Strona główna

Więcej walk na gali HFO Saprtan Night w Jaśle

29
Napisany dnia: 14.08.2019, 08:05 , Tagi: Brak

Gala Spartan Night w Jaśle zbliża się wielkimi krokami. Do karty walk gali FHO dodano dwie niezwykle ciekawie zapowiadające się konfrontacje. W ringu, tego dnia zmierzą się: Rafał Smalarz z Kamilem Serafinowiczem oraz Bartłomiej Domalik z Mateuszem Kubiszynem.

Po debiucie jak z bajki, Rafał Smalarz powróci na zawodowy ring. Podopieczny Sebastiana Kuśtka spotka się w rewanżowym starciu z Kamilem Serafinowiczem z Uniq Fight Club Warszawa. Starcie jest zaplanowane na trzy rundy po trzy minuty w formule K-1 w wadze do 81 kg podczas HFO: Spartan Night, zaplanowanej na 20 września w hali MOSiR w Jaśle. Ich pierwsza walka zakończyła się remisem po prawdziwej wojnie, a obydwaj chcą ostatecznie rozstrzygnąć, który z nich jest lepszym fighterem.

Reprezentujący miejscowy klub Spartan, Smalarz to etatowy uczestnik Euroligi HFO, na której występują zawodnicy z Polski oraz Europy. Podopieczny trenera Kuśtka prowadzi w rankingu organizacji z dorobkiem 15-stu punktów. Rafał zadebiutował na zawodowym ringu podczas HFO: Nowe Rozdanie, pierwszej gali organizacji transmitowanej na antenie Telewizji Polskiej. Fighter z Podkarpacia rozprawił się wtedy z Damianem Bałucem z NKSW Hoły Team Nowy Targ, stopując walecznego górala w trzeciej rundzie. Podopieczny Sebastiana Kuśtka nie spoczął jednak na laurach i dwa dni po gali pojawił się na sali treningowej. Ostatnio brał udział w HFO Summer Camp, gdzie szlifował formę do nadchodzącej walki wśród czołowych zawodników kickboxingu w Polsce, z Łukaszem Pławeckim na czele. Pierwsze półrocze Rafał zakończył zwycięstwem na 15. Eurolidze HFO potwierdzając wysoką formę.

Przeciwnikiem Smalarza będzie reprezentujący warszawski Uniq Fight Club, gdzie trenuje pod okiem Dawida Mańkowskiego. Kamil w ostatnim czasie stoczył inną ważną walkę, albowiem udało mu się obronić pracę naukową na warszawskim AWFie. Oprócz kickboxingu jedną z pasji Kamila jest piłka nożna. Serafinowicz grał w niższych ligach w okręgu mazowieckim ale jest również sędzią piłkarskim. Pochodzący z podwarszawskiego Sulejówka zawodnik zaczynał treningi w miejscowym klubie TAE, w którym zdobywał pierwsze medale. Później przeniósł się do Uniqu, gdzie postawił na najtwardszą formułę czyli K-1, w której odnosił już pierwsze sukcesy. Podobnie jak Smalarz, Serafinowicz również rywalizuje w ligach kickboxingu ze szczególnym uwzględnieniem Warszawskiej Grandy na Pięści i Giry. Nadszedł czas na wejście na jeszcze wyższy poziom i sprawdzenie się na ringu zawodowym. Tym samym w Jaśle spotka się z Rafałem Smalarzem i postara się udowodnić, że jest na wyższym poziomie wtajemniczenia w kickboxingu.

To będzie walka, o której będzie głośno jeszcze kilka miesięcy po gali HFO: Spartan Night w Jaśle. Mistrz świata kickboxingu w formule full-contact, Mateusz Kubiszyn spotka się w ringu z uznawanym za jeden z największych talentów polskiego kickboxingu, Bartłomiejem Domalikiem. Obydwaj wytoczą najcięższe działa w konfrontacji dwóch szkół kickboxingu, których mieszanka okaże się bardziej wybuchowa niż nitrogliceryna.

Pochodzący z Lubaczowa na Podkarpaciu Mateusz Kubiszyn to jeden z najlepszych zawodników polskiego kickboxingu ostatnich lat. Mieszkający i trenujący obecnie w Poznaniu zawodnik jest od wielu lat członkiem kadry Polski w formule full-contact, w którym zdobył mistrzostwo świata nawiązując do sukcesów największych gwiazd tego sportu z Markiem Piotrowskim na czele. W poszukiwaniu wyzwań podopieczny Radosława Laskowskiego i Wojciecha Kiersteina postanowił spróbować swoich sił w K-1. Noszący pseudonim ‘Don Diego’ zawodnik doszedł do walki o pas w nieistniejącej już organizacji DSF Kickboxing Challenge. Ostatni pojedynek w tej formule podkarpacki wojownik stoczył w kwietniu podczas Wirtuoz Challenge 2, na której rozprawił się z Tomaszem Koniecznym. Oprócz kariery w kickboxingu Kubiszyn rywalizuje również w boksie zawodowym, w którym ma trzy zwycięstwa i jedną porażkę, z czego dwie walki zwyciężył przed czasem. Wychowanek Sokoła Jarosław dysponuje doskonałym wyszkoleniem pięściarskim oraz efektownymi kopnięciami, którymi zaskakiwał wielu rywali na ringach WAKO. Jego styl walki to prawdziwa mieszkanka wybuchowa potężnych ciosów i efektownych kopnięć znanych z filmowych ekranów, co sprawia, że jest jednym z najbardziej ekscytujących kickboxerów w Polsce.

Trenujący pod okiem legendarnego Łukasza Jarosza w Jarosz Fight Club Rabka Zdrój Domalik to mistrz Polski w kickboxingu. Specjalizuje się w formułach z niskimi kopnięciami, co odróżnia jego styl od tego, który w ringu prezentuje Kubiszyn. Zawodnik z Małopolski zawodowe szlify zdobywał na galach wspomnianej DSF Kickboxing Challenge, na których mierzył się min. z utytułowanym Alexeyem Lubchenko z Ukrainy. Podopieczny Łukasza Jarosza toczył również pojedynki na lokalnych galach w Małopolsce ale sportowa ambicja, która w jego przypadku sięga najwyższych laurów nie pozwoliła mu na tym poprzestać. Domalik nie zastanawiał się zbyt długo nad przyjęciem walki z mistrzem świata i tak utytułowanym rywalem jak Kubiszyn, co powinno wywindować go bardzo wysoko w rankingach.

Pojedynki będzie można obejrzeć podczas gali Spartan Fight w Jaśle, która jest zaplanowana na 20 września w hali MOSiR. Bilety do nabycia na bilety-hfo.pl. Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVP Sport.

 red./HFO

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Cena
dnia 14.08.2019, 11:58
Ocena
komentarza:
8
89zł za amatorskie walki hahah chyba kogoś całkiem pogrzało :D To chyba przyjdą Ci co mają za free + rodziny :D Na KSW tyle bilet kosztuje, a nawet na UFC w Polsce można było za tyle kupić.
@ Kibic
dnia 15.08.2019, 18:02
Ocena
komentarza:
-3
Cena idzie w parze z jakością Gali więc bilety i tak są tanie
@ Do kibic
dnia 15.08.2019, 18:22
Ocena
komentarza:
-3
Zgadza się a biletów na zwykły sektor zaczyna już brakować zostały jeszcze bilety VIP ale też już się sprzedają
@ Do Cena
dnia 15.08.2019, 18:53
Ocena
komentarza:
0
Nie martw się masz dwa wyjścia
1. Odmów sobie jednego melanżu i poproś rodziców to Ci dołożą brakującą resztę do ceny biletu
2. Będziesz miał transmisje w TVP Sport
@ do Nowy i reszty
dnia 15.08.2019, 20:32
Ocena
komentarza:
4
Ile oficjalnych walk amatorskich stoczyli Ci zawodnicy zanim przeszli na zawodowstwo? 10? 20?

1. Nie potrzebuję żeby mi rodzice dokładali, sam pracuje na siebie, "melanże" też omijam, nie te lata.
2. Tak wiem czytałem artykuł, może nawet oglądnę nie mówię że nie.
Nadal uważam jednak, że cena na taką galę jest z kosmosu, ponieważ taką samą cenę płaciłem za galę UFC, która odbyła się w Krakowie i nikt mi nie powie że poziom jest podobny :)
@ Do Cena
dnia 15.08.2019, 21:06
Ocena
komentarza:
-3
Ja Ci powiem że poziom jest podobny :) zapraszam Cie serdecznie na hale 20 Września to sam ocenisz.
@ Odpowiedź
dnia 15.08.2019, 21:14
Ocena
komentarza:
-1
Ile stoczyli walk amatorskich zawodnicy startujący na Hfo w Jaśle powiem ale myślę że Łukasz Pławecki około 200, Kamil Kołtan pewnie podobnie, Kubiszyn, Zając i Job pewnie koło 100 każdy
@ Amator
dnia 16.08.2019, 08:40
Ocena
komentarza:
-3
Kolego cena jest adekwatna do karty walk nie chcesz to nie przychodz.
@ UFC
dnia 16.08.2019, 12:38
Ocena
komentarza:
3
Skoro twierdzisz że poziom jest podobny do UFC to nie mamy o czym rozmawiać :)
Panie Amator wiesz co to jest wyrażanie wlasnej opinii? Prócz Plaweckiego nie ma tam zawodników klasy światowej i cena nie jest adekwatna do karty walk. Większość z nich to walki profesjonalistów którzy stoczyli po 10 walk amatorskich i przeszli na "zawodowstwo". Rozumiem że chcecie wspierać swoich chłopaków też trzymam kciuki żeby wygrali w końcu reprezentują Jasło ale szanujmy się...
@ Amator do UFC
dnia 16.08.2019, 13:09
Ocena
komentarza:
-2
Czyli uważasz że Kami Kołtan, Mateusz Kubiszyn prezentują inny poziom niż światowy? Nie przedstawiony jest jeszcze przeciwnik ani Pławeckiego ani Kołtana więc będziesz miał jeszcze wielu bardzo dobrych zawodników których oglądałeś w tv jeżeli interesujesz się walkami K-1.. Bądź z nami i wspieraj lokalnych zawodników którzy dadzą naprawdę dobre walki.
@ Bebe
dnia 14.08.2019, 12:52
Ocena
komentarza:
2
Zróbcie galę MMA a nie jakąś kopanine cyrkowa, wtedy bilety się sprzedadzą w tej cenie...
@ :}
dnia 16.08.2019, 08:48
Ocena
komentarza:
0
Jeżeli chcesz oglądać MMA to widziałem że jakiś cyrk przejeżdża przez Jasło bilety są chyba po 20 zł tam jest podobny poziom :>
@ Gruha
dnia 14.08.2019, 13:21
Ocena
komentarza:
5
Te walki to rozrywka dla wybranych
@ Do Gruha
dnia 15.08.2019, 18:29
Ocena
komentarza:
-2
Tak a wybranych na Hali będzie 700 osób a tysiące przed telewizorami na TVP Sport
@ ryżal
dnia 14.08.2019, 15:09
Ocena
komentarza:
6
Za 100 zł to można zrobić cztery solowe ustawki pod remizą w Czeluśnicy i na dodatek każdy wygrany, z gaży stawia flache. Poziom walk gwarantowany lepszy niż na tej gali a i after party na koszt uczestników.
@ :)
dnia 15.08.2019, 19:05
Ocena
komentarza:
-3
Hahahahhah człowieku ty siebie słyszysz
@ Aliant
dnia 14.08.2019, 16:36
Ocena
komentarza:
5
No panowie z ceną to trochę polecieliście...
@ Kierowca
dnia 15.08.2019, 17:59
Ocena
komentarza:
-1
Dawno nie było tak medialnego i dużego wydarzenia sportowego w Jaśle
@ Kiero
dnia 15.08.2019, 20:47
Ocena
komentarza:
4
Miesiąc temu były Dni sportu i tysiące zawodnikow
@ X
dnia 15.08.2019, 21:08
Ocena
komentarza:
-2
Ta dni sportu :>
@ :)
dnia 15.08.2019, 18:13
Ocena
komentarza:
0
Nikt wam nie kaze jechać. Możecie sie prać tam na tych waszych wsiach
A do ringu żadnen nie wejdzie ;)
@ Kazek
dnia 15.08.2019, 18:51
Ocena
komentarza:
1
Rafał Smalarz trzymamy kciuki za wygraną
@ Game Over
dnia 15.08.2019, 21:16
Ocena
komentarza:
-1
Mateusz Kubiszyn będziemy z Tobą
@ W temacie
dnia 15.08.2019, 21:41
Ocena
komentarza:
-3
Przyznam szczerze że dawno czegoś takiego w Jaśle nie widziałem fajnie że właśnie nasze miasto będzie organizatorem tak wielkiego wydarzenia i że zawodnicy Spartan będą rywalizować na tej Gali bo zwyczajnie na to zasługują. W tym artykule prezentowana jest sylwetka Mateusza Kubiszyna który jest mistrzem świata w kickboxingu a walczył będzie w Domalikiem który jest równie uznaną marką do tego nasz Rafał Smalarz który po efektownym zawodowym debiucie znów dostał szansę od włodarzy Hfo do tego karta walk jest bardzo macna a zakończy ja walka o tytuł zawodowego mistrza świata K-1, czy to jest mało? Nie rozumiem tego plucia jadem i pisania że UFC jest czymś lepszym. Sprawdza się teoria że każdemu nie dogodzi a z oficjalnych źródeł wiem że biletów już zaczyna brakować co naprawdę mnie nie dziwi.
@ Brawo
dnia 16.08.2019, 10:28
Ocena
komentarza:
-1
Nic dodać nic ująć temat wyczerpany w stu procentach
@ Benia
dnia 16.08.2019, 08:42
Ocena
komentarza:
-1
Rafał jedziesz z nim
@ Hfo
dnia 16.08.2019, 16:22
Ocena
komentarza:
-1
Tak wyglądała gala Hfo Nowe Rozdanie w maju tego roku
https://www.facebook.com/HFOfights/videos/399406324043090/

Na widowni około 1500 osób przed telewizorami ponad 500 tyś.
W Jaśle karta walk zapowiada się jeszcze ciekawiej.
Zapraszamy na widownię oraz do TVP Sport już 20 Września.

W walce wieczoru Łukasz Pławecki ponadto Kołtan, Kubiszyn, Job, Zając, Smalarz, Podrazik, Marcisz, Biały, Janik, Białas, Domalik, Serafinowicz i wielu innych których nazwiska zostaną wkrótce podane
@ Ja
dnia 16.08.2019, 21:55
Ocena
komentarza:
1
Byłam, widziałam i dopingowałam chłopaków z Jasła i tym razem zrobię to samo.Powodzenia
@ Bonus
dnia 18.08.2019, 20:38
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje Spartanie! Brawo!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

VIVO! Krosno
Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105