Polski w kickboxingu. Specjalizuje się w formułach z niskimi kopnięciami, co odróżnia jego styl od tego, który w ringu prezentuje Kubiszyn. Zawodnik z Małopolski zawodowe szlify zdobywał na galach wspomnianej DSF Kickboxing Challenge, na których mierzył się min. z utytułowanym Alexeyem Lubchenko z Ukrainy. Podopieczny Łukasza Jarosza toczył również pojedynki na lokalnych galach w Małopolsce ale sportowa ambicja, która w jego przypadku sięga najwyższych laurów nie pozwoliła mu na tym poprzestać. Domalik nie zastanawiał się zbyt długo nad przyjęciem walki z mistrzem świata i tak utytułowanym rywalem jak Kubiszyn, co powinno wywindować go bardzo wysoko w rankingach.

Pojedynki będzie można obejrzeć podczas gali Spartan Fight w Jaśle, która jest zaplanowana na 20 września w hali MOSiR. Bilety do nabycia na bilety-hfo.pl. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVP Sport.

 red./HFO

Napisany dnia: 14.08.2019, 08:05 , Tagi: Brak
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Cena
dnia 14.08.2019, 11:58
Ocena
komentarza:
7
89zł za amatorskie walki hahah chyba kogoś całkiem pogrzało :D To chyba przyjdą Ci co mają za free + rodziny :D Na KSW tyle bilet kosztuje, a nawet na UFC w Polsce można było za tyle kupić.
@ Kibic
dnia 15.08.2019, 18:02
Ocena
komentarza:
-4
Cena idzie w parze z jakością Gali więc bilety i tak są tanie
@ Do kibic
dnia 15.08.2019, 18:22
Ocena
komentarza:
-3
Zgadza się a biletów na zwykły sektor zaczyna już brakować zostały jeszcze bilety VIP ale też już się sprzedają
@ Do Cena
dnia 15.08.2019, 18:53
Ocena
komentarza:
0
Nie martw się masz dwa wyjścia
1. Odmów sobie jednego melanżu i poproś rodziców to Ci dołożą brakującą resztę do ceny biletu
2. Będziesz miał transmisje w TVP Sport
@ do Nowy i reszty
dnia 15.08.2019, 20:32
Ocena
komentarza:
4
Ile oficjalnych walk amatorskich stoczyli Ci zawodnicy zanim przeszli na zawodowstwo? 10? 20?

1. Nie potrzebuję żeby mi rodzice dokładali, sam pracuje na siebie, "melanże" też omijam, nie te lata.
2. Tak wiem czytałem artykuł, może nawet oglądnę nie mówię że nie.
Nadal uważam jednak, że cena na taką galę jest z kosmosu, ponieważ taką samą cenę płaciłem za galę UFC, która odbyła się w Krakowie i nikt mi nie powie że poziom jest podobny :)
@ Do Cena
dnia 15.08.2019, 21:06
Ocena
komentarza:
-3
Ja Ci powiem że poziom jest podobny :) zapraszam Cie serdecznie na hale 20 Września to sam ocenisz.
@ Odpowiedź
dnia 15.08.2019, 21:14
Ocena
komentarza:
-1
Ile stoczyli walk amatorskich zawodnicy startujący na Hfo w Jaśle powiem ale myślę że Łukasz Pławecki około 200, Kamil Kołtan pewnie podobnie, Kubiszyn, Zając i Job pewnie koło 100 każdy
@ Amator
dnia 16.08.2019, 08:40
Ocena
komentarza:
-3
Kolego cena jest adekwatna do karty walk nie chcesz to nie przychodz.
@ UFC
dnia 16.08.2019, 12:38
Ocena
komentarza:
3
Skoro twierdzisz że poziom jest podobny do UFC to nie mamy o czym rozmawiać :)
Panie Amator wiesz co to jest wyrażanie wlasnej opinii? Prócz Plaweckiego nie ma tam zawodników klasy światowej i cena nie jest adekwatna do karty walk. Większość z nich to walki profesjonalistów którzy stoczyli po 10 walk amatorskich i przeszli na "zawodowstwo". Rozumiem że chcecie wspierać swoich chłopaków też trzymam kciuki żeby wygrali w końcu reprezentują Jasło ale szanujmy się...
@ Amator do UFC
dnia 16.08.2019, 13:09
Ocena
komentarza:
-2
Czyli uważasz że Kami Kołtan, Mateusz Kubiszyn prezentują inny poziom niż światowy? Nie przedstawiony jest jeszcze przeciwnik ani Pławeckiego ani Kołtana więc będziesz miał jeszcze wielu bardzo dobrych zawodników których oglądałeś w tv jeżeli interesujesz się walkami K-1.. Bądź z nami i wspieraj lokalnych zawodników którzy dadzą naprawdę dobre walki.
@ Bebe
dnia 14.08.2019, 12:52
Ocena
komentarza:
2
Zróbcie galę MMA a nie jakąś kopanine cyrkowa, wtedy bilety się sprzedadzą w tej cenie...
@ :}
dnia 16.08.2019, 08:48
Ocena
komentarza:
0
Jeżeli chcesz oglądać MMA to widziałem że jakiś cyrk przejeżdża przez Jasło bilety są chyba po 20 zł tam jest podobny poziom :>
@ Gruha
dnia 14.08.2019, 13:21
Ocena
komentarza:
5
Te walki to rozrywka dla wybranych
@ Do Gruha
dnia 15.08.2019, 18:29
Ocena
komentarza:
-3
Tak a wybranych na Hali będzie 700 osób a tysiące przed telewizorami na TVP Sport
@ ryżal
dnia 14.08.2019, 15:09
Ocena
komentarza:
6
Za 100 zł to można zrobić cztery solowe ustawki pod remizą w Czeluśnicy i na dodatek każdy wygrany, z gaży stawia flache. Poziom walk gwarantowany lepszy niż na tej gali a i after party na koszt uczestników.
@ :)
dnia 15.08.2019, 19:05
Ocena
komentarza:
-3
Hahahahhah człowieku ty siebie słyszysz
@ Aliant
dnia 14.08.2019, 16:36
Ocena
komentarza:
5
No panowie z ceną to trochę polecieliście...
@ Kierowca
dnia 15.08.2019, 17:59
Ocena
komentarza:
-1
Dawno nie było tak medialnego i dużego wydarzenia sportowego w Jaśle
@ Kiero
dnia 15.08.2019, 20:47
Ocena
komentarza:
4
Miesiąc temu były Dni sportu i tysiące zawodnikow
@ X
dnia 15.08.2019, 21:08
Ocena
komentarza:
-2
Ta dni sportu :>
@ :)
dnia 15.08.2019, 18:13
Ocena
komentarza:
0
Nikt wam nie kaze jechać. Możecie sie prać tam na tych waszych wsiach
A do ringu żadnen nie wejdzie ;)
@ Kazek
dnia 15.08.2019, 18:51
Ocena
komentarza:
0
Rafał Smalarz trzymamy kciuki za wygraną
@ Game Over
dnia 15.08.2019, 21:16
Ocena
komentarza:
0
Mateusz Kubiszyn będziemy z Tobą
@ W temacie
dnia 15.08.2019, 21:41
Ocena
komentarza:
-3
Przyznam szczerze że dawno czegoś takiego w Jaśle nie widziałem fajnie że właśnie nasze miasto będzie organizatorem tak wielkiego wydarzenia i że zawodnicy Spartan będą rywalizować na tej Gali bo zwyczajnie na to zasługują. W tym artykule prezentowana jest sylwetka Mateusza Kubiszyna który jest mistrzem świata w kickboxingu a walczył będzie w Domalikiem który jest równie uznaną marką do tego nasz Rafał Smalarz który po efektownym zawodowym debiucie znów dostał szansę od włodarzy Hfo do tego karta walk jest bardzo macna a zakończy ja walka o tytuł zawodowego mistrza świata K-1, czy to jest mało? Nie rozumiem tego plucia jadem i pisania że UFC jest czymś lepszym. Sprawdza się teoria że każdemu nie dogodzi a z oficjalnych źródeł wiem że biletów już zaczyna brakować co naprawdę mnie nie dziwi.
@ Brawo
dnia 16.08.2019, 10:28
Ocena
komentarza:
-1
Nic dodać nic ująć temat wyczerpany w stu procentach
@ Benia
dnia 16.08.2019, 08:42
Ocena
komentarza:
-1
Rafał jedziesz z nim
@ Hfo
dnia 16.08.2019, 16:22
Ocena
komentarza:
-1
Tak wyglądała gala Hfo Nowe Rozdanie w maju tego roku
https://www.facebook.com/HFOfights/videos/399406324043090/

Na widowni około 1500 osób przed telewizorami ponad 500 tyś.
W Jaśle karta walk zapowiada się jeszcze ciekawiej.
Zapraszamy na widownię oraz do TVP Sport już 20 Września.

W walce wieczoru Łukasz Pławecki ponadto Kołtan, Kubiszyn, Job, Zając, Smalarz, Podrazik, Marcisz, Biały, Janik, Białas, Domalik, Serafinowicz i wielu innych których nazwiska zostaną wkrótce podane
@ Ja
dnia 16.08.2019, 21:55
Ocena
komentarza:
1
Byłam, widziałam i dopingowałam chłopaków z Jasła i tym razem zrobię to samo.Powodzenia
@ Bonus
dnia 18.08.2019, 20:38
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje Spartanie! Brawo!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zaskakujące odkrycie przy cmentarzu żydowskim

   

  Archeolodzy zakończyli badania sondażowe na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. Miały dać one odpowiedź na pytanie, czy w miejscu tym znajdował się niegdyś cmentarz żydowski, a tym samym groby? W trakcie prowadzonych prac archeolodzy natrafili na interesujące odkrycie.

 • Nie daj się cukrzycy!

  14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji razem z lek. med. Piotrem Plutą, kierownikiem Oddziału Diabetologicznego jasielskiego szpitala przypominamy o tym, że cukrzyca to niebezpieczna choroba, która prowadzi do wielu powikłań. Niestety z każdym rokiem coraz więcej osób na nią zapada.

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybrany kurs/szkolenie/studia podyplomowe. Rekrutacja odbędzie się w dniach od 18.11.2019 r. do 22.11.2019 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Wierzą, że oddając krew mogą uratować komuś życie

   

  O tym, że krew jest niezwykle cenna dla każdego człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością do grupy osób przekonanych o jej olbrzymim znaczeniu należą uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, którzy oddali krew z myślą o tych, którym może ona uratować życie.

 • Zapalając znicze na ich grobach spłacamy dług

   

  Ulice miasta spowite są gęstą mgłą. Wszyscy tłoczą się z drzwiach autokaru, aby po chwili sennie zasiąść na swoich miejscach. Od odjazdu dzieli ich zaledwie kilka minut. Z niecierpliwością oczekują chwili, w której warkot silnika oznajmi, iż wyprawa na Ukrainę wreszcie się rozpoczyna.

 • 26-latek zniszczył osiem samochodów

  W minioną sobotę w nocy na ul Szkolnej w Jaśle doszło do dewastacji ośmiu samochodów osobowych. 26-letni mieszkaniec Jasła przyznał się do winy. Policja skierowała sprawę do sądu.

 • Obchody Narodowego Dnia Niepodległości w Jaśle

   

  W całej Polsce odbywają się dzisiaj uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. W Jaśle uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożono kwiaty.

 • Ceny targowe na zakup obrączek w salonach Łazur!

   

  Planujecie ślub, a nie macie jeszcze obrączek? Stoiska targowe i ich gwar Was przytłaczają?Zapraszamy do naszych salonów jubilerskich w Jaśle i Sanoku, gdzie w ciszy i spokoju wybierzecie Wasze wymarzone obrączki po targowych cenach!

 • Czarni lepsi od wicelidera. Jaślanie mistrzami jesieni

   

  Jesień należy do Czarnych Jasło. Podopieczni Ryszarda Skuby pokonali w ostatnim meczu rundy jesiennej drużynę MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1. Tym samym zimę spędzą na fotelu samodzielnego lidera rozgrywek klasy okręgowej.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105