Strona główna

Wybierz się do Krempnej by wygrać kultowego Malucha

6
Napisany dnia: 28.07.2019, 09:51 , Tagi: Brak

Odkładałeś na książeczce oszczędnościowej, ale nigdy nie doczekałeś się wymarzonego Fiata 126p w kolorze czerwonym? W sierpniu będzie niebywała okazja by takim kultowym Maluchem wrócić z Krempnej. Jak to możliwe?

W dniach 16 i 17 sierpnia po raz piąty do Krempnej zawitają biegacze i ich rodziny z Polski i zza granicy, by wziąć udział w Ultramaratonie Magurskim. Bieg rozgrywany na terenie Magurskiego Parku Narodowego przyciąga zawodników z całej Polski i Europy. Większość startuje na dystansach 100+ km, 65+ km i 22 km. W tym roku jest także coś dla początkujących, którzy będą mogli już piątek uczestniczyć w 12 km Biegu na Wysokie. Ten leżący 6 km od Krempnej szczyt zapewnia przepiękną panoramę Beskidu Niskiego a przy dobrej widoczności można z niego zobaczyć nawet Tatry. Na zwycięzców wszystkich rywalizacji czekają nagrody.

Sobotnie główne dystanse poprowadzą biegaczy urokliwymi zakątkami Gminy Krempna, obok zabytkowych cerkwi, starych kapliczek i przez urzekające łąki i leśne dukty. Przez cały czas na terenie Zespołu Szkół w Krempnej będzie działać Strefa Kibica z atrakcjami dla małych (animatorki, piłkarzyki) oraz dużych (regionalne przysmaki i stoiska ze sportowymi gadżetami).

A co z tym Maluchem? Błyszczącego i gotowego do jazdy Fiata będzie można zdobyć startując w jednym z biegów. Trzeba tylko pobiec i pojawić się w Krempnej w sobotę 17 sierpnia o 15:00. Co prawda na te długie dystanse miejsc już nie ma, ale w piątkowym biegu na Wysokie można pobiec nawet wraz z rodziną - a nuż ktoś zdobędzie czerwoną strzałę :)

Partnerami Ultramaratonu Magurskiego są Województwo Podkarpackie, Gmina Krempna oraz Stowarzyszenie Rozwoju na Rzecz Gminy Krempna. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie magurski.com oraz  facebook.com/Ultramaraton.Magurski.

Wiesław Kmiecik

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ dziki
dnia 28.07.2019, 19:17
Ocena
komentarza:
-4
No i coś się będzie działo bez udziału P. Rodaka , a P. Rodak to niech sobie zatrudni ratownika no bo jak nic może znowu ktoś wpaść dp zalewu i co to będzie?
@ olo
dnia 29.07.2019, 20:56
Ocena
komentarza:
-8
ale mi nagroda , stary maluch to już prędzej zasponsorować mercedesa nowego
@ coooo
dnia 05.08.2019, 06:56
Ocena
komentarza:
0
czlowieku, mercedes teraz kosztuje co maluch, wic sie ogarnij, i leć szybko do Krempnej, sprzedasz malucha i kupisz sobie 60 calowy telewizor, i będziesz siedział dalej i narzekał
@ POLSKI MALUCH
dnia 30.07.2019, 07:55
Ocena
komentarza:
6
Taki zdrowy maluszek to kąsek dla konesera .
@ kawosz
dnia 02.08.2019, 14:27
Ocena
komentarza:
1
A mnie by się przydał bym wreszcie nie chodził na nogach a autkiem się wszędzie poruszał i by było zajebiście.
@ Oooo
dnia 03.08.2019, 10:30
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

VIVO! Krosno
Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105