Występy zespołów UKS "MOSiR" Jasło na turnieju inauguracyjnym
Trzy zwycięstwa i jedna porażka to bilans inauguracyjnego turnieju podkarpackiej ligi młodziczek w wykonaniu zespołów UKS "MOSiR" Jasło.

Starszy zespół (UKS "MOSiR" I Jasło) pokonał 15 Przemyśl I 2:1 (25:17, 21:25, 15:12), oraz 15 Przemyśl II 2:0 (25:12, 25:7, 0:0).
Dziewczęta z zespołu UKS "MOSiR" II Jasło (młodszy zespół) rozpoczęły ligę z pierwszą porażką z zespołem 15 Przemyśl I 0:2 (10:25, 11:25) i pierwszym zwycięstwem w drugim meczu z 15 Przemyśl II 2:0 (25:19, 25:18). Pierwsze zdobyte punkty za nami i pierwsze wejście do gry nowych młodych jasielskich zawodniczek.

UKS "MOSiR" I Jasło: Zuzanna Biernacka, Lea Kicilińska, Emilia Leśniak, Oliwia Poniatowska, Laura Sajdak, Izabela Szerląg, Nadia Woźniak, Paulina Śmietana
Trener: Leszek Wierzgacz

UKS "MOSiR" II Jasło: Zuzanna Świder (kpt), Julia Wietecha, Alicja Szopa, Anna Janas, Oliwia Pykosz, Aleksandra Wolska, Aleksandra Tęcza, Felicja Marek, Paulina Kras, Diana Czech, Julianna Orlińska, Iga Kosicka.
Trener: Monika Trojan

UKS "MOSiR" Jasło
