Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmiany w obowiązywaniu obostrzeń. Dzieci wrócą do żłobków i przedszkoli

96

Rząd o kolejny tydzień przedłuża z wyjątkami obowiązywanie obostrzeń. Od najbliższego poniedziałku ponownie otwarte zostaną żłobki i przedszkola. Możliwe będzie również uprawianie sportu zarówno w obiektach zamkniętych, jak też na świeżym powietrzu z pewnymi ograniczeniami.

Na stronie rządowego serwisu informacyjnego gov.pl czytamy, że „wciąż odnotowujemy dużą liczbę zajętych respiratorów i łóżek w szpitalach, a także zgonów z powodu COVID-19. Ze względu na wydolność służby zdrowia i troskę o życie obywateli, zadecydowaliśmy o przedłużeniu większości obostrzeń do 25 kwietnia”. Należy zaznaczyć, że w przypadku hoteli i noclegów obostrzenia obowiązywać będą do 3 maja bieżącego roku. Z danych rządowych wynika, że w szpitalach zajętych jest 75,71 proc. łóżek covidowych. Wykorzystuje się również 78,94 proc. dostępnych respiratorów.

Rząd dał zielone światło dla powrotu dzieci do żłobków i przedszkoli. Od najbliższego poniedziałku będzie również możliwość uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Od najbliższego poniedziałku możliwe będzie także uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu – przy zachowaniu limitu 25 osób.

Obiekty noclegowe pozostają zamknięte do 3 maja włącznie. Wyjątkiem są m.in. hotele robotnicze, a także noclegi świadczone w ramach niektórych podróży służbowych – np.  medyków, kierowców wykonujących transport drogowy czy żołnierzy. Dokładny katalog wyjątków wraz z wymaganym potwierdzeniem odbywania podróży służbowej znajdzie się w rozporządzeniu.

Działalność obiektów sportowych nadal będzie ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego. Wszelkie wydarzenia mogą odbywać się bez udziału publiczności. Zamknięte pozostają m.in. siłownie, kluby fitness, stoki narciarskie, baseny, sauny i solaria.

Nie zmieniają się ograniczenia dotyczące handlu, kultu religijnego, instytucji kultury, salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

MD

Reklama

Komentarze: 89

Dodaj komentarz Widok:
11
@ oro
dnia 14.04.2021, 18:22 · Zgłoś
Będziecie niedługo robic w pory bo wasza wladza się konczy
Odpowiedz
11
@ oro
dnia 14.04.2021, 18:21 · Zgłoś
Przykro czytać komentarze pisowskich [...] i ich minuski.
Odpowiedz
4
@ Baron Sandin władca pól makowych
dnia 14.04.2021, 17:08 · Zgłoś
Szczepionka jonhsona wywołuje zakrzepicę, w Stanach wstrzymano jej podawanie, u nas będą podawać ją obłożnie chorym aby ich szybciej wykończyć.
Odpowiedz
9
@ łodyniec
dnia 14.04.2021, 17:36 · Zgłoś
Wszystkie są o kant [...] rozbić ,ale zamówione ,zapłacone ,trzeba wykorzystać,nawet kosztem ludobójstwa.
Tak nas urządzą ,a już to robią,że jak się nie zaszczepisz to nic nie załatwisz ,nie wyjedziesz z kraju , być może wprowadza zakazy wchodzenia do sklepu bez zaświadczeń o szczepieniu ,urzędy zamkną przed nami , z pracy zwolnią gdy się nie zaszczepisz itd ...
Oczywiście zaraz ktoś to nazwie spiskiem , ale tak będzie .
Odpowiedz
2
@ ala
dnia 14.04.2021, 19:10 · Zgłoś
Gdyby szczepionki były płatne i drogie, byłyby zdrowe i pożądane, ale skoro sa za darmo to podejrzane. Na szczęście nikt do szczepień nie zmusza. Poczytajcie ulotki na lekach, które zażywacie na co dzień. Pomagają na jedno, niszczą drugie, a ile zagrożeń i skutków ubocznych. Jak kobiety biorą środki antykoncepcyjne lub "hormony na wieczną młodość" to jakoś nie boją się zakrzepicy.
Odpowiedz
6
@ łodyniec
dnia 14.04.2021, 19:26 · Zgłoś
Ala nie jest problem to że za darmo,tylko to że zmuszą cię abyś się zaszczepiła.
Albo odetną ci dostęp do wszystkiego i zakażą wyjazdu za granicę.
Chce mieć prawo wyboru. Skoro te szczepionki takie super ,to czemu
co chwilę słychać że coś z nimi nie tak ,czemu producent nie bierze odpowiedzialności
,czemu nie ma zapewnienia że działają ,czyli zapobiegają zarażenia?
Zaszczepisz się alu ,możliwe że zachorujesz i będziesz chodzić i zarażać innych ,bo niby ma się lżej ją przejść ,więc nawet nie będziesz o tym wiedzieć.
Taka twoim zdaniem powinna być szczepionka ?
Odpowiedz
1
@ Do Łodyniec
dnia 14.04.2021, 21:01 · Zgłoś
Tak planują,ale los pokrzyżuje im plany.Warto odwlekać kujonki,bo wszystkie to samo zło.Trzeba z honorem walczyć o siebie.G.Braun nie założył kagańca i wyrzucili Go z Sejmu.Zniewolone umysły pójdą po kujonkę jak baranki na rzeź.
Odpowiedz
4
@ Do ala
dnia 14.04.2021, 21:27 · Zgłoś
Nie tylko o zakrzepicę chodzi,ale o wiele coś gorszego.
Odpowiedz
1
@ Act
dnia 15.04.2021, 11:30 · Zgłoś
To gorsze to masz w komórce i się nie boisz?
Odpowiedz
7
@ oro
dnia 14.04.2021, 16:12 · Zgłoś
Gdyby głupota miała skrzydła to polowa księży latałaby jak glebie.
Odpowiedz
2
@ oro
dnia 14.04.2021, 16:04 · Zgłoś
I dziwicie się że nikt nie chce iść do seminarium?
Odpowiedz
4
@ oro
dnia 14.04.2021, 16:03 · Zgłoś
Niech jedzie do papieża. On mu da kijem. Wstyd.
Odpowiedz
3
@ oro
dnia 14.04.2021, 16:01 · Zgłoś
Jakiś ksiądz uznał ze szczepinka jest nieetyczna.
Odpowiedz
-5
@ Bez nicka
dnia 14.04.2021, 18:33 · Zgłoś
A ja znam księży którzy się zaszczepili i to Astra Zeneca i są zdrowi
Odpowiedz
5
@ oro
dnia 14.04.2021, 15:58 · Zgłoś
Episkopat ma wątpliwości do szczepionki Jonson. Nie wzięli łapówki?
Odpowiedz
3
@ wikary
dnia 14.04.2021, 16:58 · Zgłoś
Przelew jeszcze nie doszedł. Tak że za chwile to się może zmienić jak chorągiewka na wietrze.
Odpowiedz
9
@ QQrQ
dnia 14.04.2021, 15:57 · Zgłoś
Polska 2021 - wyznaniowe dyktatorskie państwo z kartonu.
Odpowiedz
4
@ śmiercionko-zakrzepionka dla [...]
dnia 14.04.2021, 15:31 · Zgłoś
Macie na YT "Warto rozmawiać" z 12 kwietnia. Przygotujcie się (mam tu na myśli większość) na dysonans poznawczy!
Odpowiedz
-10
@ ixi
dnia 14.04.2021, 21:54 · Zgłoś
Wart Rozmawiać z 12.04.21 to każdy musi obejrzeć
Odpowiedz
2
@ Baron Sandin władca pól makowych
dnia 14.04.2021, 15:29 · Zgłoś
Cenzura działa wiec napiszę to raz jeszcze wbijcie to sobie w swoje [...] [...], że te kagańce przed niczym was nie chronią.
Odpowiedz
-1
@ śmiercionko-zakrzepionka dla [...]
dnia 14.04.2021, 14:38 · Zgłoś
Aha, jeszcze "zasadność" dezynfekcji wszystkich i wszystkiego wokół:

[...]
Odpowiedz
7
@ śmiercionko-zakrzepionka dla [...]
dnia 14.04.2021, 14:27 · Zgłoś
To was może czekać, [...], jeżeli się nie obudzicie! Dziś ktoś inny, jutro wy.

[...]

"Skuteczność masek":

[...]

Co nas czeka w najbliższym czasie:

[...]

"Teorie spiskowe" w sprawie chipów:
[...]

Znowu,[...] cenzorze, ocenzurujesz, pisząc, że nie na temat?!
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 14.04.2021, 14:38 · Zgłoś
Z tymi czipami to dajcie se już siana ;-)
Odpowiedz
-3
@ śmiercionko-zakrzepionka dla [...]
dnia 14.04.2021, 14:45 · Zgłoś
Nie dajemy. Nie wiem, czy wiesz, ale liczba osób, która (w tym przypadku dobrowolnie) wszczepiła sobie chip jest liczona na świecie w tysiącach.
Odpowiedz
6
@ szefu
dnia 14.04.2021, 14:48 · Zgłoś
Dyzio czytaj o maskach bo w tej swojej wygladacz komicznie jak bys na marsa lecial
Odpowiedz
4
@ taka prawda
dnia 14.04.2021, 15:08 · Zgłoś
Chopie jak telewizja tego nie pokazuje to tego NIE MA dla prostego [...] [...].
Odpowiedz
1
@ lek
dnia 14.04.2021, 14:10 · Zgłoś
Walczcie o te które chodzą do szkoły. Pomóżcie im.
Odpowiedz
-8
@ Bez nicka
dnia 14.04.2021, 14:13 · Zgłoś
Ja chodzę do szkoły dokładnie do 2 klasy szkoły sredniej i ten rok szkolny wolę dokończyć zdalnie tak będzie lepiej A od września normalnie zacząć naukę stacjonarną
Odpowiedz
-7
@ lek
dnia 14.04.2021, 14:27 · Zgłoś
Wszystko się ułoży. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Odpowiedz
3
@ oro
dnia 14.04.2021, 15:45 · Zgłoś
Niektórzy nie chcą abyś się uczyl. Nie bądź poddanym. Walcz o swoje
Odpowiedz
-8
@ Bez nicka
dnia 14.04.2021, 19:31 · Zgłoś
Uczymy się online
Odpowiedz
8
@ Cudowna Zakrzepionka
dnia 14.04.2021, 14:10 · Zgłoś
Kiedyś szlo się brać prysznic, dziś...
Odpowiedz
-5
@ lek
dnia 14.04.2021, 14:09 · Zgłoś
Tak zawzięcie walczycie o dzieci nienarodzone i dobrze.
Odpowiedz
10
@ ixi
dnia 14.04.2021, 14:07 · Zgłoś
Tresura niewolników trwa. Kij i marchewka działa na [...]
Odpowiedz
6
@ lek
dnia 14.04.2021, 13:51 · Zgłoś
Nie ma wyroku sądu a oni wołają Ukrzyzuj.
Odpowiedz
5
@ lek
dnia 14.04.2021, 13:48 · Zgłoś
W TVP najważniejsze jest teraz wylewać [...] na Nowaka.
Odpowiedz
3
@ lek
dnia 14.04.2021, 13:43 · Zgłoś
Państwo nie dba o dzieci. Liczy się kasa a tej już brakuje.
Odpowiedz
0
@ lek
dnia 14.04.2021, 13:41 · Zgłoś
Male dzieci tęskną za szkołą. Obowiązkiem państwa zapewnienie tego.
Odpowiedz
-7
@ Bez nicka
dnia 14.04.2021, 14:11 · Zgłoś
Ale obowiązkiem państwa jest także dbanie o zdrowie dlatego szkoły są zamknięte żeby nie różności [...]
Odpowiedz
22
@ acb
dnia 14.04.2021, 16:12 · Zgłoś
Śmiem twierdzić po rozmowach z dziećmi ,że rodzice bardziej tęsknią za szkołą. Przebywanie z dzieciakami 24 na dobę to dla niektórych rodziców udręka. W szkole się wyuczy, wyżyje, zje obiad i wynudzi na świetlicy, zostanie tylko parę godzin w domu, a potem śpi, a jeszcze zajęcia dodatkowe na mieście, czyli dziecka nie ma prawie w domu. Moje koleżanki młode babcie niechętnie zostają z wnukami w domu i też tęsknią za szkołą. Szkoła , okazuje się, to zbawienie. A przecież zawsze była złem koniecznym , źródłem nerwic.
Odpowiedz
17
@ mik
dnia 14.04.2021, 18:34 · Zgłoś
Dzisiaj rodzice mają za dobrze. Państwo rozdaje na lewo i prawo, a oni coraz bardziej roszczeniowi. Zabrać 500+, darmowe podręczniki po które nawet do księgarni nie nie chodzą, wtedy moga narzekać. W głowach sie młodym przewraca, wszystko sie im należy. Tracą wolność przez pandemię, bo na majówkę do hotelu nie pojedzie. Obyście zawsze w życiu mieli taką biedę.
Odpowiedz
-18
@ ixi
dnia 14.04.2021, 21:53 · Zgłoś
Proponuję przestać płacić podatki. Płacisz krocie a nie dostajesz serwisu, no i dzieci cierpią siedząc zamknięte po domach.
Odpowiedz
9
@ dragoness
dnia 15.04.2021, 07:57 · Zgłoś
Masz dzieci, ixi? Wiesz, o ktorej mają lekcje? I jakie? Interesujesz się ich postępami w nauce, byłeś przy choć jednej lekcji zdalnej, bądź jakiejkolwiek innej? Sądząc z twoich mądrości, nie.
Odpowiedz
-12
@ ixi
dnia 15.04.2021, 14:03 · Zgłoś
Pewnie, że wiem. Zdalne lekcje to ponury żart,. Podatki ściągają, za trefny półprodukt - bo tym są "zdalne" lekcje.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 15.04.2021, 18:01 · Zgłoś
Konkrety. Szkoły, przedmioty, nazwiska. Jeśli masz jaja, oczywiście.
Odpowiedz
18
@ Caban
dnia 14.04.2021, 13:41 · Zgłoś
Czytając to forum nachodzi mnie zawsze refleksja:
Tylu tu światłych mieszkańców, a w mieście taki [...].
Odpowiedz
12
@ łodyniec
dnia 14.04.2021, 14:35 · Zgłoś
Bo nikt normalny nie pcha się do polityki ,czy też innego urzędu.
Odpowiedz
-2
@ oro
dnia 14.04.2021, 13:34 · Zgłoś
Wstydź się. To co piszesz to [...]. Lepiej myć [...] [...].
Odpowiedz
-28
@ MmMmM
dnia 14.04.2021, 13:13 · Zgłoś
astra-zeneca obowiązkowo dla broniarzowych!!! nie chcą, dyscyplinarka i niech jadą ukraińcom [...] myć!!!
Odpowiedz
5
@ do MmMmM
dnia 14.04.2021, 13:42 · Zgłoś
Osoba, która ma tyle negatywnych emocji i obraża innych powinna zaszczepić się ale nie przeciw [...] tylko przeciwko złośliwości.
Odpowiedz
0
@ Tak
dnia 14.04.2021, 13:50 · Zgłoś
Czy myjesz [...] czy jestes lekarzem,, inzynierem... Wczesniej czy pozniej czeka piach. Po co ta zlosliwosc. Wstyd to krasc!!
Odpowiedz
-1
@ dragoness
dnia 14.04.2021, 14:58 · Zgłoś
Może pan wyjaśnić, dlaczego tak bardzo nienawidzi pan/i nauczycieli?
Odpowiedz
-8
@ abc do MmMmM
dnia 14.04.2021, 15:28 · Zgłoś
Czyżby po parę lat w tej samej klasie? Uważaj, bo przez takie negatywne myślenie potkniesz się kiedyś na skórce od banana i zęby wybijesz. I kogo będziesz wysyłał na szczepienie? Dentystów, bo drodzy?
Odpowiedz
-22
@ Do @Mm
dnia 14.04.2021, 16:26 · Zgłoś
Po co szczepić nauczycieli obowiązkowo? Straszyć zwolnieniami. Nie zaszczepią się ich wola. Zakłady pogrzebowe zarobią.
Odpowiedz
6
@ MmMmM
dnia 14.04.2021, 17:36 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
9
@ dragoness
dnia 14.04.2021, 18:07 · Zgłoś
Można znać przyczynę tak żywiołowej nienawiści do nauczycieli?
Odpowiedz
-3
@ ixi
dnia 14.04.2021, 21:52 · Zgłoś
Dragoness, bo nauczycieli i wychowawców jest 0.1%, reszta to powtarzacze materiałów i lenie bez ambicji. Za to siedzenie w domu i "uczenie" przez komputer to powinniście dostawać połowę pensji. Podatnik płaci wam za naukę a wy nie dostarczacie towaru. Tak ci powiem disadnie: podatnik płaci za bochenek chleba a dostaje czerstwą bułkę. Nie zasługujecie na pensje. Czarne [...], i całe to [...] [...].
Odpowiedz
6
@ dragoness
dnia 15.04.2021, 07:55 · Zgłoś
No to jak jesteśmy przy uogólnianiu, to taka sama proporcja dotyczy "ruchu społecznego" Konfederacja. Może ktoś was nie wyedukował, może byliście na to za [...]. Tak samo chcecie dorwać się do koryta jak reszta partii, a nie potraficie ogarnąć w domu własnych dzieci a siadając za kierownicę z choroba wykluczającą prowadzenie samochodu jesteście potencjalnymi mordercami. Miło brzmi?
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 15.04.2021, 18:00 · Zgłoś
Panie ixi nieładnie tak kasować komentarze. A ja tylko chciałam poznać nazwiska tych leni i [...], ktorym chce pan odebrać pensje.
Odpowiedz
23
@ flustrat
dnia 14.04.2021, 13:07 · Zgłoś
Brakuje kasy! Dzieci do żłobków i przedszkoli a rodzice do roboty! A po nas choćby...
Odpowiedz
-2
@ oro
dnia 14.04.2021, 12:57 · Zgłoś
Albo wymarla cala średnia wieś.
Odpowiedz
-17
@ Under Dog On The Top
dnia 14.04.2021, 12:47 · Zgłoś
W Polsce tak jakby się rozbijały cztery pasażerskie samoloty dziennie, a forumowa, wirusowa januszerka dalej swoje: " To tylko tak cięższa grypa, nie będę się szczepił, po co kagańce, fałszują akty zgonu, nie ma [...], bo [...] nie leżą na ulicy, nie leczą w szpitalu innych chorób, a chorych dobijają, czipy, sripy, satelity".
Po 20 latach hodowania Polaka na taniej rozrywce zbieramy żniwo.
Pozytywne jest tylko to, że niedługo wszyscy [...].
Odpowiedz
23
@ Xxxxxxx
dnia 14.04.2021, 12:55 · Zgłoś
Ile razy to będziesz pisał albo od kogoś odgapiał? Już taki wpis widziałem w necie dziesiątki razy a samoloty się rozbijają dlatego bo nie funkcjonuje służba zdrowia i nie leczą ludzi rozumiesz!
Odpowiedz
-21
@ Firak
dnia 14.04.2021, 13:08 · Zgłoś
Ile razy będziesz od kogoś odgapiał, powtarzał i pisał, że nie funkcjonuje służba zdrowia?
Ja leczę się tak jak do tej pory, a ty uparcie dalej swoje.
Ludzie umierają na [...], bo nie leczą innych chorób?
Zastanów się czasem co piszesz.
Odpowiedz
37
@ Xxxxxxx
dnia 14.04.2021, 13:13 · Zgłoś
A leczą inne choroby i wogole czy inne choroby jeszxze istnieją?
Odpowiedz
-3
@ Bez nicka
dnia 14.04.2021, 12:05 · Zgłoś
No i fajnie
Odpowiedz
-1
@ pis
dnia 14.04.2021, 15:42 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
47
@ łodyniec
dnia 14.04.2021, 12:00 · Zgłoś
Sens szczepień .
Pani chce aby przyjechał do niej terapeuta ,kobieta ma już swój wiek ,jest
zdrowa (żadne wirusy jej nie atakują),nie zaszczepiła się,bo nie chce
Terapeuta jest zaszczepiony i wymaga tego samego od starszej pani,albo
nie przyjedzie.
Niech mi teraz ktoś normalny ,myślący wytłumaczy dlaczego?
Starsza osoba nie boi się zachorować , terapeuta zaszczepiony więc nie powinien się bać zachorować,a nawet powinien mieć pewność że nie zachoruje ,po to się chyba szczepił .
Dlaczego nie przyjedzie do starszej pani?
Odpowiedz
1
@ PORA NA CENZORA
dnia 14.04.2021, 11:34 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
10
@ ABSOLUT
dnia 14.04.2021, 16:53 · Zgłoś
dlaczego w chinach nie ma drugiej ani trzeciej fali?
Odpowiedz
10
@ Janusz z Pekinu
dnia 14.04.2021, 17:52 · Zgłoś
Bo nie ma czasu na [...]!
Maseczki,testy,kombinezony,respiratory...ktoś to musi wam " chorym " Europejczykom zapewnić
Odpowiedz
38
@ [...] Byk
dnia 14.04.2021, 11:30 · Zgłoś
Zaykamy-otwieramy-zamykamy-otwieramy-zamykamy-otwieramy-zamykamy-otwieramy-zamykamy-otwieramy-zamykamy-otwieramy-zamykamy-otwieramy-zamykamy-otwieramy
Polityka polskiego i nie tylko rządu na walkę z pandemią.
Odpowiedz
-60
@ Chronimy nasze dzieci
dnia 14.04.2021, 11:34 · Zgłoś
Nauczyciele którzy nie chcą się szczepić na urlop, zwolnienie lekarskie, a nie do pracy.
Odpowiedz
8
@ Przedszkolanka
dnia 14.04.2021, 12:23 · Zgłoś
Nie musimy się szczepić
Pójdziemy do księdza Irzyka i on mam pomoże.
Odpowiedz
0
@ Grazynka
dnia 14.04.2021, 12:34 · Zgłoś
nikt juz niczego nie kontroluje. 800 zgonow w jeden dzien...
Odpowiedz
24
@ Janusz z Wiejskiej
dnia 14.04.2021, 12:56 · Zgłoś
Cicho suwerenie!
Wybory przedterminowe trza ogarnąć!
A majówkę zrobicie sobie 11 listopada!
Odpowiedz
25
@ tralala
dnia 14.04.2021, 13:21 · Zgłoś
Grażynko, od lat umiera rocznie około 400 tysięcy osób, co daje ponad tysiąc dziennie. Czy ktoś o tym wcześniej głośno mówił? Smog zabija rocznie około 50 tysięcy osób.
Skąd ty masz 800 zgonów na dobę na [...]? Z pozytywnym wynikiem testu, to tak. ale to niczego jeszcze nie przesądza.
Odpowiedz
13
@ Cudowna Zakrzepionka
dnia 14.04.2021, 13:55 · Zgłoś
Wszystko jest podciągane pod [...] nawet jak się klient powiesi i dlatego takie liczby.
Odpowiedz
1
@ Do @Przedszkolanka
dnia 14.04.2021, 14:00 · Zgłoś
Ksiądz Irzyk wodą święcona każde przedszkole pokropi nie zaszkodzi, a pomóc może.
Odpowiedz
17
@ śmiercionko-zakrzepionka dla [...]
dnia 14.04.2021, 14:36 · Zgłoś
Już nawet w TVP można się od wielkiego dzwonu prawdy dowiedzieć o [...] hucpie. Patrz: ostatni odcinek "Warto rozmawiać". Szacunek dla Pospieszalskiego za odwagę i prawość. A niektóre kundle pisowskie (vide [...] Lichocka) już na niego szczekają. Może to niektórym miłośnikom telewizorni da do myślenia, choć pewnie w większości sprawdzi się zasada mówiąca, że łatwiej jest człowieka oszukać, niż przekonać go do tego, że został oszukany.
Odpowiedz
21
@ ya
dnia 14.04.2021, 15:20 · Zgłoś
Ty się zaszczep i wysyłaj nikogo. Tak. Chrońmy dzieci, a najbardziej przed głupimi komentarzami. Nauczyciel nie musi brać szczepionki, zwłaszcza że proponują mu kontrowersyjną Astrę Zenecę. To nie nauczyciel zagraża dzieciom, tylko bardziej one jemu. O ile w ogóle ktoś komuś zagraża.
Odpowiedz
-15
@ do@ya
dnia 14.04.2021, 15:28 · Zgłoś
Masz rację. Nauczyciel nie musi. Nic nie musi i po co ta dyskusja. Pracować też nie musi.
Odpowiedz
10
@ ya
dnia 14.04.2021, 15:37 · Zgłoś
Nie dyskusja, tylko wyrażenie zdania. Szczepić się nikt z obywateli nie musi, więc nauczycielom także to prawo przysługuje.
Odpowiedz
16
@ Tyu
dnia 14.04.2021, 15:55 · Zgłoś
Do chronimy nasze dzieci. Wysyłaj zdrowe dzieci, a nie zakatarzone, kaszlące, na syropkach żeby gorączkę. Być może "ochronisz" więcej. Na twoją przypadłość niestety szczepionki chyba nie wynaleziono.
Odpowiedz
8
@ ya
dnia 14.04.2021, 17:55 · Zgłoś
Dokładnie. Chore dzieci często były przyprowadzane do szkoły. I to, co dziwne, przez niepracujące mamy! Katar? Ależ dziecko ma alergię... Wiem od znajomej, że do szkoły można było przyprowadzać przedszkolaki i uczniów klasy "0" z katarem, ale pod warunkiem, że dziecko ma alergię i ten katarek to u dziecka norma. Nie do uwierzenia, ilu nam małych alergików w społeczeństwie przybyło... Według mam oczywiście. Żeby mieć w domu spokój. Tu nie chodzi o to, że nauczycielom się nie chce pracować. Chce się. Tu chodzi o to, żeby nieodpowiedzialni rodzice nie wysyłali do szkoły chorego dziecka, które pozaraża inne dzieci i przedszkolankę przy okazji.
Odpowiedz
-12
@ rodzic
dnia 14.04.2021, 19:49 · Zgłoś
chorzy nauczyciele też chodzą do pracy
Odpowiedz
10
@ ya
dnia 14.04.2021, 20:19 · Zgłoś
Uderz w stół...Wątpię, że po tym, jak pewna część społeczeństwa ich "doceniła", a zwłaszcza w [...] komentarzach, ktoś się poświęca i chodzi chory do pracy. Jak jeszcze są siłaczki, to podziwiam i jednocześnie się dziwię. Problem to nie chory nauczyciel, ale wypychanie chorych dzieci do szkoły.
Odpowiedz
-9
@ Do zaklamanych
dnia 14.04.2021, 23:39 · Zgłoś
Nie poświęca się tylko zaraza innych, dla kasy chodzi i tyle
Czyli dzieci chore też poświęcają się jak chodzą chore do szkoły
Odpowiedz
1
@ ya do Szok
dnia 15.04.2021, 09:00 · Zgłoś
Ignorancja to brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Problem to nie chore dziecko, tylko wypychanie go do szkoły. I to nie jest wina dziecka. Rozumiesz, co czytasz?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.