Strona główna

Zwycięstwo Akademii Piłkarskiej Jasło

6
Napisany dnia: 28.06.2019, 10:04 , Tagi: Brak

XV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w kategorii U11 (rocznik 2008), który rozegrano w ramach jubileuszowego XX Festiwalu Sportu Jasło 2019 wygrywa Akademia Piłkarska Jasło.

Zwycięska drużyna AP Jasło

W dniach 22 - 23 czerwca 2019 roku na Stadionie Rafinerii w Jaśle przy ul. Sportowej rywalizowało ponad 120 zawodników, którzy reprezentowali w sumie 9 drużyn z Polski i Ukrainy. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich sekund dwudniowej rywalizacji, gdzie w ostatnim meczu turnieju AP Jasło zmierzyło się z ukraińskim zespołem SK Sparta Sambor. Spotkanie to było bardzo emocjonujące i trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Zespół gospodarzy wyszarpał remis w meczu i zwycięstwo w całym Turnieju zdobywając bramkę w ostatniej minucie spotkania.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Cichoń (AP Jasło). Królem strzelców został Buchko Rostyic (Sparta Sambor). Najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Stachurskiego (UKS 6 Jasło). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki a zawodnicy medale, które wręczali Zastępca Burmistrza Miasta Jasła Pani Elwira Musiałowicz-Czech oraz Sekretarz Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego Pan Robert Gabryel.
Klasyfikacja końcowa Turnieju:
 
1. AP Jasło (Najlepszy Zawodnik Drużyny: Kacper Kapanowski)
2. CK Sparta Sambor (Maksym Slutsicyi)
3. UKS 6 Jasło (Miłosz Wiejowski)
4. Krakus Nowa Huta (Krzysztof Wąsowicz)
5. SMS Igloopol Dębica (Kacper Jachimowicz) 
6. As Elita Brzesko (Dawid Myszka)
7. AP Żyrardów (Radosław Kowalski)
8. Beniaminek SC Krosno (Maks Płaza)
9. Grunwald Budziwój (Szymon Rusin)
 
Serdeczne podziękowania dla sponsorów i współorganizatorów XX Festiwalu Sportu Jasło 2019 w szczególności Urzędu Miasta Jasło, UKS MOSiR Jasło oraz rodziców naszych zawodników, którzy wspierali swoje pociechy przez cały turniej.
 
Jeżeli jesteś zainteresowany grą w najlepszej drużynie rocznika 2008 w Jaśle oraz innych rocznikach zapraszamy do Akademii Pilarskiej. Przez cały lipiec można przyjść i spróbować swoich sił. W zajęciach mogą uczestniczyć również chłopcy z innych szkółek piłkarskich.

AP Jasło

CK Sparta Sambor

UKS 6 Jasło

Krakus Nowa Huta

SMS Igloopol Dębica

 

As Elita Brzesko

 

AP Żyrardów

 

Beniaminek SC Krosno

Grunwald Budziwój

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ demo_krytyk
dnia 28.06.2019, 11:34
Ocena
komentarza:
-2
Oby w przyszłości nie poszli w ślady Czarnych.Nie mniej jednak gratulacje dla chłopaków i ich opiekunów.
@ czarny
dnia 29.06.2019, 20:40
Ocena
komentarza:
4
jak masz tak głupio pisać to się nie udzielaj.
@ Elizabeth star
dnia 28.06.2019, 14:38
Ocena
komentarza:
4
Oby tak dalej! Gratulacje dla Akademii Piłkarskiej Jaslo. Ciężka praca chlopcy zawsze przynosi pozytywny efekt.
@ do wszystkich
dnia 30.06.2019, 07:42
Ocena
komentarza:
0
To nie praca tylko talent chłopców do gry w piłkę byle szkoleniowcy zadumane o swoich kwalifikacjach ich nie zepsuli. Tak nawiasem mówiąc po jakich szkołach trenerskich oni są Holandia Niemocy Anglia zapał chlopcow do 16 lat a potem widzimy efekty tej trenerki choćby na przykładzie Czarnych Jaslo .
@ Jks
dnia 30.06.2019, 10:06
Ocena
komentarza:
4
Masz rację, do Czarnych przechodzą chłopcy w stanie dramatycznym, ci najlepsi idą do innych miast a resztki przegrywają rywalizację z niskiem czy dukla. Dopóki to jest zabawa to chłopcy wygrywają do 10-12 lat potem już dramat
@ Kierowca 8I0
dnia 30.06.2019, 09:48
Ocena
komentarza:
5
Nareszcie dostrzeżono jakąś pozytywna wiadomość dla jasielskiej
młodzieży biorącej udział XX Festiwalu Sportu Jasło 2019.
Piękne zdjęcia pokazują jak kwitnie młodzieżowy sport w Jaśle.
Wiadomo, że wiecznie narzekający i piszący negatywne komentarze
o zapaści sportu w Jaśle nadal żyją w niewiedzy i nie byli na tych Festiwalowych sportowych zmaganiach więc nie zobaczyli, że i u nas w Jaśle jest sport
młodzieżowy na wysokim poziomie.
Szkoda tylko, że na tym Festiwalu tak mało było mieszkańców Jasła.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Wygraj bilety na Wesołe Miasteczko w VIVO!

   

  Do VIVO! Krosno już w najbliższy piątek zawita Wesołe Miasteczko. Spraw frajdę swojej rodzinie biorąc udział w naszym konkursie. Do wygrania jest 5 podwójnych biletów na dowolne atrakcje.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • FOOD FESTIWAL after week w Jaśle!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105