Strona główna

Wybierz się do Krempnej by wygrać kultowego Malucha

6

Odkładałeś na książeczce oszczędnościowej, ale nigdy nie doczekałeś się wymarzonego Fiata 126p w kolorze czerwonym? W sierpniu będzie niebywała okazja by takim kultowym Maluchem wrócić z Krempnej. Jak to możliwe?

W dniach 16 i 17 sierpnia po raz piąty do Krempnej zawitają biegacze i ich rodziny z Polski i zza granicy, by wziąć udział w Ultramaratonie Magurskim. Bieg rozgrywany na terenie Magurskiego Parku Narodowego przyciąga zawodników z całej Polski i Europy. Większość startuje na dystansach 100+ km, 65+ km i 22 km. W tym roku jest także coś dla początkujących, którzy będą mogli już piątek uczestniczyć w 12 km Biegu na Wysokie. Ten leżący 6 km od Krempnej szczyt zapewnia przepiękną panoramę Beskidu Niskiego a przy dobrej widoczności można z niego zobaczyć nawet Tatry. Na zwycięzców wszystkich rywalizacji czekają nagrody.

Sobotnie główne dystanse poprowadzą biegaczy urokliwymi zakątkami Gminy Krempna, obok zabytkowych cerkwi, starych kapliczek i przez urzekające łąki i leśne dukty. Przez cały czas na terenie Zespołu Szkół w Krempnej będzie działać Strefa Kibica z atrakcjami dla małych (animatorki, piłkarzyki) oraz dużych (regionalne przysmaki i stoiska ze sportowymi gadżetami).

A co z tym Maluchem? Błyszczącego i gotowego do jazdy Fiata będzie można zdobyć startując w jednym z biegów. Trzeba tylko pobiec i pojawić się w Krempnej w sobotę 17 sierpnia o 15:00. Co prawda na te długie dystanse miejsc już nie ma, ale w piątkowym biegu na Wysokie można pobiec nawet wraz z rodziną - a nuż ktoś zdobędzie czerwoną strzałę :)

Partnerami Ultramaratonu Magurskiego są Województwo Podkarpackie, Gmina Krempna oraz Stowarzyszenie Rozwoju na Rzecz Gminy Krempna. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie magurski.com oraz  facebook.com/Ultramaraton.Magurski.

Wiesław Kmiecik

Napisany dnia: 28.07.2019, 09:51 , Tagi: Brak
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ dziki
dnia 28.07.2019, 19:17
Ocena
komentarza:
-4
No i coś się będzie działo bez udziału P. Rodaka , a P. Rodak to niech sobie zatrudni ratownika no bo jak nic może znowu ktoś wpaść dp zalewu i co to będzie?
@ olo
dnia 29.07.2019, 20:56
Ocena
komentarza:
-8
ale mi nagroda , stary maluch to już prędzej zasponsorować mercedesa nowego
@ coooo
dnia 05.08.2019, 06:56
Ocena
komentarza:
0
czlowieku, mercedes teraz kosztuje co maluch, wic sie ogarnij, i leć szybko do Krempnej, sprzedasz malucha i kupisz sobie 60 calowy telewizor, i będziesz siedział dalej i narzekał
@ POLSKI MALUCH
dnia 30.07.2019, 07:55
Ocena
komentarza:
6
Taki zdrowy maluszek to kąsek dla konesera .
@ kawosz
dnia 02.08.2019, 14:27
Ocena
komentarza:
1
A mnie by się przydał bym wreszcie nie chodził na nogach a autkiem się wszędzie poruszał i by było zajebiście.
@ Oooo
dnia 03.08.2019, 10:30
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zaskakujące odkrycie przy cmentarzu żydowskim

   

  Archeolodzy zakończyli badania sondażowe na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. Miały dać one odpowiedź na pytanie, czy w miejscu tym znajdował się niegdyś cmentarz żydowski, a tym samym groby? W trakcie prowadzonych prac archeolodzy natrafili na interesujące odkrycie.

 • Nie daj się cukrzycy!

  14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji razem z lek. med. Piotrem Plutą, kierownikiem Oddziału Diabetologicznego jasielskiego szpitala przypominamy o tym, że cukrzyca to niebezpieczna choroba, która prowadzi do wielu powikłań. Niestety z każdym rokiem coraz więcej osób na nią zapada.

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybrany kurs/szkolenie/studia podyplomowe. Rekrutacja odbędzie się w dniach od 18.11.2019 r. do 22.11.2019 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Wierzą, że oddając krew mogą uratować komuś życie

   

  O tym, że krew jest niezwykle cenna dla każdego człowieka nie trzeba nikogo przekonywać. Z pewnością do grupy osób przekonanych o jej olbrzymim znaczeniu należą uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, którzy oddali krew z myślą o tych, którym może ona uratować życie.

 • Zapalając znicze na ich grobach spłacamy dług

   

  Ulice miasta spowite są gęstą mgłą. Wszyscy tłoczą się z drzwiach autokaru, aby po chwili sennie zasiąść na swoich miejscach. Od odjazdu dzieli ich zaledwie kilka minut. Z niecierpliwością oczekują chwili, w której warkot silnika oznajmi, iż wyprawa na Ukrainę wreszcie się rozpoczyna.

 • 26-latek zniszczył osiem samochodów

  W minioną sobotę w nocy na ul Szkolnej w Jaśle doszło do dewastacji ośmiu samochodów osobowych. 26-letni mieszkaniec Jasła przyznał się do winy. Policja skierowała sprawę do sądu.

 • Obchody Narodowego Dnia Niepodległości w Jaśle

   

  W całej Polsce odbywają się dzisiaj uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. W Jaśle uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożono kwiaty.

 • Ceny targowe na zakup obrączek w salonach Łazur!

   

  Planujecie ślub, a nie macie jeszcze obrączek? Stoiska targowe i ich gwar Was przytłaczają?Zapraszamy do naszych salonów jubilerskich w Jaśle i Sanoku, gdzie w ciszy i spokoju wybierzecie Wasze wymarzone obrączki po targowych cenach!

 • Czarni lepsi od wicelidera. Jaślanie mistrzami jesieni

   

  Jesień należy do Czarnych Jasło. Podopieczni Ryszarda Skuby pokonali w ostatnim meczu rundy jesiennej drużynę MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1. Tym samym zimę spędzą na fotelu samodzielnego lidera rozgrywek klasy okręgowej.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105