Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wybuch butli z gazem na ul. Lwowskiej w Jaśle

17

Dzisiaj około godziny 11. Na ul. Lwowskiej w Jaśle na jednej z prywatnych posesji doszło do wybuchu butli gazowej używanej w samochodach. Pożar został szybko opanowany przez strażaków.

fot. archiwum

Na jednej z prywatnych posesji wybuchła butla z gazem używana w samochodach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do samozapłonu doszło podczas przekładania butli. Opel Meriva stanął w płomieniach. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG, które szybko opanowały pożar. Dwie butle do samochodów gazowych zostały wyniesione na zewnątrz. Właścicielowi pojazdu nic się nie stało.

id

Napisany dnia: 12.02.2020, 15:53
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Hmm
dnia 12.02.2020, 15:57
Ocena
komentarza:
-30
Gaz tylko do kuchenek ale nie do aut. Jak to jest wozić bombe w bagazniku?
@ oki
dnia 12.02.2020, 17:15
Ocena
komentarza:
41
Bombę to możesz mieć w domu, auta maja potrójne zabezpieczenie ,a wybucha jak ktoś się tak bawi w wymianę i nie przestrzega bhp
@ gość
dnia 12.02.2020, 19:43
Ocena
komentarza:
-25
Bardzo dobrze się stało. Szkoda, że nic mu się nie stało. Byłby przykład dla innych czym się kończy dziadowanie. Nie stać go na serwis do butli, ale założę się, że na nowe auto „jakoś się kasa znajdzie”.

Zero szacunku z mojej strony.
@ lol
dnia 12.02.2020, 19:59
Ocena
komentarza:
8
Szkoda było kilka stówek.
@ Miro
dnia 12.02.2020, 22:38
Ocena
komentarza:
-5
Eureka, ludzie powyciagajcie wszystkie butle z samochodów.
@ Lpg
dnia 12.02.2020, 16:30
Ocena
komentarza:
36
Pewnie lepszy kopciuch na rope? Butla od tak sobie nie wybucha i jak widac majsterkowicze robili przekladke. Nawet podczas wypadku predzej obawial bym sie benzyny bo gaz jest znacznie bezpieczniejszy.
@ Lolek
dnia 12.02.2020, 22:41
Ocena
komentarza:
13
Z tego co mi wiadomo gość handluje samochodami
a opel miał być na sprzedaż pewnie kogoś
chciał ożenić z trefna butlą Bozia skarala liska
@ Ada
dnia 12.02.2020, 17:06
Ocena
komentarza:
2
Hmm jak to jest mieć bombę w domu
@ On
dnia 12.02.2020, 18:10
Ocena
komentarza:
14
Ktos madry byl ze sam sobie butle przekladal. Wielkie brawa za brak rozumu.
@ miko
dnia 12.02.2020, 19:18
Ocena
komentarza:
2
można przekładać ale trzeba odrobinę pomyśleć
@ Hmm
dnia 12.02.2020, 19:40
Ocena
komentarza:
-4
Jak to jest wozic ze sobą taki baniok?.
@ PASSAT
dnia 12.02.2020, 20:29
Ocena
komentarza:
14
Baniok to nosisz na karku i to pusty
@ Gaziarz
dnia 12.02.2020, 20:11
Ocena
komentarza:
9
Mamy bardzo bardziej niemądre społeczeństwo.
Brak dobrych szkół pokazuje jak bardzo jestesmy inteligentni.
Na waszym miejscu, gdybym posiadał taka wiedzę, nie osmieszałbym sie takimi wypocinami.

No cóż... coraz wiecej ludzinie potrafi sobie nawet żarówki w reflektorze wymienić ale o butli z gazem wiedzą wszystko jak widać.

Na przykladzie Rosji można stwierdzić, iż glupim narodem łatwo rządzić, bo wystarczy dobra ściema i trochę propagandy aby lud wierzył.
@ FIZYK
dnia 13.02.2020, 07:07
Ocena
komentarza:
11
Butla gazowa nie wybucha - to wybuchł gaz ulatniający się z nieszczelnej instalacji. Gdyby wybuchła to wynieśliby kawałki(butli i gościa)
@ Eu
dnia 13.02.2020, 15:18
Ocena
komentarza:
6
Jeden normalny komentarz. Pismaki nie mają pojęcia o fizyce, a ciemny lud wszystko kupi.
@ Zeniu
dnia 14.02.2020, 10:44
Ocena
komentarza:
0
Oczywiście że butla z propanem-butanem nie wybuchła.Ciągle pismaki winią butlę,a wystarczyło iść na miejsce wypadku i przekonać się że butla "przeżyła"
@ Orin
dnia 13.02.2020, 16:38
Ocena
komentarza:
0
A to chyba tak ciemno od pożaru bo na dzień to nie wygląda
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Centrum Zrównoważonego Rozwoju nie dla Jasła?

   

  Rada Miejska Jasła nie wyraziła zgody na zabezpieczenie składki inwestycyjnej dla ZGDW na realizację Centrum Zrównoważonego Rozwoju. Obiekt w technologii pasywnej ma być nie tylko nową siedzibą związku, lecz również służyć szeroko pojętej edukacji ekologicznej. Szacowana wartość projektu to 11 379 924,60 zł. Składka inwestycyjna, jaką miałoby zabezpieczyć Miasto Jasło wynosi 2 mln zł.

 • Wojewoda apelowała o rozwiązanie sprawy związanej z funkcjonowaniem ZRM w Jaśle

  Dzisiaj z inicjatywy wojewody podkarpackiego Ewy Leniart odbyło się spotkanie, którego tematem rozmów było funkcjonowanie zespołów ratownictwa medycznego w Jaśle. Wojewoda zwróciła się z apelem do dyrektorów jasielskiego szpitala oraz Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie o jak najszybsze wypracowanie rozwiązania zaistniałej sytuacji...

 • Będzie więcej płatnych stref parkowania w Jaśle

   

  Rada Miejska w Jaśle przyjęła uchwałę, w której na nowo określono zasięg stref płatnego parkowania w mieście. Znalazło się w niej wiele nowych lokalizacji. Zmiany mają sprawić, że w centrum Jasła zaparkowanie pojazdu stanie się łatwiejsze. W mieście przybędzie 607 nowych, płatnych miejsc postojowych. Na nowo ustalono także wysokość opłat za parkowanie.

 • Powrót zimy w powiecie jasielskim

   

  Zgodnie z prognozami meteorologów, w południowej części województwa podkarpackiego, w nocy z niedzieli na poniedziałek wystąpiły intensywne opady śniegu. To wystarczyło, aby Jasło pokryło się białym puchem. Opady mogą potrwać do godzin wieczornych.

 • Wiercenie studni głębinowej

   

  Własna studnia głębinowa to darmowa woda i duża oszczędność. Często, pomimo podłączenia nieruchomości do lokalnej sieci wodociągowej, decydujemy się na wiercenie studni głębinowej po to, by uzyskać niezależność od dostawców mediów.

 • AKTUALIZACJA: Potrącenie rowerzysty. Kierujący jednośladem nie żyje

  Dzisiaj przed godziną 18. Na drodze krajowej nr 28 relacji Jasło-Krosno w miejscowości Warzyce doszło do potrącenia rowerzysty. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

 • Akademia Małego Geniusza zaprasza na filmik

   

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Geniusza, które mieści się na ul. Towarowej 29A w Jaśle. Jeśli szukacie miejsca dla swojego dziecka, w którym może poczuć się jak w domu, zdobywać wiedzę poprzez zabawę, wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Weźcie udział w rekrutacji i zapiszcie pociechę już dziś!

 • Dotacje dla klubów sportowych przyznane. Do podziału jest 600 tys. zł

   

  Jasielski magistrat opublikował wczoraj zarządzenie burmistrza Jasła w sprawie wyboru zgłoszonych przez kluby sportowe przedsięwzięć o charakterze sportowym, którym przyznano dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Miasta Jasła na 2021 rok. Do podziału jest 600 tys. zł. Pieniądze otrzyma łącznie kilkanaście podmiotów.

 • Będzie konkurs na dyrektora jasielskiego szpitala

  Michał Burbelka końcem grudnia złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W związku z tym Rada Powiatu w Jaśle powołała czteroosobową komisję konkursową, która podejmie decyzję o wyborze nowego dyrektora jasielskiej lecznicy.

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105