Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wpadnij do nas na „Szamkę”

Głód nigdy więcej nie zaskoczy Cię na mieście. Na jedzeniowej mapie Jasła pojawia się dla Was „Szamka”. Tutaj fast food definiowany jest na nowo jakością gwarantowaną świeżymi produktami. Otwarcie już lada chwila. Czeka na Was pyszna szamka i promocje do -50%.

„Szamkę” tworzyliśmy z myślą, że nie będzie to fast food, jakich spotkać można na pęczki. Postawiliśmy na dania przygotowywane ze świeżych produktów, co daje gwarancję doskonałej jakości jedzenia, tworzonego głównie z myślą o Was.

Tutaj, już wkrótce będziecie mogli posmakować doskonałych frytek ze świeżo obieranych przez nas ziemniaków. W naszych hamburgerach znajdziecie najwyższej jakości mięso wołowe, które najlepiej smakuje w wyśmienitej, wypieczonej i chrupkiej bułce. Kebab serwować będziemy tylko w robionej na miejscu tortilli.

W „Szamce” znajdzie się także coś, dla tych, którzy nie mogą usiedzieć na miejscu. Kawałki pizzy, bo o nich tutaj mowa przygotowujemy dla Was non stop. Wchodzisz i masz. To proste. Oprócz tego w menu znajdziecie tradycyjne zapiekanki, boxy, wrapy i napoje.  

Wszystkiego już próbowaliśmy. Możecie nam wierzyć. Grzechem byłoby nie podzielić się z Wami, wyjątkowym smakiem naszych specjałów. Okazję ku temu, aby zasmakować naszych dań będziecie mogli wykorzystać już niebawem podczas otwarcia „Szamki”. Śledźcie Nas na Instagramie @szamkawiechala i Facebook’u fb.me/szamka a dowiecie się, kiedy to nastąpi. Warto, bowiem w dniu otwarcia przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję do -50%.

Do zobaczenia!

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 27.11.2019, 08:43
 • W Łazach Dębowieckich i Duląbce powstaną szkoły filialne

  Radni gminy Dębowiec większością opowiedzieli się za reorganizacją sieci szkół. Nie pomogły apele sołtysów i prośby rodziców. Edukacja w szkołach podstawowych w Łazach Dębowieckich i Duląbce, które staną się placówkami filialnymi będzie prowadzona w klasach o nauczaniu początkowym...

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105