Strona główna

Zwłoki kobiety na ściernisku w Nienaszowie

18
Napisany dnia: 18.07.2019, 16:00 , Tagi: Brak

W Nienaszowie, strażacy podczas gaszenia pożaru ścierniska natknęli się na zwłoki kobiety. Okoliczności i przyczyny śmierci mieszkanki gminy Nowy Żmigród nie są na razie znane. Na miejscu pracują funkcjonariusze z policyjnej grupy dochodzeniowo-śledczej.

Informacja o odnalezieniu zwłok starszej kobiety dotarła do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle ok. godz. 14. Na ciało natknęli się strażacy OSP w Tokach, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru ścierniska. W akcji gaśniczej brali również udział strażacy Komendy Powiatowej PSP w Jaśle oraz OSP w Nienaszowie. Zwęglone zwłoki leżały w miejscu objętym pożarem.

Na miejsce zdarzenia zadysponowany został patrol policji z komisariatu w Nowym Żmigrodzie. Przyczyny śmierci kobiety nie są na obecną chwilę znane. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania. Na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze z policyjnej grupy dochodzeniowo-śledczej.

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ABSOLUT
dnia 18.07.2019, 16:23
Ocena
komentarza:
25
przykre - palenie trawy jest idiotyzmem!
@ Ehhh
dnia 18.07.2019, 16:54
Ocena
komentarza:
-90
[Komentarz nie na temat]
@ M.
dnia 18.07.2019, 17:24
Ocena
komentarza:
-69
Haha zgadzam się w stu procentach!!! :)
@ pro
dnia 18.07.2019, 17:31
Ocena
komentarza:
53
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ qwerty
dnia 18.07.2019, 23:38
Ocena
komentarza:
7
Ściernisko to nie łąka. Trawy wypala się na wiosnę a nie w lipcu. Wszystkie pożary traw w środku lata to z reguły celowe podpalenia bądź niedopałki papierosów wyrzucone z samochodu. W tym wypadku kobieta mogła wypalać ściętą słomę pozostałą po żniwach ale... Dziwna sprawa bo wypalanie rzędów słomy nie jest niebezpieczne tak jak wypalanie traw.
@ do wszystkich
dnia 19.07.2019, 17:41
Ocena
komentarza:
-2
Zawsze palili w USA robić to do dzisiaj blokowiec że wsi takie opinie daje zostawił ojcowizne zaroslo teraz udaje mieszczucha haha podać napój i słomkę czy sam Pan sobie wyciągnie z buta.
@ QWERTY
dnia 18.07.2019, 16:24
Ocena
komentarza:
13
Wypalanie traw tym razem źle się skończyło dla czlowieka a nie zwierząt...
@ Uj
dnia 18.07.2019, 18:02
Ocena
komentarza:
15
Sciernisko to nie trawa tylko sloma po młoceniu zboża...
@ QWERTY
dnia 19.07.2019, 10:32
Ocena
komentarza:
3
0
Pali się tak samo
@ Tylko normalność
dnia 18.07.2019, 18:50
Ocena
komentarza:
13
Dwa kraje w Europie wypalają wysuszoną trawę: Polska i Hiszpania.
@ The End
dnia 18.07.2019, 18:53
Ocena
komentarza:
0
Skoro nadal ludzie nie przyjmują do wiadomości że wypalanie traw jest zakazane to ponownie kolejny raz zadziałał sam Bóg. Amen.
@ qwerty
dnia 18.07.2019, 23:35
Ocena
komentarza:
13
Trawy wypala się na wiosnę... Mamy lipiec więc nikt nie wypalał traw!!! Ściernisko to też nie łąką a zwyczajne pole uprawne z którego ścięto zboże. Prawdopodobnie kobieta chciała spalić słomę pozostałą po młóceniu. Taki proceder bierze się stąd że często kombajny nie posiadają sieczkarni, co zatem miała z tą słomą zrobić? Zjeść?
@ taka prawda
dnia 19.07.2019, 11:36
Ocena
komentarza:
0
Słomę po kombajnie się baluje a później używa w gospodarstwie...
@ do wszystkich
dnia 19.07.2019, 17:48
Ocena
komentarza:
1
Durny zakaz zawsze palono tylko teraz ze strachem bo maladioc mandat wlepi. Podkarpacie zaroslo chaszczami bo wieś uciekła do miasta widać to w blokach nawet ubrać się to nie umie a opinie pisze miasta niema to jest teraz wi... szkoda słów.
@ Pedro
dnia 18.07.2019, 21:50
Ocena
komentarza:
6
A czy wszyscy są idealni? Każdy popełnia błędy jak ta pani.
@ kursant
dnia 19.07.2019, 02:12
Ocena
komentarza:
15
Szkoda kobity... możliwe że ugasić chciała
ale straż za późno zgłoszenie dostała
Biednej kobiety uratować nie zdołała.

Każda śmierć to tragedia...
Więc kończmy tą mowę nienawiści!

RIP "Babci" [*]
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie.
@ Kitajec
dnia 19.07.2019, 10:57
Ocena
komentarza:
5
Pewnie sie nawdychała i dymu i ją zesłabiło. Zemdlala.
@ Ale jaja
dnia 20.07.2019, 00:30
Ocena
komentarza:
3
Ależ tu się wypowiadają znawcy agronomii
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

 • Jaślanie biorą sprawy w swoje ręce i sprzątają miasto

   

  Jaślanie chcą żyć w czystym i wolnym od śmieci mieście. Kilka dni temu dwóch mieszkańców Jasła z własnej inicjatywy posprzątało okolice wałów przy ul. Piotra Skargi. Wszystkie śmieci, starannie posegregowane trafiły do worków.

 • Tak wyglądała tragiczna jesień 1939 r.

   

  Eksplozje, serie z karabinów maszynowych i łuny ognia nad „łąkami hubalowymi” towarzyszyły widowisku historycznemu, które odbyło się wczoraj w ramach tegorocznej edycji Memoriału majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tematem przewodnim tym razem były wydarzenia z jesieni 1939 r.     

 • IX Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. 17-18 sierpnia 2019.

 • Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105