Strona główna

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej z Rzemieślniczą

16
Napisany dnia: 02.08.2019, 11:28 , Tagi: Brak

Wczoraj około godziny 22. na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej z Rzemieślniczą doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 33-letni kierowca motocykla.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-letni mieszkaniec Jasła kierujący samochodem marki Fiat Punto jechał ul. Fabryczną. Na skrzyżowaniu przy wykonywaniu skrętu w ul. Rzemieślniczą nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka 33-letniemu motocykliście, mieszkańcowi gminy Jasło. Z obrażeniami ciała trafił kierowca jednośladu.

Kierowcy byli trzeźwi. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

id

fot. Czytelnik

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Jan
dnia 02.08.2019, 11:41
Ocena
komentarza:
13
Nie chodzi mi o wypadek motocyklisty na fabrycznej chodzi mi kiedy wreszcie władze miasta zakończyć malowanie pasów na ul 3 Maja przy skrętu na Żmigród na ul 3 Maja przy skrętu na Baczyńskiego można poszerzyć pas i zrobić lewoskręt zabrać kawałek chodnika i nie będzie korków
@ yuiuyt
dnia 02.08.2019, 12:53
Ocena
komentarza:
8
obawiam się że to nie miasto ma ulicę 3Maja w swej gestii, jest to chyba droga krajowa i podlega komu innemu, są jeszcze drogi wojewódzkie i powiatowe i jak nazwy wskazują podlegają odpowiednio władzom wojewódzkim i powiatowym
@ mieszkaniec
dnia 04.08.2019, 17:30
Ocena
komentarza:
2
3 maja baczynskiego miało byc rondo prawdopodobnie pieniadze zabrał burmistrz na dom kultury -kiedy odda ?? zapytajmy radna wójcik ona jest kontra
@ Polska trudna język
dnia 02.08.2019, 13:23
Ocena
komentarza:
7
Proponuję przeczytanie artykułu przed jego publikacją.
cyt. "Z obrażeniami ciała trafił kierowca jednośladu." lol
@ Józek
dnia 03.08.2019, 08:45
Ocena
komentarza:
7
To dziewcze, które pisze te artykuły jest albo tak leniwe (nie chce się przeczytać czterech linijek tekstu, który się napisało) albo tak oporne.
@ kawosz
dnia 02.08.2019, 13:53
Ocena
komentarza:
5
Nadmierna prędkość to w większości przypadków przyczyna wypadku.
@ mozkit
dnia 04.08.2019, 18:28
Ocena
komentarza:
0
szczególnie u kierowców ścigaczów
@ pipi
dnia 02.08.2019, 15:14
Ocena
komentarza:
7
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Tylko normalność
dnia 02.08.2019, 15:27
Ocena
komentarza:
5
Brak ostrości obrazu, ciemno było.
@ Juras
dnia 03.08.2019, 08:44
Ocena
komentarza:
1
Niestety, na Fabrycznej odbywają się testy prędkości motocykli. Dziwne , że policja jeszcze o tym nie wie. Dlugi, prosty odcinek zachęca "dawców" do rozwijania prędkości autostradowej a moze i szybszej. Nie chcę prorokować, ale może sie zdarzyć tragedia, a nie tylko wypadek.
@ Pjoter od Janusza
dnia 04.08.2019, 10:52
Ocena
komentarza:
1
Tragedia to jest w komentarzach, waszych umysłach i mentalności. Wychodzcie z domu tylko do kościoła i na wybory głosować na tego kto najwięcej obieca
@ yozef
dnia 07.08.2019, 21:36
Ocena
komentarza:
0
testuje motocykl ulica szopena kolo godziny 17 ryk i duze kolo tylnie japoniec motocykl policja nie ma pewno to syn jakiegos piedestala [motocykl wary 37 tys drogi duze szerokie kolo tylne i warkot i predkosc ] ciekawe kjak dlugo go jeszcze diabel prowaszi ,,,zobaczycie uslyszycie ,,, ma pan racje ,,,tak dzis mlodziency w jasle szzaleja ,,,
@ Pjoter od Janusza
dnia 04.08.2019, 10:50
Ocena
komentarza:
-1
Zero ruchu, dwa pojazdy i akurat musiały się zderzyc. Jasło...
@ yozef
dnia 07.08.2019, 21:31
Ocena
komentarza:
0
skrzyzowanie w jasle obok restauracji golesz skret z 73 na gamrat w nocy wymaga o pomste do nieba ,oswietlenie zerowe zas tiry siedza kazdemu kierowcy na ogonie ,,,szok ,radny zieba za co mu dziekuje zalatwil ze z ronda solidarnosci do mostu na jasiolce mozna dojechac bo 3 lampy sie zaswiecily , a tam byly ciemnisci zarowki spalone i przejscie ,oswietenie tego skrzyzowania kolo golesza na gamrat to koniecznosc ,szkoda ze nie ma pani czyzowicz ona by to zalartwila w jeden dzien ,,, wypadki i wciaz wypadki a gdzie sa lyudzie ktorzy planuja ulice oswietlenie znaki drogowe ,jednokierunkowe ulice ,stopy ,,kiedy doczekamy sie ronda na szkolnej z grota roweckiego albo wyzej stopy na szopena ,,,wypadki co dugi dzien ,,moze wreszcie w jasle cos zmienic ,po co te dwastopy na szopena ,a moe tezy male ronda ,,,itd itp ,ktos powie nie ma pieniedzy ,,,sa tylko nie na to co potrzebuja mieszkancy najszybciej
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Jaśle trwa święto wina

   

  Trwają XIV Międzynarodowe Dni Wina. Do Jasła zawitało kilkudziesięciu winiarzy Polski i zagranicy. Ogrody winne do niedzielnego wieczoru zapraszać będą gości imprezy.

 • eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

   

  Łap swój tablet, smartfona albo smart lodówkę i zamawiaj foty w kilku prostych krokach. Nasz nowy konfigurator odbitek to istny kombajn zbierający plony.

   

 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105