Strona główna

Zwycięstwo Akademii Piłkarskiej Jasło

6
Napisany dnia: 28.06.2019, 10:04 , Tagi: Brak

XV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w kategorii U11 (rocznik 2008), który rozegrano w ramach jubileuszowego XX Festiwalu Sportu Jasło 2019 wygrywa Akademia Piłkarska Jasło.

Zwycięska drużyna AP Jasło

W dniach 22 - 23 czerwca 2019 roku na Stadionie Rafinerii w Jaśle przy ul. Sportowej rywalizowało ponad 120 zawodników, którzy reprezentowali w sumie 9 drużyn z Polski i Ukrainy. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich sekund dwudniowej rywalizacji, gdzie w ostatnim meczu turnieju AP Jasło zmierzyło się z ukraińskim zespołem SK Sparta Sambor. Spotkanie to było bardzo emocjonujące i trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Zespół gospodarzy wyszarpał remis w meczu i zwycięstwo w całym Turnieju zdobywając bramkę w ostatniej minucie spotkania.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Cichoń (AP Jasło). Królem strzelców został Buchko Rostyic (Sparta Sambor). Najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Stachurskiego (UKS 6 Jasło). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki a zawodnicy medale, które wręczali Zastępca Burmistrza Miasta Jasła Pani Elwira Musiałowicz-Czech oraz Sekretarz Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego Pan Robert Gabryel.
Klasyfikacja końcowa Turnieju:
 
1. AP Jasło (Najlepszy Zawodnik Drużyny: Kacper Kapanowski)
2. CK Sparta Sambor (Maksym Slutsicyi)
3. UKS 6 Jasło (Miłosz Wiejowski)
4. Krakus Nowa Huta (Krzysztof Wąsowicz)
5. SMS Igloopol Dębica (Kacper Jachimowicz) 
6. As Elita Brzesko (Dawid Myszka)
7. AP Żyrardów (Radosław Kowalski)
8. Beniaminek SC Krosno (Maks Płaza)
9. Grunwald Budziwój (Szymon Rusin)
 
Serdeczne podziękowania dla sponsorów i współorganizatorów XX Festiwalu Sportu Jasło 2019 w szczególności Urzędu Miasta Jasło, UKS MOSiR Jasło oraz rodziców naszych zawodników, którzy wspierali swoje pociechy przez cały turniej.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany grą w najlepszej drużynie rocznika 2008 w Jaśle oraz innych rocznikach zapraszamy do Akademii Pilarskiej. Przez cały lipiec można przyjść i spróbować swoich sił. W zajęciach mogą uczestniczyć również chłopcy z innych szkółek piłkarskich.

AP Jasło

CK Sparta Sambor

UKS 6 Jasło

Krakus Nowa Huta

SMS Igloopol Dębica

 

As Elita Brzesko

 

AP Żyrardów

 

Beniaminek SC Krosno

Grunwald Budziwój

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ demo_krytyk
dnia 28.06.2019, 11:34
Ocena
komentarza:
-2
Oby w przyszłości nie poszli w ślady Czarnych.Nie mniej jednak gratulacje dla chłopaków i ich opiekunów.
@ czarny
dnia 29.06.2019, 20:40
Ocena
komentarza:
4
jak masz tak głupio pisać to się nie udzielaj.
@ Elizabeth star
dnia 28.06.2019, 14:38
Ocena
komentarza:
4
Oby tak dalej! Gratulacje dla Akademii Piłkarskiej Jaslo. Ciężka praca chlopcy zawsze przynosi pozytywny efekt.
@ do wszystkich
dnia 30.06.2019, 07:42
Ocena
komentarza:
0
To nie praca tylko talent chłopców do gry w piłkę byle szkoleniowcy zadumane o swoich kwalifikacjach ich nie zepsuli. Tak nawiasem mówiąc po jakich szkołach trenerskich oni są Holandia Niemocy Anglia zapał chlopcow do 16 lat a potem widzimy efekty tej trenerki choćby na przykładzie Czarnych Jaslo .
@ Jks
dnia 30.06.2019, 10:06
Ocena
komentarza:
4
Masz rację, do Czarnych przechodzą chłopcy w stanie dramatycznym, ci najlepsi idą do innych miast a resztki przegrywają rywalizację z niskiem czy dukla. Dopóki to jest zabawa to chłopcy wygrywają do 10-12 lat potem już dramat
@ Kierowca 8I0
dnia 30.06.2019, 09:48
Ocena
komentarza:
5
Nareszcie dostrzeżono jakąś pozytywna wiadomość dla jasielskiej
młodzieży biorącej udział XX Festiwalu Sportu Jasło 2019.
Piękne zdjęcia pokazują jak kwitnie młodzieżowy sport w Jaśle.
Wiadomo, że wiecznie narzekający i piszący negatywne komentarze
o zapaści sportu w Jaśle nadal żyją w niewiedzy i nie byli na tych Festiwalowych sportowych zmaganiach więc nie zobaczyli, że i u nas w Jaśle jest sport
młodzieżowy na wysokim poziomie.
Szkoda tylko, że na tym Festiwalu tak mało było mieszkańców Jasła.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • Nie o pieniądze tutaj chodzi, lecz o szacunek

   

  Nauczyciele szkół, dla których organem prowadzącym jest Miasto Jasło wkrótce otrzymają wyższe dodatki za wychowawstwo. Teraz będzie to kwota, co najmniej 300 zł. Rada Miasta dzisiaj miała podjąć w tej materii właściwą uchwałę. Ożywioną dyskusję wywołała jednak kwota, jaką za wychowawstwo otrzymywać będą nauczyciele opiekujący się oddziałami przedszkolnymi. Zdaniem części radnych powinni dostawać więcej pieniędzy.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Starosta zawiadomił prokuraturę. Doszło do oszustwa i zniesławienia?

  Starosta Adam Pawluś złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę zarządu powiatu i Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez Stowarzyszenie na Rzecz Wszystkich Istot. Jak twierdzi zostali narażeni na poniżenie i utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105