Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wieczór magii, humoru i zabawy w Szebniach

7

Wieczór 25 stycznia 2008 roku w bibliotece i świetlicy w Szebniach był pełen magii, humoru, quizów i czarów. Dzięki współpracy biblioteki i świetlicy z wydawnictwem Media Rodzina i Księgarnią u Jacka, mogliśmy bawić się przy promocji siódmego tomu cyklu J.K. Rowling pt. „Harry Potter i Insygnia Śmierci”.

 

 

 

 

 


Uczestnicy podczas zabaw i konkursów plastycznych  stworzyli pod kierunkiem malarza Z. Kolanko i poetki R. Kolanko swoje własne zaczarowane ilustracje do książki. Grupa 28 dzieci otrzymała od wydawnictwa plakaty, zakładki, magiczne czekoladki oraz siódmy tom powieści.

 

S. Ablewicz

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Lolek
dnia 23.02.2008, 13:02 · Zgłoś
Matko Golebie sobie konkurs urzadzili...<lol2><wysmiewacz>
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 31.01.2008, 13:11 · Zgłoś
ty he he takie rozwiązłe istoty są najlepsze
Odpowiedz
0
@ ..........
dnia 30.01.2008, 11:52 · Zgłoś
fAJNA SPRAWA , A ILE DZIECIAKI MIAŁY UCIECHY, A CZEKOLADKI JAKIE BYŁY DOBRE, MNIAM -- BIBLIOTEKARKI TO MAJĄ POMYSŁY- BRAWO, BYLE TAK DALEJ, DZIECI NA FERIACH NIE MIAŁY CZASU SIĘ NUDZIĆ, JUŻ PRACOWNICY BIBLIOTEKI O TO ZADBALI. POZDRAWIAM :D
Odpowiedz
0
@ do komentujących...
dnia 30.01.2008, 10:29 · Zgłoś
już nawet dzieciakom nie wolno bawic się po swojemu, nawet malując zaczarowane postacie, lub bawiąc się w magiczne wróżby. Kazdy z nas to robił w dziecinstwie. Czyżby teraz najmłodszym nie wolno było marzyć??? Ponieważ zaraz komus się nie podoba. Metoda wychowawcza jesli rozwija umysł dziecka w pozytywny sposób kazda jest dobra....!!!
Odpowiedz
0
@ zdumiony
dnia 29.01.2008, 23:13 · Zgłoś
Czyżby zabawa w magię była nową metodą wychowawczą?
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 29.01.2008, 23:12 · Zgłoś
w szebniach dosc rozwiazle istoty istnieja :>
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 29.01.2008, 15:45 · Zgłoś
ludzie w tamtych okolicach to można sie nawet zakochać,mam dziewczyne z tamtych stron tam sie cuda dzieją
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.