Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zimowe starty zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów

5

Blisko 300 zawodników zmierzyło się 12 stycznia w IV edycji Zimowego Maratonu Rowerowego „Biały Kruk”. Trasa maratonu wiodła po pięknych terenach Lasów Janowskich. 

Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy: Fit, o długości 19km i Mega, która liczyła 30km. W zawodach nie mogło zabraknąć zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Dystans „Fit” wybrał Sebastian Cyran, który w kategorii M2 zwyciężył. Dłuższy dystans „Mega” wybrało trzech zawodników JSC. Najlepszy wynik zanotował Tomasz Leśniak, który w kategorii M3 zajął 3 miejsce. W tej samej kategorii, Piotr Majewski był 21, a Krzysztof Kosiek 37.

25 stycznia odbyła się już XI edycja Bieszczadzkiego Wyścigu Rowerów Górskich „Zimowe Tropy Żbików”. Organizatorem zawodów jest zaprzyjaźnione stowarzyszenie Żbik Komańcza. Wspólny start wyścigu rozpoczął się o 11.30 z pod Zagrody „Chryszczata” w Smolniku. Do pokonania był dystans 17km, z przewyższeniem trasy ok. 450m, kończąc wyścig na Przełęczy Żebrak (825m n.p.m.) Na starcie stanęła liczna reprezentacja JSC. Najlepszy wynik uzyskał Bartosz Warchoł, który linię mety przejechał jako 3 zawodnik, a w kategorii M2 – 1. Tuż za Bartkiem uplasował się Tomasz Leśniak, który w kategorii M3 zajął 3 miejsce. W tej samej kategorii Sebastian Cyran był 5 a Mateusz Dachowski – 6. W kategorii M4, Łukasz Szumiec stanął na podium, zajmując 2 miejsce, Krzysztof Kosiek był 6, Artur Gorczyca zajął 9, a Piotr Majewski – 13 miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

JSC

Napisany dnia: 01.02.2020, 22:36
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Gratulacje
dnia 02.02.2020, 11:13
Ocena
komentarza:
2
Łukasz Sz.Krzysztof K.Powodzenia,Jesteście super,pozdrawiam.
@ kolasz
dnia 03.02.2020, 08:18
Ocena
komentarza:
0
a reszta nie jest super?
@ Gratulacje
dnia 03.02.2020, 11:27
Ocena
komentarza:
1
Sorki,Wszystkich podziwiam i pozdrawiam,ale Łukasza i Krzysztofa znam od najmłodszych lat.Sukcesów Wszystkim życzę szczerze.Piękny sport.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Akademia Małego Geniusza zaprasza na filmik

   

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Geniusza, które mieści się na ul. Towarowej 29A w Jaśle. Jeśli szukacie miejsca dla swojego dziecka, w którym może poczuć się jak w domu, zdobywać wiedzę poprzez zabawę, wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Weźcie udział w rekrutacji i zapiszcie pociechę już dziś!

 • Dotacje dla klubów sportowych przyznane. Do podziału jest 600 tys. zł

   

  Jasielski magistrat opublikował wczoraj zarządzenie burmistrza Jasła w sprawie wyboru zgłoszonych przez kluby sportowe przedsięwzięć o charakterze sportowym, którym przyznano dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Miasta Jasła na 2021 rok. Do podziału jest 600 tys. zł. Pieniądze otrzyma łącznie kilkanaście podmiotów.

 • Będzie konkurs na dyrektora jasielskiego szpitala

  Michał Burbelka końcem grudnia złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W związku z tym Rada Powiatu w Jaśle powołała czteroosobową komisję konkursową, która podejmie decyzję o wyborze nowego dyrektora jasielskiej lecznicy.

 • Radni powiatowi apelują w sprawie jasielskich ratowników medycznych. Tutaj chodzi o życie i zdrowie mieszkańców

   

  Rada Powiatu w Jaśle wystosowała apel o niezwłoczne wycofanie się z propozycji reorganizacji Zespołu Ratownictwa Medycznego funkcjonującego w strukturze jasielskiego szpitala. Radni postulują zachowanie dotychczasowych rejonów operacyjnych...

 • Jasielscy policjanci wkrótce przeniosą się do nowej komendy

  Już za kilka dni jasielscy policjanci przeniosą się do nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Jaśle mieszczącej się przy ul. Sroczyńskiego. Nowoczesny gmach powstał po ponad trzech latach prac.

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • „Nie oddamy ratowników”. Blisko sto osób zamanifestowało solidarność z jasielskimi ratownikami medycznymi

   

  Przy jasielskim szpitalu zebrało się dzisiaj blisko sto osób, aby zamanifestować swoją solidarność z pracownikami Zespołu Ratownictwa Medycznego w Jaśle. Przez przyległy do szpitalnych budynków teren niosły się okrzyki – „Nie oddamy ratowników”. Jasielscy ratownicy medyczni nie zgadzają się z planowaną reorganizacją funkcjonowania państwowego ratownictwa medycznego, która w ich przypadku oznaczać będzie nieuchronną redukcję etatów.

 • Doszło do awarii sieci ciepłowniczej Jaśle

   

  Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle poinformował rano o awarii sieci ciepłowniczej w rejonie Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szopena 38. Z uwagi na wysokie ciśnienie wyłączono zasilanie z sieci ciepłowniczej dla wszystkich odbiorców. 

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

 • Kapliczka sposobem na walkę z locdkdownem?

   

  Grzegorz Schabiński, jasielski restaurator znany jest z niekonwencjonalnych pomysłów i koncepcji na funkcjonowanie biznesu w dobie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowił walczyć z konsekwencjami zamrożenia gospodarki budując kapliczkę na terenie stoku narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej. Zaprasza do odwiedzania miejsca, w którym ona powstaje. Wystarczy zakupić specjalną cegiełkę.

 • Straż Miejska w Jaśle ma nowy samochód oznakowany

   

  Na wyposażeniu Straży Miejskiej w Jaśle znalazł się nowy samochód oznakowany Ford Transit Custom. Zastąpi on wysłużonego Peugeota, który jasielskim strażnikom miejskim służy od 2005 r. Zaletą nowego pojazdu jest jego wszechstronność. Może być on wykorzystywany do przeprowadzania różnego rodzaju interwencji, w tym przewożenia osób.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105