Zwycięzcy Remes Cup u Burmistrz Miasta Jasła
W środę 24 września br. w Urzędzie Miasta w Jaśle burmistrz Jasła Maria Kurowska spotkała się ze zwycięzcami VI edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego „Remes Cup”. W tym roku zostali nimi młodzi sportowcy z drużyny Gamrat Czarni 1910 Jasło, rocznik 1996.




Burmistrz Miasta złożyła gratulacje zawodnikom oraz życzyła im hartu ducha i wytrwałości, które są drogą do dalszych sukcesów. Wręczyła im dyplomy i pamiątkowe upominki. Podziękowała również rodzicom oraz trenerom młodych piłkarzy za trud i cierpliwość w wychowywaniu młodych gwiazd jasielskiego footballu.
UM Jasło
