Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na ul. Krakowskiej w Jaśle

16

Przed godziną 10. na ul.Krakowskiej w Jaśle doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodów osobowego i ciężarowego. Dwie osoby z forda trafiły do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym Fordem Mondeo jadąc w kierunku Jasła w pewnym momencie zjechał na lewy pas jezdni wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy marki Mercedes. W wyniku zderzenia się pojazdów do szpitala zabranych zostało dwóch mężczyzn.  Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję.

Red.

Napisany dnia: 30.07.2020, 10:13
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ łodyniec
dnia 30.07.2020, 10:41
Ocena
komentarza:
-21
I co w związku z tym?
@ Poo
dnia 30.07.2020, 10:42
Ocena
komentarza:
11
Możesz popisać swoje głupoty
@ Freddy
dnia 30.07.2020, 16:20
Ocena
komentarza:
4
Ciekawe jak kiedyś ludzie żyli bez takiej lawiny informacji wszelakich
@ Jakiś Pan
dnia 30.07.2020, 16:33
Ocena
komentarza:
-7
Wincy gazu...
@ Do Freddry
dnia 30.07.2020, 23:10
Ocena
komentarza:
2
Masz zupełną rację i czytasz w moich myślach. Czasy w których żyjemy jeśli chodzi o natłok informacji głupich, dobrych, złych, przyjemnych, mniej i bardziej ważnych jest niesamowicie wyczerpujący dla naszego mózgu i stanu psychicznego. Tylko rozsądek i płytka ich ocena może nas uchronić od ich natłoku. Pozdrawiam
@ Rychu
dnia 30.07.2020, 11:00
Ocena
komentarza:
22
normalna rzecz, kierowca osobówki pisze sms lu maila i nawet nie wie kiedy jest na rugim pasie
@ sss
dnia 30.07.2020, 11:22
Ocena
komentarza:
12
popieram. Osobówkami wcale nie uważają i nie zdają sobie sprawy że zderzając się z samochodem ciężarowym ich szanse na przeżycie drastycznie spadają.
@ kierowca
dnia 30.07.2020, 11:51
Ocena
komentarza:
20
dokładnie tak jest , wczoraj miałem taki przypadek panienka rusza z świateł telefon w lewej ręce i skręca w lewo trzymając cały czas telefon
@ life
dnia 30.07.2020, 12:17
Ocena
komentarza:
-16
Miała wyrzucić telefon ?
@ kierowca
dnia 30.07.2020, 12:43
Ocena
komentarza:
30
miała nie odbierać podczas jazdy i tyle w tym temacie
@ Maliniak
dnia 30.07.2020, 13:45
Ocena
komentarza:
28
Pozdrawiam panią Złotnik z białej toyoty z telefonem w ręku na zakrętach
w Brzysciu...nastepnym razem nie zjadę na pobocze;)
Będzie dzwon!
@ Niki
dnia 31.07.2020, 06:36
Ocena
komentarza:
3
Dołączam się, rowem nie będę jechał. Tych (dam) jeździ więcej z telefonem , walą środkiem drogi scinaja zakręty szczyle też nie lepsze ,czasami mam chęć nawrócić i powiedzieć co myślę. Audi a 3 następnym razem nie dam się wyprzedzić i będziesz leżała w rowie jak Ci się tak spieszy to wyjedź wcześniej. Kamera wszystko rejestruje ,zdziwienie że ja może być kosztowne.Z rejestracją Gorlicką (Pani) na pewno była zaskoczona wezwaniem.Chce jeździć bezpiecznie i w d... mam ze to znajome.
@ .
dnia 30.07.2020, 14:23
Ocena
komentarza:
8
Cuda na kiju z tym jak pilnowane są polscy kierowcy na Słowacji a tu pokazał co potrafi. SK jeżdżą jak szaleńcy po polskich drogach
@ Waryjot.
dnia 30.07.2020, 14:32
Ocena
komentarza:
-4
mam pseudo Waryjot - ale za kółkiem jestem super ostrożny i uważam na wszystkich uczestników ruchu. Dbam również swoją kondycję jako kierowcy.
@ Takie czasy
dnia 30.07.2020, 15:08
Ocena
komentarza:
-11
Obecnie lepiej być bezpiecznym Waryjotem,niż dać się zwariować w tej plandemii.
@ az
dnia 31.07.2020, 10:07
Ocena
komentarza:
0
widziałem ten wypadek . Auto na łuku drogi pojechało prosto wprost pod ciężarówkę.
zasłabnięcie ? / zagapienie ? /telefon? / wyprzedzanie ? - jechał bardzo szybko co wskazywało ze chciał wyprzedzić osobowowke , ale nadział się na ciężarówkę - trzask , huk - i pojechał uszkodzony dalej.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 3

   

  eżeli pomimo wyłuszczenia Państwa racji podczas zgłaszania szkody towarzystwo ubezpieczeń odmówi wypłaty odszkodowania, mogą Państwo złożyć odwołanie/reklamację. To samo dotyczy sytuacji, gdy w toku procesu likwidacji szkody ubezpieczyciel oszacuje poniesione przez Państwa straty na niższą kwotę niż niezbędna do odbudowy majątku.

 • Rośnie liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informuje w dzisiejszym komunikacie o kolejnych dwóch, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie powiatu jasielskiego. 

 • "Kolejki jak za komuny"."Jeden wielki chaos" – skarżą się mieszkańcy

  Załatwienie spraw urzędowych w czasach epidemii w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle daje się we znaki mieszkańcom powiatu jasielskiego. Petenci mają dość stania w długich kolejkach i niepewności, czy uda się im się załatwić sprawę...

 • Nie 2,5 tys. zł lecz 2,5 mln zł. Starostwo przeprasza za błąd

  W opublikowanym przed trzema dniami artykule dotyczącym remontu fragmentu drogi powiatowej relacji Jasło-Dąbrówka pisaliśmy o tym, że władze powiatu zamierzają wydać na ten cel 2,5 tys. zł. Jak się okazuje, kwota podana przez Starostwo Powiatowe w Jaśle w piśmie adresowanym do naszej redakcji była błędna. Chodzi bowiem o 2,5 mln zł. Urzędnicy przepraszają za błąd.

 • Czy Jasło potrzebuje linii kolejowej do Dębicy? Starosta jasielski uważa, że tak

   

  Dyskusje na temat budowy nowych dróg w Jaśle i powiecie jasielskim często wzbudzają olbrzymie emocje. Nie od dziś mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości domagają się między innymi budowy obwodnicy z prawdziwego zdarzenia. Tymczasem, za sprawą władz samorządowych powiatu jasielskiego, na tapetę nieśmiało wchodzi pomysł budowy linii kolejowej łączącej Jasło z Dębicą. Zdaniem starosty Pawlusia, inwestycja ma szansę na realizację.

 • Uszkodzenia poprawią, ale na generalny remont drogi kierowcy będą musieli poczekać

   

  Ul. Mickiewicza, na jej kilkusetmetrowym odcinku, od dawna wymaga generalnego remontu. Na razie kierowcy nie mają jednak, co liczyć na kompleksową naprawę jej nawierzchni. Powiat Jasielski, w tym roku, zamierza jedynie usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku czerwcowych nawałnic. Na ten cel władze powiatu zamierzają wydać 2 500 zł.  

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie jasielskim. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 37. potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Niestety, w komunikacie znalazła się także informacja o zgonie kobiety z powiatu jasielskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105