Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaproszenie na podsumowanie konkursu fotograficznego "Jasło - Moje Miasto"

2

W poniedziałek 26 stycznia o godzinie 14.30 w jasielskim Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego "Jasło - Moje Miasto".

Wystawa prac laureatów zeszłorocznej edycji konkursu 

Jubileuszowa XX edycja konkursu, tradycyjnie organizowana pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła, przebiegała pod hasłem "Zaskakujące widoki Jasła". Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz MDK w Jaśle organizatorzy cyklicznego przedsięwzięcia zapraszają na to spotkanie wszystkich jej uczestników i pasjonatów fotografii. W trakcie podsumowania konkursu wręczone zostaną okolicznościowe dyplomy i nagrody. Będzie również można obejrzeć wystawę najciekawszych prac.

Więcej o tegorocznym konkursie:
-> LINK
-> LINK

jh

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Name
dnia 26.01.2015, 17:46 · Zgłoś
Kto wygrał?
Odpowiedz
1
@ Ja
dnia 24.01.2015, 13:16 · Zgłoś
pójdę pooglądać zdjęcia:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.