Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo Czarnych na inaugurację

23

Drużyna Czarnych Jasło udanie zainaugurowała nowy sezon klasy okręgowej. Jaślanie w wyjazdowym meczu skromnie pokonali Brzozovię Brzozów. Jedynego, a zarazem zwycięskiego gola dla gości zdobył Dariusz Bałut.

Niedzielne starcie z beniaminkiem rozgrywek było dla Czarnych Jasło pierwszym poważnym sprawdzianem w nowym sezonie. W Brzozovie miało okazać się, czy drużyna właściwie przepracowała okres przygotowawczy oraz, jak funkcjonować będą w niej nowe tryby.

Czarni ostatecznie wygrali spotkanie w Brzozowie. Zwycięskiego gola, na wagę trzech punktów zdobył Dariusz Bałut, nowy nabytek klubu.  Napastnik dopadł do bezpańskiej piłki wrzuconej w pole karne przez Wojciecha Dziedzica i bez ceregieli wpakował ja do siatki z odległości blisko pięciu metrów od linii bramkowej.

Drużyna JKS Czarni 1910 Jasło wystąpiła w tym meczu w składzie: Szostak - Borowiec, Nabożny, Dziedzic, Szydło- Sowa (73 Lechowski), Urban, Szopa, Munia, Gabryel - Bałut (82 Musiał). Rezerwowi: Betlej, Myśliwiec, Sury, Wyderka, Frączek.  

red.

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ LKS
dnia 15.08.2019, 21:25 · Zgłoś
Z Czeluśnicą poniżej 5-0 nie ma prawa nie być. Nie wiem co się dzieje ale grają gorzej niż w A klasie :).
Odpowiedz
-2
@ czarny
dnia 15.08.2019, 19:39 · Zgłoś
Dzisiaj 2-0, ale gra rwana, okresami dobrze i slabiutko
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 15.08.2019, 16:58 · Zgłoś
Ja jestem prawdziwy czarny, a ten post powyzej to post [...]
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 13.08.2019, 13:40 · Zgłoś
Ale mimo wszystko grali slabiutko, zwycięstwo szczęśliwe.
Odpowiedz
-2
@ czarny
dnia 15.08.2019, 09:51 · Zgłoś
kolejny podszyty [...] wyrastają jak grzyby po deszczu
Odpowiedz
-9
@ Czarny
dnia 13.08.2019, 09:27 · Zgłoś
Prędzej mi kaktus wyrośnie niż będzie 4 liga, nie z tym zarządem
Odpowiedz
5
@ 123456
dnia 13.08.2019, 09:55 · Zgłoś
czarny ty [...] !!! i zmień nick bo niezasługujesz fajansie !!!
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 13.08.2019, 09:58 · Zgłoś
To jest [...] podszywający się pod mój nick z dużej litery .Także ignorować tego lamusa.
Odpowiedz
0
@ ll
dnia 14.08.2019, 10:48 · Zgłoś
to który czarny jest oryginalny, bo nie wiem z którego się nabijać. który to chciał się umówić ze mną na solo pod siłką? (chacha)
Odpowiedz
0
@ Ringo
dnia 14.08.2019, 11:00 · Zgłoś
To się pisze (haha) masakra.
Odpowiedz
-2
@ czarny
dnia 15.08.2019, 09:52 · Zgłoś
to ja jestem [...] .Wciąż aktualne !! .
Odpowiedz
5
@ Kiero
dnia 12.08.2019, 23:09 · Zgłoś
Ciekawą ekipę udało się stworzyć trenerowi [...].Powinno być dobrze.Awans możliwy przy wpadać innych rywali,bo chętnych conajmniej 4 do awansu.
Odpowiedz
-9
@ Czarny
dnia 12.08.2019, 21:23 · Zgłoś
W 2 połowie to ciężko było wyjść za połowę, mega szczęśliwy remis nie widzę tego różowo
Odpowiedz
-9
@ rysiekwal
dnia 12.08.2019, 18:52 · Zgłoś
z taką grą jak w brzozowie to okręgówka na dłuuugie lata !!! chłopaki nie mają w ogóle pomysłu na grę, dno żenada
Odpowiedz
9
@ JKS
dnia 12.08.2019, 21:21 · Zgłoś
co takiego było zle we wczorajszym meczu kontrolowanie tego spotkania czy moze włożone serduchu do walki o upragniony cel
Odpowiedz
-2
@ znajomy
dnia 13.08.2019, 20:14 · Zgłoś
Arti to Ty?
Odpowiedz
7
@ Jks
dnia 12.08.2019, 18:15 · Zgłoś
Czarni wygrali i cisza.Wszyscy krytycy pochwali głowy w piasek.Oby juz do końca sezonu była tutaj cisza i spokoj
Odpowiedz
0
@ iugh
dnia 14.08.2019, 12:45 · Zgłoś
kto byl to widział
mecz słabiutki
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 12.08.2019, 16:31 · Zgłoś
Rymanów i awans ha ha ha ha
Odpowiedz
9
@ czarny
dnia 12.08.2019, 15:57 · Zgłoś
Zasluzone zwycięstwo . Rywale mieli okazje tylko w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry .Na szczęście nie wykorzystali tego. Tak caly mecz pod dyktando Czarnych. Najgrożniejśi konkurenci w walce o awans besko czy Raymanów się potknęli .tak ze kolejka na duży plus. Oby tak dalej.
Odpowiedz
-14
@ Czarny
dnia 12.08.2019, 14:53 · Zgłoś
W 2 połowie miało być
Odpowiedz
-15
@ Czarny
dnia 12.08.2019, 14:52 · Zgłoś
W 3 połowie nasi to mieli problemy wyjść za połowę. Czarno to widzę.
Odpowiedz
5
@ Pomidor
dnia 12.08.2019, 13:48 · Zgłoś
W drodze po awans!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.