Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięzcy Remes Cup u Burmistrz Miasta Jasła

8

W środę 24 września br. w Urzędzie Miasta w Jaśle burmistrz Jasła Maria Kurowska spotkała się ze zwycięzcami VI edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego „Remes Cup”. W tym roku zostali nimi młodzi sportowcy z drużyny Gamrat Czarni 1910 Jasło, rocznik 1996


Burmistrz Miasta złożyła gratulacje zawodnikom oraz życzyła im hartu ducha i wytrwałości, które są drogą do dalszych sukcesów. Wręczyła im dyplomy i pamiątkowe upominki. Podziękowała również rodzicom oraz trenerom młodych piłkarzy za trud i cierpliwość w wychowywaniu młodych gwiazd jasielskiego footballu.

UM Jasło 

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Anonim
dnia 18.10.2008, 18:10 · Zgłoś
Dobrze mówisz KOMEK92
Odpowiedz
0
@ KOMEK92
dnia 07.10.2008, 18:49 · Zgłoś
Re: Michał... no może dla Ciebie nie potrafią grać w piłkę, ale jednak na tle rówieśników są najlepsi w kraju, bo turniej Remes Cup jest bardzo prestiżowym turniejem... a szkolenie młodzieży w Jaśle stoi na dobrym poziomie, tylko w wieku juniora wszystko się rozpada... może pan panie Michale sprawdzić ilu młodych chłopaków z Jasła się wybiło i szkolą się teraz np w SMS-ie w Łodzi, czy też w Stali Rzeszów... pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Michał
dnia 04.10.2008, 18:09 · Zgłoś
przecież oni w ogóle nie umieją grać, śmieszne i żałosne gwiazdy z nikąd
Odpowiedz
0
@ Efka
dnia 28.09.2008, 19:25 · Zgłoś
Wielkie brawa dla Rafała Kutyny
Odpowiedz
0
@ XY
dnia 27.09.2008, 21:53 · Zgłoś
A jeden Rafal K z ul Grota Roweckiego
Odpowiedz
0
@ j
dnia 27.09.2008, 15:28 · Zgłoś
no te terminy nareszcie po dwoch miesiacach pani burmistrz znalazla wolny czas dla mlodych ludzi ktorzy zrobili wiecej dla promocji jasla niz cala rada miasta
Odpowiedz
0
@ coach
dnia 27.09.2008, 10:36 · Zgłoś
Gratki dla chłopakow i trenera.
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 27.09.2008, 10:06 · Zgłoś
OO dwóch chłopaków z Kołaczyc
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.