Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek na drodze powiatowej w Łaskach

70

Dzisiaj około godziny 13.50, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani do miejscowości Łaski, gdzie według zgłoszenia doszło wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Mundurowi ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że kierujący osobowym bmw 22-latek jadąc drogą powiatową w kierunku Nowego Glinika, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z peugeotem.

W wypadku ucierpiał kierowca oraz pasażer peugeota. Z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Kierujący bmw był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonują niezbędne czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu. Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję. Samochód nie zatrzymuje się od razu w miejscu po naciśnięciu hamulca!!! Bądź odpowiedzialny - zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu.

KPP w Jaśle
Fot. PZ

Reklama

Komentarze: 69

Dodaj komentarz Widok:
3
@ xtx
dnia 28.02.2021, 17:34 · Zgłoś
dużo zdrowia dla poszkodowanych
Odpowiedz
3
@ ronim
dnia 27.02.2021, 23:35 · Zgłoś
100% prędkość
Odpowiedz
1
@ Ziomal
dnia 27.02.2021, 18:25 · Zgłoś
Bawaryczke i wszystko jasne, fotel obniżony, okular założony u szpan... oby coś tego mlokosa to nauczyło. Porażka kto samochodami jeździ teraz!!!
Odpowiedz
4
@ Mat
dnia 27.02.2021, 15:02 · Zgłoś
A takie piękne mioł BeJemWu
Odpowiedz
10
@ szofer z krwi i kości
dnia 27.02.2021, 10:46 · Zgłoś
Możesz mieć 50 lat doświadczenia w jeżdżie autem,możesz przez te 50 lat nie mieć nawet draśnięcia,możesz przestrzegać do perfekcji zasady ruchu drogowego,możesz być przewidującym i ostrożnym do szaleństwa - I CO Z TEGO,powtarzam I CO Z TEGO ??? gdy [...] w BMW ma to wszystko gdzieś i wali w ciebie na odlew.I pół biedy gdy spowoduje tylko straty materialne chociaż,w wypadku posiadania nowego,drogiego auta kolejny raz pytam - I CO Z TEGO,że dostaniemy odszkodowanie i zapłacą za naprawę auta gdy będzie to auto POWYPADKOWE NA CAŁE ŻYCIE ???.Takim [...] powinno się odbierać uprawnienia NA ZAWSZE to może nauczyłoby innych rozumu chociaż wątpię.Napisałem to wszystko na podstawie własnego zdarzenia.
Odpowiedz
5
@ Hejnalista
dnia 27.02.2021, 01:10 · Zgłoś
No i co z tego że był trzeźwy ...czy to go usprawiedliwia .Czytając komentarze pod artykułami o wpadkach większość sądzi że tak.
Odpowiedz
4
@ nowogliniczanka gazowana
dnia 26.02.2021, 22:19 · Zgłoś
z niemieckiego szrotu było i na polski szrot pójdzie..
Odpowiedz
3
@ oferta na żyletki
dnia 26.02.2021, 21:46 · Zgłoś
Po każdym weekendzie zapraszamy młodych gniewnych właścicieli aut na złom.
W poniedziałki płacimy 5% więcej tym którzy skasowali swoje auto w weekend.
Odpowiedz
8
@ Ja i on
dnia 26.02.2021, 20:09 · Zgłoś
Obciążyć [...] za leczenie niewinnych ludzi plus niech pokryje szkody i odszkodowanie jak zapłaci, to będzie wiedział na prkzyszłóść jak należy jeździć
Odpowiedz
7
@ qqw1
dnia 26.02.2021, 19:42 · Zgłoś
w jasielskim sądzie orzekane są śmieszne kary... [...] dostanie 1000zl grzywny i może upomnienie żeby w przyszłości wolniej jeździł... wiem co piszę
Odpowiedz
18
@ Max
dnia 26.02.2021, 11:30 · Zgłoś
Tak to jest jak brak wyobraźni,
a tak na marginesie kilka razy to auto już mi wymusiło pierwszeństwo
Odpowiedz
-5
@ Ekszpert
dnia 26.02.2021, 09:12 · Zgłoś
To na pewno wina słonka i cienkiego lodu na drodze. Inne elementy nie mogą mieć miejsca
Odpowiedz
6
@ wkkw
dnia 26.02.2021, 08:34 · Zgłoś
Tak kończy się "rumakowanie".
Odpowiedz
12
@ siadaj [...]
dnia 26.02.2021, 05:42 · Zgłoś
Mandatów się takie bał-vany nie boją i dlatego lepszy efekt wychowawczy ma złomowanie BMW i płacenie odszkodowania dla poszkodowanych.
Odpowiedz
0
@ arek
dnia 25.02.2021, 21:04 · Zgłoś
czy kierowca i pasażer żyją?
Odpowiedz
5
@ Bartek
dnia 25.02.2021, 21:51 · Zgłoś
Tak, są w szpitalu obaj, podobno połamani, jeden otwarte złamanie nogi a drugi kręgosłup, tyle wiem
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 25.02.2021, 20:59 · Zgłoś
tatus sie wkurzy za autko, choc napewno wrak byl jak kazda bmw
Odpowiedz
-25
@ Xxx
dnia 25.02.2021, 22:18 · Zgłoś
Wypadek spowodował właściciel auta. Ciężko pracował na ten samochód. A tobie żal [...] ściska, bo masz 40 lat i opla corsę.
Odpowiedz
12
@ ciuciu
dnia 25.02.2021, 23:48 · Zgłoś
Taaaaa... Była taka reklama "trzeba mieć wyobraźnie [...]ku"... nie trzeba mieć pieniądze... dzieciaku... Jak ciężko pracował na samochód który jest dziś synonimem [...] i obciachu... to gratuluję...
Odpowiedz
12
@ do Xxx
dnia 26.02.2021, 06:56 · Zgłoś
oprócz Corsy mam jeszcze rodzine, dom z ogrodem i latam dwa razy w roku na wakacja. Wole to niz zgliszcza za 40tys kupionego za ostatnie pieniadze
Odpowiedz
2
@ Rozbawiony
dnia 28.02.2021, 10:16 · Zgłoś
Widać nie zbyt ciężko.Takich powinno się zamykać, to potencjalni mordercy.
Odpowiedz
5
@ Szofer
dnia 25.02.2021, 20:58 · Zgłoś
Nie można żle pisać o tych co jeżdzą z nadmierną prędkością i powodują wypadki drogowe, należy ich pochwalać bo jak się krytycznie napisze o nich to komentarz usunięty.
Odpowiedz
18
@ ala
dnia 25.02.2021, 19:25 · Zgłoś
takich młodych typów jak ten jest więcej...
Odpowiedz
9
@ kuba powiatowy
dnia 25.02.2021, 19:01 · Zgłoś
BMW to nie samochód tylko jak widać na zdj stan umysłu
Odpowiedz
21
@ Echhh
dnia 25.02.2021, 18:25 · Zgłoś
[...] nie ma wyobraźni tylko szybkość w głowie. Jak by dostosował prędkość do warunków to by takiej sytuacji nie było.
Odpowiedz
25
@ xyz
dnia 25.02.2021, 18:21 · Zgłoś
Może to jedno z tych BMW co często drifty odstawiają na tej drodze. Jest tych [...] w BMW driftujących po tej drodze ze trzech. Teraz będzie jednego mniej, do puki se nie wyklepie. Szkoda tylko przypadkowych ofiar.
Odpowiedz
5
@ Bigos
dnia 25.02.2021, 18:16 · Zgłoś
Tylny napęd lubi oszukac ;)
Odpowiedz
6
@ Do Bigosa
dnia 25.02.2021, 19:38 · Zgłoś
Jak byś się trochę znał to byś wiedział że x5 ma xdrive a nie tylny napęd
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 27.02.2021, 17:37 · Zgłoś
do bigosa a czy wiesz co to jest naped 4 x4 a quattro to jest tak jak naped przedni do tylnego
Odpowiedz
17
@ pm
dnia 25.02.2021, 18:11 · Zgłoś
Zabrać prawko jak nie umie jezdzic
Odpowiedz
4
@ Maniek
dnia 25.02.2021, 18:04 · Zgłoś
On szybki auto wściekłe i się porobiło:))
Odpowiedz
12
@ !!
dnia 25.02.2021, 21:22 · Zgłoś
Z czego rżysz ? Jeden połamany, drugi nieprzytomny. Do końca życia będą odczuwać ten wypadek.
Odpowiedz
-29
@ Szofer
dnia 25.02.2021, 17:39 · Zgłoś
Jak go stac naBMW to niech jeżdzi jak chce jego auto jego zdrowie, a że troche szybciej to nic nie szkodzi.
Odpowiedz
10
@ przyszywany krośnian
dnia 25.02.2021, 17:58 · Zgłoś
Mnie stać na młotek i co to mam prawo stuknąć cię nim w głowę ??
Odpowiedz
11
@ Jk
dnia 25.02.2021, 19:34 · Zgłoś
Tylko dlaczego cierpią na tym niewinni ludzie
Odpowiedz
11
@ !!
dnia 25.02.2021, 21:21 · Zgłoś
Powiedz to poszkodowanym w wypadku dzieciaku !
Odpowiedz
-2
@ Bo jechał z mala prędkością
dnia 25.02.2021, 17:36 · Zgłoś
Jechał bardzo wolno
Odpowiedz
10
@ Bigos
dnia 25.02.2021, 17:16 · Zgłoś
Marka nie ma znaczenia jak oleju w głowie brak ;)
Odpowiedz
9
@ Taa
dnia 25.02.2021, 21:20 · Zgłoś
Marka ma znaczenie. Napęd tył, duża moc.
Do tego brak doświadczenia, piach na drodze po zimie, prędkość. To wszystko ma znaczenie.
Odpowiedz
2
@ Hyhy
dnia 26.02.2021, 17:20 · Zgłoś
W tym przypadku 4x4
Odpowiedz
11
@ lek
dnia 25.02.2021, 17:14 · Zgłoś
Trochę cieplej lepsze drogi brak wyobraźni i pozamiatane
Odpowiedz
31
@ xzc
dnia 25.02.2021, 16:47 · Zgłoś
takiemu mlodemu poczatkujacemu kierowcy powinni mu dac stare taczki a nie bmw
Odpowiedz
-5
@ łoodyniec
dnia 25.02.2021, 17:06 · Zgłoś
Kto mu powinien dać ?
Odpowiedz
39
@ łebek
dnia 25.02.2021, 16:38 · Zgłoś
Tych łebków co to ich ledwie widać zza kierownicy policja winna systematycznie trzepać przykładowo i odbierać prawo jazdy jak [...]ek [...] z nadmierną prędkością.
Odpowiedz
19
@ łoodyniec
dnia 25.02.2021, 16:33 · Zgłoś
[...] nie hamował ino [...] do spodu i wyrzuciło z zakrętu . Dobry drajwer ,[...] musi być i nie hamować .
Odpowiedz
12
@ fred
dnia 25.02.2021, 16:21 · Zgłoś
BMW to jednak jednostka nie do rozbicia , tylko trzeba trochę mieć oleju w głowie
Odpowiedz
-1
@ Natural Born Leader
dnia 25.02.2021, 15:59 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Natural Born Leader
dnia 25.02.2021, 16:04 · Zgłoś
Najmocniej przepraszam
Powinno tam być *dorzyna.
Odpowiedz
15
@ Numernabis
dnia 25.02.2021, 16:16 · Zgłoś
Nie narzekają na bmw tylko na ich kierowców.

Tak trudno się tego domyślić?
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 25.02.2021, 15:50 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-19
@ Rajdowiec
dnia 25.02.2021, 15:48 · Zgłoś
Nie marzekajcie BMW bezpieczne auto
Nikomu krzywdy nie zrobi
Odpowiedz
-40
@ Ppp
dnia 25.02.2021, 15:44 · Zgłoś
Teraz słonko nisko i oślepia
Wiec moze to wina słonka
A nie BMW
Odpowiedz
47
@ Gfh
dnia 25.02.2021, 16:04 · Zgłoś
Jadąc 50km/h samochód byłby w takim stanie ? Nie sądzę
Odpowiedz
-9
@ Do Gfh
dnia 25.02.2021, 16:09 · Zgłoś
Tak gołąbku.
Crash testy robią przy 40-45 km/h
Odpowiedz
15
@ Jk
dnia 25.02.2021, 16:11 · Zgłoś
Jak widać po cieniu, słońce miał z prawej strony, więc go nie mogło oślepić.
Odpowiedz
21
@ Damek
dnia 25.02.2021, 22:00 · Zgłoś
Oślepiła go głupota.
Odpowiedz
6
@ NoToJak
dnia 25.02.2021, 22:40 · Zgłoś
50/h jeden+50/h drugi=100/h prosty rachunek>
niestety samochody nie
Odpowiedz
6
@ Tryt
dnia 26.02.2021, 07:46 · Zgłoś
Jeden 50 drugi 40 i spotkania 90.
Odpowiedz
87
@ stary
dnia 25.02.2021, 15:32 · Zgłoś
kierowca był trzeżwy ale czy myślący ???
Odpowiedz
42
@ Ginio
dnia 25.02.2021, 15:31 · Zgłoś
Następny szeryf [...]
Odpowiedz
110
@ Minnesota
dnia 25.02.2021, 15:25 · Zgłoś
22 lata + BMW = Patrz wyzej
Odpowiedz
-63
@ Gość
dnia 25.02.2021, 16:19 · Zgłoś
Może nie czepiajmy się samochodu? Ciekawe czym Pan jeździ Panie minnesota
Odpowiedz
54
@ @baca
dnia 25.02.2021, 16:54 · Zgłoś
Teraz wiecie dlaczego placimy tak drogo OC.
Odpowiedz
73
@ Rjs
dnia 25.02.2021, 18:26 · Zgłoś
BMW i 22 lata wszystko jasne zabrać prawo jazdy minimum na 10 lat a jedynym pojazdem jaki mu wolno przez ten czas jeździć to toki na żelaznym kole.
Odpowiedz
-2
@ xD
dnia 25.02.2021, 18:28 · Zgłoś
On jeździ serenką
Odpowiedz
12
@ Minnesota
dnia 25.02.2021, 19:04 · Zgłoś
Pani Minnesota , dla scislosci
Odpowiedz
22
@ Zbigniew
dnia 25.02.2021, 21:59 · Zgłoś
[...] to jest droga a nie zabawa przed komputerem
BMW król szos myśli że nie go nie spotka .
Odpowiedz
-2
@ xyz
dnia 26.02.2021, 10:21 · Zgłoś
BMW bedziesz miec wypadek
Odpowiedz
15
@ Sss
dnia 26.02.2021, 11:27 · Zgłoś
Policja takim regularnie odbierać prawo jazdy za prędkość i na powtórny egzamin
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.