Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zwłoki kobiety na ściernisku w Nienaszowie

18

W Nienaszowie, strażacy podczas gaszenia pożaru ścierniska natknęli się na zwłoki kobiety. Okoliczności i przyczyny śmierci mieszkanki gminy Nowy Żmigród nie są na razie znane. Na miejscu pracują funkcjonariusze z policyjnej grupy dochodzeniowo-śledczej.

Informacja o odnalezieniu zwłok starszej kobiety dotarła do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle ok. godz. 14. Na ciało natknęli się strażacy OSP w Tokach, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru ścierniska. W akcji gaśniczej brali również udział strażacy Komendy Powiatowej PSP w Jaśle oraz OSP w Nienaszowie. Zwęglone zwłoki leżały w miejscu objętym pożarem.

Na miejsce zdarzenia zadysponowany został patrol policji z komisariatu w Nowym Żmigrodzie. Przyczyny śmierci kobiety nie są na obecną chwilę znane. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania. Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze z policyjnej grupy dochodzeniowo-śledczej.

red.

Napisany dnia: 18.07.2019, 16:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ABSOLUT
dnia 18.07.2019, 16:23
Ocena
komentarza:
25
przykre - palenie trawy jest idiotyzmem!
@ Ehhh
dnia 18.07.2019, 16:54
Ocena
komentarza:
-90
[Komentarz nie na temat]
@ M.
dnia 18.07.2019, 17:24
Ocena
komentarza:
-69
Haha zgadzam się w stu procentach!!! :)
@ pro
dnia 18.07.2019, 17:31
Ocena
komentarza:
53
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ qwerty
dnia 18.07.2019, 23:38
Ocena
komentarza:
8
Ściernisko to nie łąka. Trawy wypala się na wiosnę a nie w lipcu. Wszystkie pożary traw w środku lata to z reguły celowe podpalenia bądź niedopałki papierosów wyrzucone z samochodu. W tym wypadku kobieta mogła wypalać ściętą słomę pozostałą po żniwach ale... Dziwna sprawa bo wypalanie rzędów słomy nie jest niebezpieczne tak jak wypalanie traw.
@ do wszystkich
dnia 19.07.2019, 17:41
Ocena
komentarza:
-2
Zawsze palili w USA robić to do dzisiaj blokowiec że wsi takie opinie daje zostawił ojcowizne zaroslo teraz udaje mieszczucha haha podać napój i słomkę czy sam Pan sobie wyciągnie z buta.
@ QWERTY
dnia 18.07.2019, 16:24
Ocena
komentarza:
13
Wypalanie traw tym razem źle się skończyło dla czlowieka a nie zwierząt...
@ Uj
dnia 18.07.2019, 18:02
Ocena
komentarza:
15
Sciernisko to nie trawa tylko sloma po młoceniu zboża...
@ QWERTY
dnia 19.07.2019, 10:32
Ocena
komentarza:
3
0
Pali się tak samo
@ Tylko normalność
dnia 18.07.2019, 18:50
Ocena
komentarza:
13
Dwa kraje w Europie wypalają wysuszoną trawę: Polska i Hiszpania.
@ The End
dnia 18.07.2019, 18:53
Ocena
komentarza:
0
Skoro nadal ludzie nie przyjmują do wiadomości że wypalanie traw jest zakazane to ponownie kolejny raz zadziałał sam Bóg. Amen.
@ qwerty
dnia 18.07.2019, 23:35
Ocena
komentarza:
13
Trawy wypala się na wiosnę... Mamy lipiec więc nikt nie wypalał traw!!! Ściernisko to też nie łąką a zwyczajne pole uprawne z którego ścięto zboże. Prawdopodobnie kobieta chciała spalić słomę pozostałą po młóceniu. Taki proceder bierze się stąd że często kombajny nie posiadają sieczkarni, co zatem miała z tą słomą zrobić? Zjeść?
@ taka prawda
dnia 19.07.2019, 11:36
Ocena
komentarza:
0
Słomę po kombajnie się baluje a później używa w gospodarstwie...
@ do wszystkich
dnia 19.07.2019, 17:48
Ocena
komentarza:
1
Durny zakaz zawsze palono tylko teraz ze strachem bo maladioc mandat wlepi. Podkarpacie zaroslo chaszczami bo wieś uciekła do miasta widać to w blokach nawet ubrać się to nie umie a opinie pisze miasta niema to jest teraz wi... szkoda słów.
@ Pedro
dnia 18.07.2019, 21:50
Ocena
komentarza:
6
A czy wszyscy są idealni? Każdy popełnia błędy jak ta pani.
@ kursant
dnia 19.07.2019, 02:12
Ocena
komentarza:
15
Szkoda kobity... możliwe że ugasić chciała
ale straż za późno zgłoszenie dostała
Biednej kobiety uratować nie zdołała.

Każda śmierć to tragedia...
Więc kończmy tą mowę nienawiści!

RIP "Babci" [*]
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.
@ Kitajec
dnia 19.07.2019, 10:57
Ocena
komentarza:
5
Pewnie sie nawdychała i dymu i ją zesłabiło. Zemdlala.
@ Ale jaja
dnia 20.07.2019, 00:30
Ocena
komentarza:
3
Ależ tu się wypowiadają znawcy agronomii
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Realne szanse na kolejne połączenia kolejowe z Jasła do Małopolski

   

  Starania o uruchomienie nowych połączeń kolejowych z Jasła w kierunku zachodnim mogą zmaterializować się już wiosną 2020 r. Głosy, domagające się uwzględnienia w rozkładach jazdy pociągów do Krynicy, czy też Stróż zdają się wreszcie przynosić wymierne efekty.

 • Więcej miejsc parkingowych w Jaśle!

 • W Pielgrzymce oddano do użytku nowe mosty

   

  Na drodze wojewódzkiej 993 w Pielgrzymce oddano do użytku dwa mosty na tamtejszych potokach. Wartość inwestycji przekracza kwotę 6 mln zł. Budowa i przebudowa mostów w zamyśle inwestorów stanowić ma jeden z elementów modernizacji ciągu komunikacyjnego łączącego województwo podkarpackie z małopolskim.

 • Fascynujący sposób na przekraczanie granic wyobraźni

   

  Gry fabularne są wielką pasją Jakuba Węgrzynowicza. Już niebawem na rynku pojawi się pierwszy tytuł jego autorstwa. Jaślanin ma nadzieję, że w dobie renesansu gier RPG sięgać będzie po nie coraz więcej osób.

 • Jasielski szpital ma nowy ambulans

   

  Jasielski szpital ma nową kartkę. Trafiła ona do jasielskiej lecznicy w ramach rządowego programu wymiany ambulansów. Jego zakup w znacznej mierze sfinansowany został ze środków Skarbu Państwa. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny służyć będzie ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców powiatu jasielskiego.

 • Dom w krótkim czasie, tani w utrzymaniu? Teraz to możliwe.

   

  Twoje wymarzone miejsce do życia to dom z ogródkiem? To marzenie nie jednego z nas. Bardzo wiele osób po kilku latach życia w mieście zaczyna marzyć o własnym domu. Niestety nadal wygrywa przekonanie, że luksus posiadania i zbudowania własnego domu wiąże się  z bardzo odległym czasem i kosztami jego utrzymania. Prawdą jest że budowa nie musi ciągnąć się latami.

 • Budowa mostu na Gądkach coraz bliżej. Miasto wybrało wykonawcę.

   

  Rozstrzygnięto przetarg na budowę mostu na osiedlu Gądki. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma REMOST Sp. z o.o. z Dębicy. Wartość inwestycji przekracza kwotę 8 mln zł.

 • Powiat podejmie się budowy prawoskrętu

  Radni powiatowi popierają inwestycję związaną z przebudową ul. Kasprowicza i wiążącą się z tym budową prawoskrętu między drogami wojewódzką nr 992 a krajową nr 28. Na wczorajszej sesji wyrazili zgodę na przeznaczenie 50 tysięcy złotych na przygotowanie dokumentacji techniczno-projektowej w 2020 r.

 • Nowy klip Mateusza Mijala już we wtorek!

  "W Zakopanem Cię poznałem" to najnowsza piosenka Mateusza Mijala, którą będziemy mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć już w najbliższą sobotę po godzinie 19. w Radiu Wawa. Klip do utworu pojawi się we wtorek...

 • "OSP by chciała nowe auto"

  Strażacy ochotnicy z Myscowej znaleźli się w patowej sytuacji. Ich jedyny, a zarazem najstarszy w gminie Krempna samochód ratowniczo-gaśniczy jest niezdatny do wyjazdów. Swój dotychczasowy wóz chcą im przekazać strażacy z województwa warmińsko-mazurskiego. Aby samochód mógł trafić do Myscowej potrzebne jest 6 tys. zł.

 • Wpadnij do nas na „Szamkę”

 • Powinniśmy starzeć się w zdrowiu

   

  Polskie społeczeństwo starzeje się. Żyjemy coraz dłużej. Jakie jednak mamy szanse na to, aby u schyłku życia cieszyć się dobrym zdrowiem? Na to i wiele innych kluczowych z punktu widzenia pacjentów w podeszłym wieku pytań starano się odpowiedzieć podczas zorganizowanej w Jaśle konferencji medycznej „Interdyscyplinarne aspekty geriatrii”.

 • Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

 • Rozpoczynają się prace remontowe na chirurgii

  W jasielskim szpitalu rusza przebudowa męskiej części oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej. Prace mają zakończyć się wiosną przyszłego roku...

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105