Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wybierz się do Krempnej by wygrać kultowego Malucha

6

Odkładałeś na książeczce oszczędnościowej, ale nigdy nie doczekałeś się wymarzonego Fiata 126p w kolorze czerwonym? W sierpniu będzie niebywała okazja by takim kultowym Maluchem wrócić z Krempnej. Jak to możliwe?

W dniach 16 i 17 sierpnia po raz piąty do Krempnej zawitają biegacze i ich rodziny z Polski i zza granicy, by wziąć udział w Ultramaratonie Magurskim. Bieg rozgrywany na terenie Magurskiego Parku Narodowego przyciąga zawodników z całej Polski i Europy. Większość startuje na dystansach 100+ km, 65+ km i 22 km. W tym roku jest także coś dla początkujących, którzy będą mogli już piątek uczestniczyć w 12 km Biegu na Wysokie. Ten leżący 6 km od Krempnej szczyt zapewnia przepiękną panoramę Beskidu Niskiego a przy dobrej widoczności można z niego zobaczyć nawet Tatry. Na zwycięzców wszystkich rywalizacji czekają nagrody.

Sobotnie główne dystanse poprowadzą biegaczy urokliwymi zakątkami Gminy Krempna, obok zabytkowych cerkwi, starych kapliczek i przez urzekające łąki i leśne dukty. Przez cały czas na terenie Zespołu Szkół w Krempnej będzie działać Strefa Kibica z atrakcjami dla małych (animatorki, piłkarzyki) oraz dużych (regionalne przysmaki i stoiska ze sportowymi gadżetami).

A co z tym Maluchem? Błyszczącego i gotowego do jazdy Fiata będzie można zdobyć startując w jednym z biegów. Trzeba tylko pobiec i pojawić się w Krempnej w sobotę 17 sierpnia o 15:00. Co prawda na te długie dystanse miejsc już nie ma, ale w piątkowym biegu na Wysokie można pobiec nawet wraz z rodziną - a nuż ktoś zdobędzie czerwoną strzałę :)

Partnerami Ultramaratonu Magurskiego są Województwo Podkarpackie, Gmina Krempna oraz Stowarzyszenie Rozwoju na Rzecz Gminy Krempna. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie magurski.com oraz  facebook.com/Ultramaraton.Magurski.

Wiesław Kmiecik

Napisany dnia: 28.07.2019, 09:51
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ dziki
dnia 28.07.2019, 19:17
Ocena
komentarza:
-4
No i coś się będzie działo bez udziału P. Rodaka , a P. Rodak to niech sobie zatrudni ratownika no bo jak nic może znowu ktoś wpaść dp zalewu i co to będzie?
@ olo
dnia 29.07.2019, 20:56
Ocena
komentarza:
-8
ale mi nagroda , stary maluch to już prędzej zasponsorować mercedesa nowego
@ coooo
dnia 05.08.2019, 06:56
Ocena
komentarza:
0
czlowieku, mercedes teraz kosztuje co maluch, wic sie ogarnij, i leć szybko do Krempnej, sprzedasz malucha i kupisz sobie 60 calowy telewizor, i będziesz siedział dalej i narzekał
@ POLSKI MALUCH
dnia 30.07.2019, 07:55
Ocena
komentarza:
6
Taki zdrowy maluszek to kąsek dla konesera .
@ kawosz
dnia 02.08.2019, 14:27
Ocena
komentarza:
1
A mnie by się przydał bym wreszcie nie chodził na nogach a autkiem się wszędzie poruszał i by było zajebiście.
@ Oooo
dnia 03.08.2019, 10:30
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Mieszkańcy Jasła chcą płacić mniej za śmieci. Gotowi są zakładać kompostowniki. Miasto jednak nie spieszy się z wprowadzeniem stosownego rozwiązani

   

  Większość Polaków uważa, że ceny za wywóz odpadów są zbyt wysokie. Mieszkańcy Jasła, nie są w tym względzie wyjątkiem. 

 • Wrak samochodu w centrum osiedla Gamrat w Jaśle. Kto i kiedy go uprzątnie?

  Od blisko dwóch miesięcy na osiedlu Gamrat w Jaśle, w pobliżu boiska do koszykówki stoi doszczętnie zdewastowany samochód, którego właściciel nie żyje. Pojazd stał się doskonałym miejscem do zabawy przez dzieci. Okazuje się, że sprawa uprzątnięcia wraku nie będzie taka prosta..

 • Bez skrupułów nadal podrzucają wielkogabaryty

  Na osiedlu Kopernika w Jaśle po raz kolejny podrzucono śmieci pod drzewem w pobliżu przejazdu kolejowego, gdzie pojemniki śmietnikowe nie są w żaden sposób zabezpieczone. Miejsce okazało się być doskonałe do składowania odpadów wielkogabarytowych. Tym razem zalegają tam stare kanapy, lodówki, materac, a nawet opona samochodowa.

 • U pacjentki przyjętej na Oddział Ortopedii potwierdzono zakażenie koronawirusem

  Pacjentka przyjęta do jasielskiego szpitala trafiła na oddział zakaźny. Po trzech dniach pobytu na Oddziale Ortopedii pojawiły się duszności oraz wysoka temperatura. Test na obecność wirusa Covid-19 potwierdził się. Sala, w której przebywała kobieta została zdezynfekowana. Przyjęcia na oddział nie zostały wstrzymane.

   

 • Szkoła języka niemieckiego - Prestiż

   

  (Mobilna) Szkoła Języka Niemieckiego Prestiż oferuje naukę języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdaję sobie sprawę jak cenny jest czas w dzisiejszych czasach dlatego wychodząc naprzeciw potrzebą kursantów istnieje możliwość dojazdu do dzieci i młodzieży. Kursy i szkolenia dla firm odbywają się w siedzibach firm.

 • W Osieku Jasielskim ma powstać farma fotowoltaiczna

  Prywatny inwestor wydzierżawił już od prywatnych osób około 20 ha działki na terenie gminy Osiek Jasielski. Okazuje się, że firma ma w planach budowę farmy fotowoltaicznej. Aby jednak inwestycja mogła się ziścić potrzebna była zmiana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Radni gminy nie mieli żadnych wątpliwości, że podjęcie tej uchwały przyniesie wymierne korzyści.

 • LAUDERM – nowe oblicze kosmetologii estetycznej

   

  Troska o dobrą kondycję i wygląd nie jest już postrzegana jako coś wyjątkowego, zarezerwowanego dla wąskiego grona osób. Coraz więcej kobiet poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, aby właściwie zadbać o swoje ciało. 

 • Spotkanie z posłem Winnickim cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jaślan

  W minioną sobotę w Jaśle gościł poseł na Sejm Robert Winnicki, jeden liderów Konfederacji, który spotkał się z lokalną społecznością podejmując dyskusję na temat bieżącej sytuacji politycznej w Polsce. Salę wypełniona była po brzegi...

 • Europoseł Łukacijewska po latach przerwy wraca z biurem do Jasła

  Dzisiaj w Jaśle odbyło się uroczyste otwarcie biura europoseł Elżbiety Łukacijewskiej, do którego będą mogli przyjść ze swoimi problemami i innymi ważnymi sprawami mieszkańcy powiatu jasielskiego. Pracownicy biura będą do ich dyspozycji przez trzy dni w tygodniu...

 • Na ścianie bloku przy ul. Szajnochy powstaje monumentalny mural

   

  W Jaśle, coraz więcej budynków zachwyca pracami Sylwestra Łaskawskiego. Jego najnowszą realizacją jest mural na bloku mieszkalnym przy ul. Szajnochy. Wkrótce będzie można podziwiać go w pełnej krasie. Dzieło, tematyką nawiązuje do postaci jasielskich bohaterów wojny polsko-bolszewickiej.

 • Catering dla firm na każdą okazję

   

  O tym, że u „Wojtka”, można zjeść smacznie i do syta, nie trzeba już nikogo przekonywać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pyszne dania kuchni domowej, można w łatwy sposób zamówić on-line, z dostawą wprost do domu, czy też pracy. W ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”, znajdziemy również usługi cateringowe dla firm oraz dowóz posiłków regeneracyjnych.

 • Czarni na remis w meczu z liderem tabeli

   

  Po trzech porażkach z rzędu, Czarni Jasło, w końcu zdołali zapunktować w ligowym starciu. Podopieczni Adama Domaradzkiego, dla którego sobotni mecz był debiutem w roli szkoleniowca drużyny seniorów, zremisowali na własnym boisku z Piastem Tuczempy 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił w drugiej połowie spotkania Paweł Setlak.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105