Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Występy zespołów UKS "MOSiR" Jasło na turnieju inauguracyjnym

1

Trzy zwycięstwa i jedna porażka to bilans inauguracyjnego turnieju podkarpackiej ligi młodziczek w wykonaniu zespołów UKS "MOSiR" Jasło.

Starszy zespół (UKS "MOSiR" I Jasło) pokonał 15 Przemyśl I 2:1 (25:17, 21:25, 15:12), oraz 15 Przemyśl II 2:0 (25:12, 25:7, 0:0).

Dziewczęta z zespołu UKS "MOSiR" II Jasło (młodszy zespół) rozpoczęły ligę z pierwszą porażką z zespołem 15 Przemyśl I 0:2 (10:25, 11:25) i pierwszym zwycięstwem w drugim meczu z 15 Przemyśl II 2:0 (25:19, 25:18). Pierwsze zdobyte punkty za nami i pierwsze wejście do gry nowych młodych jasielskich  zawodniczek.

UKS "MOSiR" I Jasło: Zuzanna Biernacka, Lea Kicilińska, Emilia Leśniak, Oliwia Poniatowska, Laura Sajdak, Izabela Szerląg, Nadia Woźniak, Paulina Śmietana

Trener: Leszek Wierzgacz

UKS "MOSiR" II Jasło: Zuzanna Świder (kpt), Julia Wietecha, Alicja Szopa, Anna Janas, Oliwia Pykosz, Aleksandra Wolska, Aleksandra Tęcza, Felicja Marek, Paulina Kras, Diana Czech, Julianna Orlińska, Iga Kosicka.

Trener: Monika Trojan

UKS "MOSiR" Jasło

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
3
@ fanatyk sportu
dnia 22.10.2019, 19:20 · Zgłoś
gratulacje dla dziewczyn...zrobiły dobra robotę... a przy tym wyglądają jak milion dolarów każda...oczywiście pozdrowienia dla tego pana, który na jednej fotce tam stoi...ze zdjęcia wnioskuję ,że jest trenerem...jak i z opisu to wynika ...też go pozdrawiam...trenerze dobra robota...powodzenia...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.