Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wybuch butli z gazem na ul. Lwowskiej w Jaśle

17

Dzisiaj około godziny 11. Na ul. Lwowskiej w Jaśle na jednej z prywatnych posesji doszło do wybuchu butli gazowej używanej w samochodach. Pożar został szybko opanowany przez strażaków.

fot. archiwum

Na jednej z prywatnych posesji wybuchła butla z gazem używana w samochodach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do samozapłonu doszło podczas przekładania butli. Opel Meriva stanął w płomieniach. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG, które szybko opanowały pożar. Dwie butle do samochodów gazowych zostały wyniesione na zewnątrz. Właścicielowi pojazdu nic się nie stało.

id

Napisany dnia: 12.02.2020, 15:53
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Hmm
dnia 12.02.2020, 15:57
Ocena
komentarza:
-30
Gaz tylko do kuchenek ale nie do aut. Jak to jest wozić bombe w bagazniku?
@ oki
dnia 12.02.2020, 17:15
Ocena
komentarza:
41
Bombę to możesz mieć w domu, auta maja potrójne zabezpieczenie ,a wybucha jak ktoś się tak bawi w wymianę i nie przestrzega bhp
@ gość
dnia 12.02.2020, 19:43
Ocena
komentarza:
-25
Bardzo dobrze się stało. Szkoda, że nic mu się nie stało. Byłby przykład dla innych czym się kończy dziadowanie. Nie stać go na serwis do butli, ale założę się, że na nowe auto „jakoś się kasa znajdzie”.

Zero szacunku z mojej strony.
@ lol
dnia 12.02.2020, 19:59
Ocena
komentarza:
8
Szkoda było kilka stówek.
@ Miro
dnia 12.02.2020, 22:38
Ocena
komentarza:
-5
Eureka, ludzie powyciagajcie wszystkie butle z samochodów.
@ Lpg
dnia 12.02.2020, 16:30
Ocena
komentarza:
36
Pewnie lepszy kopciuch na rope? Butla od tak sobie nie wybucha i jak widac majsterkowicze robili przekladke. Nawet podczas wypadku predzej obawial bym sie benzyny bo gaz jest znacznie bezpieczniejszy.
@ Lolek
dnia 12.02.2020, 22:41
Ocena
komentarza:
13
Z tego co mi wiadomo gość handluje samochodami
a opel miał być na sprzedaż pewnie kogoś
chciał ożenić z trefna butlą Bozia skarala liska
@ Ada
dnia 12.02.2020, 17:06
Ocena
komentarza:
2
Hmm jak to jest mieć bombę w domu
@ On
dnia 12.02.2020, 18:10
Ocena
komentarza:
14
Ktos madry byl ze sam sobie butle przekladal. Wielkie brawa za brak rozumu.
@ miko
dnia 12.02.2020, 19:18
Ocena
komentarza:
2
można przekładać ale trzeba odrobinę pomyśleć
@ Hmm
dnia 12.02.2020, 19:40
Ocena
komentarza:
-4
Jak to jest wozic ze sobą taki baniok?.
@ PASSAT
dnia 12.02.2020, 20:29
Ocena
komentarza:
14
Baniok to nosisz na karku i to pusty
@ Gaziarz
dnia 12.02.2020, 20:11
Ocena
komentarza:
9
Mamy bardzo bardziej niemądre społeczeństwo.
Brak dobrych szkół pokazuje jak bardzo jestesmy inteligentni.
Na waszym miejscu, gdybym posiadał taka wiedzę, nie osmieszałbym sie takimi wypocinami.

No cóż... coraz wiecej ludzinie potrafi sobie nawet żarówki w reflektorze wymienić ale o butli z gazem wiedzą wszystko jak widać.

Na przykladzie Rosji można stwierdzić, iż glupim narodem łatwo rządzić, bo wystarczy dobra ściema i trochę propagandy aby lud wierzył.
@ FIZYK
dnia 13.02.2020, 07:07
Ocena
komentarza:
11
Butla gazowa nie wybucha - to wybuchł gaz ulatniający się z nieszczelnej instalacji. Gdyby wybuchła to wynieśliby kawałki(butli i gościa)
@ Eu
dnia 13.02.2020, 15:18
Ocena
komentarza:
6
Jeden normalny komentarz. Pismaki nie mają pojęcia o fizyce, a ciemny lud wszystko kupi.
@ Zeniu
dnia 14.02.2020, 10:44
Ocena
komentarza:
0
Oczywiście że butla z propanem-butanem nie wybuchła.Ciągle pismaki winią butlę,a wystarczyło iść na miejsce wypadku i przekonać się że butla "przeżyła"
@ Orin
dnia 13.02.2020, 16:38
Ocena
komentarza:
0
A to chyba tak ciemno od pożaru bo na dzień to nie wygląda
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czy doszło do profanacji ludzkich szczątków?

   

  Odkrycie w styczniu kolejnych pochówków na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle ponownie skomplikowało realizację inwestycji. Sytuacja wydaje się patowa. Stanowisko Komisji Rabinicznej ds. Cmentarzy jest jasne. Jej zdaniem prace prowadzone są na tzw. „nowej” części cmentarza żydowskiego. 

 • Zbierają podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - kandydatki KO

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierane były podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Do chwili obecnej do sztabu krajowego kandydatki z samego Jasła zebrano już 2500 podpisów.

 • „Pacjent czuje się dobrze. To typowa grypa”

  Stan zdrowia 71-letniego mężczyzny, który trafił wczoraj rano do jasielskiego szpitala poprawia się. Dyrekcja szpitala uspokaja, że u pacjenta nie stwierdzono żadnych objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem...

 • Kolejne drzewa zniknęły z przestrzeni miejskiej

  Budowa ścieżki rowerowej mającej połączyć obiekty jasielskiego MOSiR-u z Ogrodem Jordana zbliża się ku końcowi. W piątek wycięto kolejne drzewa u zbiegu ulic Jagiełły i Słowackiego, wzdłuż których ma ona przebiegać. Rozczarowania nie kryją mieszkańcy, którzy w ubiegłym roku protestowali przeciwko wycince.

 • Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle na ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

   

  W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

 • Przyjęto pacjenta z objawami grypy. Czy to koronawirus?

  Szpitalny Oddział Ratunkowy w Jaśle został zamknięty. Na drzwiach zamieszczono informację "Przejścia nie ma! Dezynfekcja". Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj rano do szpitala przyjęto pacjenta z objawami grypy. Ludzie obawiają się, że może to być koronawirus. - Wszyscy chodzą w maseczka – informują nas Czytelnicy.

 • Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

   

  Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

 • „Takiej ignorancji się nie spodziewałam” – radna Wawro ostro o staroście

  Radna Ewa Wawro podczas ostatniej sesji rady powiatu powróciła do tematu dotyczącego tragicznego wypadku, do którego doszło podczas przywitania Nowego Roku na Górze Liwocz. Radna żądała od starosty jasielskiego wyjaśnień w sprawie organizacji i przebiegu imprezy plenerowej. Nie otrzymała jednak odpowiedzi na zadane pytania..

 • Kto wygrał konkurs na dyrektora I LO w Jaśle?

  Końcem stycznia br. zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Postępowanie konkursowe odbyło się w miniony wtorek. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, który jak wiemy z nieoficjalnych źródeł został wybrany na dyrektora szkoły. Pracę ma rozpocząć już w najbliższy poniedziałek.

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105