Zwycięstwo Czarnych na inaugurację

23

Drużyna Czarnych Jasło udanie zainaugurowała nowy sezon klasy okręgowej. Jaślanie w wyjazdowym meczu skromnie pokonali Brzozovię Brzozów. Jedynego, a zarazem zwycięskiego gola dla gości zdobył Dariusz Bałut.

Niedzielne starcie z beniaminkiem rozgrywek było dla Czarnych Jasło pierwszym poważnym sprawdzianem w nowym sezonie. W Brzozovie miało okazać się, czy drużyna właściwie przepracowała okres przygotowawczy oraz, jak funkcjonować będą w niej nowe tryby.

Czarni ostatecznie wygrali spotkanie w Brzozowie. Zwycięskiego gola, na wagę trzech punktów zdobył Dariusz Bałut, nowy nabytek klubu.  Napastnik dopadł do bezpańskiej piłki wrzuconej w pole karne przez Wojciecha Dziedzica i bez ceregieli wpakował ja do siatki z odległości blisko pięciu metrów od linii bramkowej.

Drużyna JKS Czarni 1910 Jasło wystąpiła w tym meczu w składzie: Szostak - Borowiec, Nabożny, Dziedzic, Szydło- Sowa (73 Lechowski), Urban, Szopa, Munia, Gabryel - Bałut (82 Musiał). Rezerwowi: Betlej, Myśliwiec, Sury, Wyderka, Frączek.