Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Wielkie otwarcie Delikatesów Szubryt w Jaśle

Kazimierza Wielkiego 14 w Jaśle – od najbliższej soboty, 9 grudnia, to nowy gorący adres na mapie sieci handlowej Delikatesów Szubryt. Na ponad 700m2 powierzchni znajdą Państwo bogaty i starannie selekcjonowany asortyment w bardzo przystępnych cenach.

W ofercie oprócz świeżego mięsa, jest też ogromny wybór wędlin tradycyjnych i dań gotowych, dostarczanych codziennie bezpośrednio od producenta – Zakładów mięsnych Szubryt.

 

Znajdą tu Państwo również świeże pieczywo z Piekarni Szubryt, oraz z serię „Spiżarnia Szubryt”, która oferuje produkty o najwyższej jakości. Warzywniak jest schładzany i zaopatrywany codziennie, co gwarantuje najwyższą jakość i doskonałą świeżość owoców i warzyw.

 

W sieci szczególny naci transparentność i różnorodność oferty, tak aby mogli Państwo zrobić swoje zakupy sprawnie i w miłej atmosferze. Delikatesy Szubryt, to radość z rodzinnych zakupów.

 

Zapraszamy na wielkie otwarcie, szczegóły na plakacie.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 06.12.2023, 07:48

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657