Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Zatrzymaj w kadrze najpiękniejsze chwile. Sprawdź ofertę ślubną MTD Studio

Zdjęcia ślubne to coś więcej niż tylko obrazy, które fotograf zapisuje na karcie pamięci aparatu, aby następnie uwiecznić je na specjalnym papierze, czy też płótnie. W każdej fotografii ślubnej zaklęte są niezapomniane chwile, emocje i radość, do których po latach, często wracamy ze wzruszeniem. Wykona je dla Was MTD Studio w Jaśle, które specjalizuje się także w filmowaniu ślubów i wesel. 

Album ślubny to pamiątka, którą po latach od najszczęśliwszego dnia w Waszym życiu, chętnie będziecie pokazywać swoim dzieciom i wnukom. Dlatego też ważne jest, aby postawić na doświadczonego fotografa, który w pełni zdoła oddać atmosferę kościelnej uroczystości oraz przyjęcia weselnego. Rozwiązanie znajduje się bliżej niż myślicie. MTD Studio posiada sprzęt, wiedzę i kompetencje do tego, które gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. 

Studio specjalizuje się nie tylko w fotografii ślubnej. Zajmuje się również filmowaniem ślubów i wesel. Film, który oddadzą w Wasze ręce będzie piękną pamiątką na całe życie.

W ofercie MTD Studio znajdziecie także  fotografię studyjną. Oryginalna sesja może być wspaniałą pamiątką lub świetnym prezentem dla Waszych bliskich. Studio zaprasza na sesje rodzinne, świąteczne, walentynkowe, portretowe, ciążowe, kobiece oraz sesje dla par. 

Kup voucher na sesję i podaruj go w prezencie! 

Pełną ofertę MTD Studio znajdziesz na stronie internetowej www.mtdstudio.pl.

Realizacje znajdziesz także na fanpage’u https://www.facebook.com/MTDfoto


MTD Studio - fotografia i film
Jasło, ul. Kadyiego 7
Tel. 601 301 577

Artykuł sponsorowany 
Napisany dnia: 21.02.2024, 08:07
Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657