Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo na inaugurację ligi!

16

Czarni Jasło zanotowali wczoraj udany start na swoim boisku. W meczu, który inaugurował IV ligę podkarpacką drużyna z Jasła pokonała Limblacha Zaczernie 1:0. Zdobywcą trzech startowych punktów był Rafał Grzesiak, który w 57 minucie cenie umiescił piłke w bramce przeciwnika.


Wczorajszy mecz Jerzy Daniło ocenia jako wyrównany, aczkolwiek na niskim poziomie. - Trzeba przyznać, że było bardzo dużo strat po odbydwu stronach, prostych niewymuszonych błędów. Mogę pochwalić zespół za walkę, za determinację, ale mam dużo zastrzeżeń do naszej gry, zwłaszcza ofensywnej. Największe pretensje mam do zespołu o moment, kiedy graliśmy z przewagą dwóch zawodników i nie umieliśmy się zachować na boisku. Wrzucaliśmy czytelne długie piłki w pole karne przeciwnika, nie utrzymywaliśmy się przy piłce, nie było tej wyraźnej przewagi nad osłabioną drużyną gości. Tym bardziej, że tak jak mówił trener Słomski mamy doświadczonych zawodników, ogranych, którzy powinni pokierować grą zespołu zdecydowanie lepiej niż to robili. Na pewno cieszy zwycięstwo na inaugurację. Pierwszy mecz, duże oczekiwania, wyszliśmy spięci, chcieliśmy osiągnąć korzystny rezultat, ale jak się za bardzo chce, to gra się układa tak jak w dzisiejszym spotkaniu. - mówił po spotkaniu trener Czarnych Jaslo Jerzy Daniło.

- Miałem okazję obserwować już drużynę trenera Słomskiego w akcji. Zawsze twierdziłem, że jest to zespół dobry, solidny, a ostatnio jeszcze dodatkowo wzmocniony. Uważam jednak, że ani my, ani drużyna przeciwna nie zaprezentowaliśmy jeszcze tego wszystkiego, na co nas tak naprawdę stać. Myślę, że dopiero w kolejnych meczach wartość obu zespołów powinna wzrosnąć. - dodaje trener jasielskich piłkarzy.

Trener drużyny przeciwnej zgodził sie, ze i jego drużyna nie wykorzystała kilku okazji do strzelenia bramki. - Co do założeń przedmeczowych, to chcieliśmy dzisiaj zagrać trochę z tyłu, próbować swoich szans z kontry, szybko wychodzić w własnej połówki. Udawało nam się to w pierwszej części gry, kiedy mieliśmy dwie bardzo dobre sytuacje bramkowe. Również w drugiej odsłonie mieliśmy swoje okazje. Myślę, że  zagraliśmy słabo szczególnie w środku pola, bardzo dużo strat własnych, nie wiem z czego to wynikało, będziemy to na pewno analizować. Najgorsze jest jednak to, że złapaliśmy dwie czerwone kartki. O ile pierwszy zawodnik, który dostał dwie żółte będzie jeszcze mógł grac, o tyle druga bezpośrednio czerwona, do tego młodzieżowiec, co strasznie komplikuje nam życie. Trudno, taka jest piłka. - komentował po meczu Jakub Słomski trener Limblacha Zaczernie.

Wyraził równeiz swoje uznanie dla naszych piłkarzy. - Czarni Jasło to bardzo dobra drużyna, beniaminkiem jest tylko z nazwy, ponieważ jest tu wiele zawodników, którzy już grali w tej klasie rozgrywkowej, a nawet wyżej. Doskonale wiedzieliśmy gdzie jedziemy, gdzie będziemy grać. Po awansie atmosfera w jasielskiej drużynie na pewno jest bardzo dobra, gra się wtedy troszeczkę inaczej. Są też duże oczekiwania w stosunku do takiego zespołu. Zdawaliśmy sobie sprawę z siły przeciwnika, ale tak jak mówiłem mogliśmy tu wywalczyć jakieś punkty. - powiedział po meczu trener Limblacha.

Wczorajszy mecz ropoczął się od przekazania Dariuszowi Bernackiemu pucharu za awans Czarnych Jasło do wyższej klasy, zaś prezes Tygodnika „Nowe Podkarpacie” Tadeusz Więcek wręczył Robertowi Szalonemu statuetkę dla najlepszego strzelca krośnieńskiej ligi okręgowej w ubiegłym sezonie.

Drużyny wystąpiły w składzie:

Czarni Jasło: Kwiek – Kosiba, Pokrywka, Bernacki, Dziedzic – Grzesiak (66' Setlak), Warzocha, Kukowski (89' Skała), Brągiel (46' Warchoł) – Szalony, Złotek (77' Majewski).

Limblach Zaczernie: Kukulski – Róg, Polak, Dynia, Pęgiel – Blim, Smężeń (69' Ciuła), Pilecki (52' Brzychczy), Szyszka (69' Kowal) – Bukała (75' Adamczyk), Jucha.


Red.

Fot. Marek Dybaś

Źródło: CzarniJaslo.pl

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Czarni Jasło
dnia 21.08.2010, 18:16 · Zgłoś
Brawo czarni .
Odpowiedz
0
@ hydroas
dnia 19.08.2010, 12:37 · Zgłoś
a dlaczego krzywy nie broni
Odpowiedz
0
@ ytr
dnia 16.08.2010, 17:56 · Zgłoś
Kukowski to nie powinien grać, bo nie potrafi ani raz podać do przodu tylko wszystko do tyłu
Odpowiedz
0
@ Pablo kibol
dnia 16.08.2010, 06:58 · Zgłoś
walczyli chlopaki i z czasem bedzie i powinno byc coraz lepiej-mamy dobry sklad.Zgadzam sie ze powinien Danilo wpuscic Maczuge i Madejczyka zamiast slabiutkiego Setlaka.Pozdrawiam Czarnych;powodzenia z Crasnovia!!!
Odpowiedz
0
@ NASZE JASŁO
dnia 15.08.2010, 22:17 · Zgłoś
Samorządowy Komitet Wyborczy "NASZE JASŁO" nie owija w bawełnę. Mówimy otwarcie, że od strony finansowej, takie miasto jak Jasło stać- bez wiekszych problemów- na stworzenie warunków do istnienia III ligi piłki nożnej i II ligi piłki siatkowej żeńskiej i męskiej, i oczywiście wszystkich drużyn młodzieżowych. To nie pobożne życzenia, ale real.My nie gramy o stołki, tylko o normalny rozwój sportu, bez dzielenia na lepsze lub gorsze dyscypliny.Wszystkim, którzy się znają na określonych dyscyplinach sportu pomagać należy, łaski Miasto robić nie może, bo to jest obowiązek wynikający z ustawy o samorzsądzie gminnym. To tak informacyjnie na początek. Oczekujemy na animatorów sportu w Jaśle, i nie interesuje nas, jaką dyscyplinę reprezentują, tylko, czy widzą konieczność rozwoju sportu w Jaśle.Zapraszamy, nawet szyderców, by przekonać Ich do słuszności podejścia do tych prostych, oczywistych działań na rzecz rozwoju sportu, i nie tylko. Jast wiele dziedzin życia społecznego, do których potrzeba świeżej krwi młodych, sprawnych, mających wizje rozwoju, a nie stanie w miejscu i przebieranie nóżkami.
Odpowiedz
0
@ bari .....
dnia 15.08.2010, 19:20 · Zgłoś
do bari wyskoczyles z tymi [...] no i poco moze ty nie bari tylko [...]
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 15.08.2010, 18:40 · Zgłoś
i z czego się tu cieszyć? zagrali bo zagrali. od kiedy w Jaśle poziom piłki jest żenująco niski to nie wiem czym się tu tak cieszyć. co to za liga jest jak na klub z taką długą tradycją? osobiście wolałbym na miejscu sponsorów wspierać młodych i utalentowanych sportowców z naszego regionu we wszystkich uprawianych dziedzinach sportu, którzy dzielnie reprezentują nasz region na zawodach ogólnopolskich bądź poza granicami kraju w dodatku zdobywając medale, niż pożal się tych "piłkarzy". taki piłkarzyk to na wyjazdowy meczyk autobusem musi pojechać żeby się nie przemęczyć zbytnio bo i tak ledwo kondycha na 45 minut a ktoś kto trenuje lekką atletykę, kolarstwo bądź judo musi szukać sorki [...] o pieniądze niejednokrotnie na wyjazd.
Odpowiedz
0
@ słonik
dnia 15.08.2010, 15:20 · Zgłoś
Do bari-to teraz mnie oswieciłes ze Złotek,Warzocha i Szalony sa na utrzymaniu trenera Danił,bo dotychczas tego nie wiedziałem.Powiem ci ze jak byłaby kasa to w Jasle graliby zawodnicy tacy jak graja np:w Niecieczy bo kasa misiu kasa a nie prywatne układy teraz decyduja.Nikt zapewne tez nie czeka na potkniecie trenera Daniły bo on jest nie do ruszenia w Jasle przy obecnym zarzadzie.Każdy miejscowy trener po wyniku sprzed roku (czytaj spadek z hukiem do okregówki)nie miałby szans na trenerke w Czarnych przynajmniej z 10 lat.
Odpowiedz
0
@ .
dnia 15.08.2010, 14:56 · Zgłoś
kukowski ? prosze nie rozmieszaj mnie. koles za caly mecz podal moze z dwa razy pilke do przodu . [...] ? nie badz smieszny . Mnie dziwi dlaczego nie gral Madejczyk i Maczuga, zawodnicy ograni w 3 lidze, a siedza na lawce w jakies buraczance ...
Odpowiedz
0
@ J
dnia 15.08.2010, 14:04 · Zgłoś
Pierwsze koty za płoty, liczą się punkty.
Odpowiedz
0
@ luki
dnia 15.08.2010, 13:28 · Zgłoś
Masz się czym chwalić (pobijanie rekordów w OKRĘGÓWCE), nie uważasz, że na takie miasto to trochę za mało??
Odpowiedz
0
@ d.
dnia 15.08.2010, 12:50 · Zgłoś
brawo Czarni !!!
Odpowiedz
0
@ bari
dnia 15.08.2010, 11:56 · Zgłoś
do kibica II.pamiętaj że zwycięzców się nie krytykuje!!!liczą się 3 pkt.osobiście wolę 30 meczów wygranych po 1-0 i oglądać jak drużyna walczy niż kombinacje typu [...] za szalonego!naszymi to gralismy za [...] i tych meczów nie dało się oglądać było tylko piła w przód i nic po za tym!ja wiem że teraz kilku geniuszy trenerki z jasła czeka tylko na potknięcia pana daniły!ale pamiętajcie jedno że bez daniły nie było by w tym klubie takich zawodników jak ROBIN CZOCHA CZY ZŁOTEK!pozatym w tej okregówce pobillśmy wszelkie rekordy punktowe bramkowe!!takich wyników to nawet [...] z krosna nie mieli!!!
Odpowiedz
0
@ kibic II
dnia 15.08.2010, 11:34 · Zgłoś
Nie popisali się" stranieri" w środku pomocy sam Kukuś nie poradzi poniżej oczekiwań Warzocha w napadzie Robin oraz Majewski.Uważam że lepszym w napadzie byłby M.[...].Ale zwycięstwo cieszy .POWODZENIA.
Odpowiedz
0
@ (E)
dnia 15.08.2010, 11:06 · Zgłoś
brawo Czarni Jasło...oby tak dalej..i będzie 3 liga
Odpowiedz
0
@ dobrze
dnia 15.08.2010, 09:28 · Zgłoś
brawo Kukuś !!! 3 pkt w Jasełku
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.