Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wywiad z Robertem Szalonym

9

 Marek Machowski: Zdecydowałeś się na grę w Czarnych niemal w ostatniej chwili. Liczyłeś jeszcze na grę w IV lidze?
Robert Szalony: Tak, sam do końca nie byłem pewny gdzie zagram. Miałem kilka ofert z IV i III ligi. Wybrałem Czarnych i jestem z tego zadowolony. Wiem, że jest tu dobry klimat do gry, wspaniali kibice a ja ze swojej strony dam z siebie wszystko, aby przekonać o swojej przydatności zarząd jak i kibiców. W drużynie jest dobra atmosfera, ja sam znam kilku chłopaków z ligowych zmagań na boisku.
.
MM: Rob Crazy, taki miałeś przydomek będąc w najlepszej formie strzeleckiej. Jakie zadanie postawił sobie najlepszy strzelec Podkarpacia?
RS: Rozmawiałem z zarządem jak i kolegami z drużyny. Wiem czego oni ode mnie oczekują. Chcę  pozostawić po sobie miłe wspomnienia i mam nadzieję awansować z drużyną do IV ligi, a potem powalczyć o wyższe cele. Zadanie, które sobie postawiłem to strzelić jak najwięcej goli.
.
MM: Twoje najlepsze spotkanie, czyli tzw. "mecz życia"?
RS: Miałem kilka takich spotkań, które szczególnie utkwiły mi w pamięci. Ale myślę, że ten "mecz życia" to jeszcze przede mną. Może będzie on właśnie na jasielskim stadionie, czego sobie jak i wszystkim kibicom życzę z całego serca.

www.czarnijaslo.pl
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ...
dnia 22.09.2009, 19:42 · Zgłoś
PROTEST !!!! WAŻNE PRZECZYTAJCIE !

PROTEST- Rusza protest kibiców przeciwko PZPN! Pierwszą poważną okazją do pokazania im, że mamy ich dość to 14.10.2009 mecz Polska - Słowacja. Apel do wszystkich kibiców w całej Polsce - ZBOJKOTUJMY ten mecz!!! Jeśli jesteś moderatorem fora internetowego związanego z piłką nożna umieść podobny apel! 14.10.2009 - stadion powinien świecić pustkami. 0 biletów - 0 kasy dla PZPN-u! Do akcji włączyła się ogromna rzesza forumowiczów z największych polskich portali informacyjnych . Serbia na koniec eliminacji grała przy pustych trybunach. Bośnia i Hercegowina grała również przy pustych trybunach, ale tam jeszcze do protestu dołączyło się 13 najlepszych graczy i padł ich związek piłki przestępczej. Zróbmy coś dobrego dla polskiej piłki nożnej! Nam tez może się udać!Proszę skopiujcie ten komunikat i umieśćcie go na innych forach.


~pzpn XXII , 22.09.2009 17:31
Odpowiedz
0
@ jachu
dnia 19.09.2009, 14:38 · Zgłoś
A co słychać u juniorów Czarnych?Ponoś dzisiaj przegrali w meczu ligowym ze Skołyszynem 2:3 grając z przewagą jednego zawodnika przez całą drugą połowę.
Odpowiedz
0
@ a
dnia 19.09.2009, 10:44 · Zgłoś
3500 w lidze okręgowej to skandal, a chłopaki młode pewnie mają po 500 zł, a trenerzy od młodzieży jeszcze mniej bo po 300 zł bo tyle zarabiają trenerzy w uks mosir a pracują 2 razy ciężej niż pan Da.... , czy to jest zdrowa sytuacja, chyba nie, zastanówcie sie panowie co piszecie ,
Odpowiedz
0
@ prezioKWAS
dnia 18.09.2009, 10:55 · Zgłoś
W rundzie wiosennej zagra w Targowiskach. Idę nawet o zakład.
Odpowiedz
0
@ RJS
dnia 18.09.2009, 09:27 · Zgłoś
Ciekawe ile Pan zarabia?, ******* a czy ciebie ktoś pyta ile ty zarabiasz kogo to obchodzi niech zarabia nawet 3500 tyś zł ale ten człowiek w czterech meczach strzelił nam już 8 bramek i pokazuje że jest wartościowym zawodnikiem bez wgledu na ligę. A ty zazdrośniku pewnie jedynie co możesz to wyczyścić buty Panu Robertowi.
Witamy Panie Robercie w jasielskim Klubie i d szczerych ludzi życzymy powodzenia jak największej ilości goli oraz gry bez kontuzji
Odpowiedz
0
@ do a
dnia 18.09.2009, 07:37 · Zgłoś
A mnie ciekawi ile ty chłopie zarabiasz, że tak bardzo chcesz liczyć cudze pieniądze.
Odpowiedz
0
@ a
dnia 17.09.2009, 19:01 · Zgłoś
ciekawe ile pan zarabia w lidze okregowej,
Odpowiedz
0
@ hmm?
dnia 17.09.2009, 14:24 · Zgłoś
kto to w ogóle jest?
Odpowiedz
0
@ js
dnia 17.09.2009, 14:11 · Zgłoś
..."Wybrałem Czarnych i jestem z tego zadowolony. Wiem, że jest tu dobry klimat do gry, wspaniali kibice ... " cyt. Panie Szalony szacunek dla pana , co do kibiców to chyba pan pamięta jak Pana WYZYWALI " WSPANIALI KIBICE " jak Pan przyjechał z Kolbuszowianką do Jasła??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.