Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wkrótce powstanie Centrum Usług Biznesowych w Jaśle

11

Początkiem kwietnia Loyd S.A. uruchomi w Jaśle Centrum Usług Biznesowych. Jasielskie centrum zatrudni docelowo co najmniej 150 osób. Początkowy obszar działalności centrum stanowić będą kadry i księgowość.

Wśród stanowisk, na które obecnie poszukiwani są kandydaci, znajdują się: księgowa, główna księgowa, samodzielna księgowa, pracownik działu kadr i płac oraz team leader działu kadr i płac. Osoby zainteresowane pracą na powyższych stanowiskach mogą znaleźć szczegółowe informacje na stronie http://www.doradztwopersonalne.polskihr.com.pl/c233,oferty_pracy.html

Grupa Kapitałowa Loyd S.A. posiada już wiele analogicznych placówek świadczących usługi z zakresu outsourcingowego wsparcia sprzedaży na terenie całej Polski. Sales Concept, firma zarządzająca centrami w ramach Grupy - w jasielskim oddziale planuje zatrudniać mieszkańców regionu, ze szczególnym uwzględnieniem osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy. Otwarcie Centrum Usług Biznesowych w Jaśle jest efektem porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Kapitałową Loyd S.A., a Miastem Jasłem.

UMJ

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
6
@ Szok
dnia 21.03.2015, 21:04 · Zgłoś
Tak jest w każdej gminie w okolicy.Stanowiska obsadzone rodzinką.Dziwne że UE sie na takie coś godzi.Jawna dyskryminacja tych co nie mają pleców.
Odpowiedz
-2
@ malkontent
dnia 30.03.2015, 13:53 · Zgłoś
Tu rodzinka nie pomoże, potrzebna jest gruntowna wiedza i kompetencje intelektualne, jak tego zabraknie to szybki [...]
Odpowiedz
8
@ boruta
dnia 19.03.2015, 19:17 · Zgłoś
Jad jest nie w smak jedynie ciężko zapracowanym, przyjętym po znajomości [...] lub nowobogackiej elicie,na której dobrobyt pracuje [...].
Odpowiedz
-8
@ Michał
dnia 19.03.2015, 18:06 · Zgłoś
Ale jad się leje na tym portalu. Propozycja: niech wszyscy którym się nie podoba wyjadą na emigrację.
Odpowiedz
12
@ do ktoś
dnia 18.03.2015, 14:08 · Zgłoś
nawet jakby się zgłosił to nic by z tego nie było bo stanowiska już dawno na pewno zostały rozdzielone pomiędzy rodzinami [...]ch urzędasków
Odpowiedz
-1
@ dere
dnia 19.03.2015, 16:35 · Zgłoś
Dokładnie tak. Możesz odetchąć z ulgą i przez natępne 10 lat użalać się na forach z maminego komputera.
Odpowiedz
17
@ boruta
dnia 18.03.2015, 14:03 · Zgłoś
Dobre miejscówki już zapewne rozdzielone wśród swoich,ochłapy dla plebsu
Odpowiedz
13
@ czesio
dnia 18.03.2015, 10:33 · Zgłoś
150 osób znajdzie pracę...
Czyli kolejna odsłona "familiady"...
Odpowiedz
9
@ dil
dnia 18.03.2015, 12:09 · Zgłoś
Zgadzm sie z Toba.
Odpowiedz
-7
@ ktoś
dnia 18.03.2015, 13:58 · Zgłoś
wcale nie musisz się tam zgłaszać
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 18.03.2015, 09:31 · Zgłoś
W jakim miejscu będzie to CENTRUM ???
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.