Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Za tydzień "bieg dla Kamila" z Krosna. Pobiegną nawet mieszkańcy Krakowa

0

Tydzień dzieli nas do charytatywnych zawodów biegowych "Przybij Piątkę z Kamilem", które odbędą się 30 czerwca w Widaczu. Zapisy on-line trwają do 25 czerwca. Na liście zgłoszeń zanotowano ponad 110 zainteresowanych. W wydarzeniu wezmą udział reprezentanci Krosna, powiatu krośnieńskiego, jasielskiego, rzeszowskiego, a nawet mieszkańcy Krakowa.

Cel wydarzenia jest szczególny - pozyskane środki z zapisów na bieg zostaną przekazane na rehabilitację Kamila Kenar z Krosna, który uległ poważnemu urazowi kręgosłupa. Więcej informacji o Kamilu znajdziecie tutaj.

Zawody zostały podzielone na kilka kategorii dystansowych (800 m - dzieci, 2, 5 i 10 km (dwie pętle) ulicami wsi Widacz i terenowymi), wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn. Zapisy prowadzone są na stronie www.timekeeper.pl Regulamin dostępny jest - tutaj.

Dotychczas do zawodów zgłoszono 11 dzieci (bieg na dystansie 800m), na liście znajduje się również 23 osoby (bieg na dystansie 5km), 20 osób (bieg na dystansie 2 km), 34 osoby (bieg na dystansie 10km - dwie pętle) oraz 24 osoby w kategorii Nordic Walking.

W wydarzeniu wezmą udział reprezentanci takich miejscowości jak: Krosno, Sanok, Widacz, Węglówka, Wojaszówka, Czarnorzeki, Korczyna, Jedlicze, Iwonicz, Rogi, Rymanów i Rymanów-Zdrój, Grabownica Starzeńska, Ladzin, Leśniówka, Łężany, Dobieszyn, Nowy Żmigród, Targowiska, Milcza, Zręcin, Długie, Głowienka, Blizne, Olszanica, Żeglce, Lubatowa, Dukla, Ustrzyki Dolne, Dębica, Jasło, Biecz/Kołaczyce, Stefkowa, Hermanowa, a nawet Rzeszowa, Pruchnika, Binarowej, Pilzna i Krakowa.

W wydarzeniu mogą brać udział służby mundurowe, w tym jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 9:00. Biuro zawodów będzie znajdować się w Dom Ludowy w Widaczu.

- Za wsparcie biegu dziękujemy firmom, ofiarodawcom i sponsorom: Prodeco, Dorsum.pl, Myszkowe animacje dla dzieci, Panakeja - Prywatne Usługi Pielęgniarskie, Auto Szyby Krosno, Multeo - Multi Agencja Reklamowa, Auto-Kram Stacja Demontażu Pojazdów, ALICE - Stacja Kontroli Pojazdów, High System oraz Gminie Krosno - mówi Dawid Bach, organizator wydarzenia.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Sołtys Widacza, Mariusz Krupski. Partnerem wydarzenia jest Restauracja i Club Wyszynk Krosno. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują: KrosnoCity.pl, Krosno112.pl, KrosnoSfera.pl, TV Galicja i RMF MAXX.

Dołączcie do wydarzenia na FB: Przybij Piątkę z Kamilem. Charytatywne wydarzenie biegowe

MG

Napisany dnia: 21.06.2019, 12:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105