Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Michał Szpak przeszedł do historii polskiej muzyki

93

Zdobycie Nagrody im. Karola Musioła to dla Michała Szpaka wielki sukces i równie wielka nobilitacja. Czy zwycięstwo w opolskich SuperPremierach 2015 napędzi karierę utalentowanego jaślanina?

Tak Michał Szpak prezentował się na deskach opolskiego amfiteatru
fot. YouTube

Podczas sobotniego konkursu ekscentryczny wokalista z Jasła zmierzył się m.in. z zespołem IRA oraz duetem Maryla Rodowicz & Donatan. Wykonał piosenkę "Jesteś bohaterem", stanowiącą polską wersję utworu "Real Hero", z którym przed kilkoma tygodniami powrócił na muzyczny rynek. Opolska publiczność przyjęła młodego artystę bardzo ciepło. Występ Michała spodobał się również telewidzom, których głosy, oddane za pośrednictwem SMS-ów, pozwoliły mu w tej rywalizacji ostatecznie zwyciężyć. 

Wszystko wskazuje na to, że triumf w Opolu stanie się początkiem nowego rozdziału w karierze jaślanina, pracującego obecnie nad pierwszą płytą długogrającą. Wiadomo już, że jej wydawcą będzie wytwórnia Sony Music Poland. 

Osoby, które nie obejrzały opolskiego występu Michała Szpaka mogą to zrobić poniżej.

Gratulujemy Michałowi i życzymy kolejnych muzycznych sukcesów!

Red.

Reklama

Komentarze: 93

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ gluchy
dnia 09.07.2015, 18:04 · Zgłoś
wyje wyjec wyje polam na nim kije
Odpowiedz
2
@ Karina
dnia 25.06.2015, 10:36 · Zgłoś
Po pierwsze moderator powinien od razu usuwać złośliwe komentarze i przede wszystkim nie na temat, po drugie kazdy artysta ma prawo śpiewać co chce i jak chce a odbiorca ma prawo tego słuchać lub nie, po trzecie kazdy powinien najpierw zastanowic sie nad soba zanim napisze jakikolwiek komentarz czy wyda opinie o innych...A co do Michała...skoro tak Was denerwuje to po jaka cholere sie nim interesujecie??? I co to za porównania do Rompeja czy Mijala??? Każdy z nich robi to co lubi i jest ok . Ludzie ta zawiść i zazdrość kiedyś Was zgubi!!!
Odpowiedz
3
@ GOŚĆ
dnia 22.06.2015, 13:20 · Zgłoś
GRATULUJĘ !!!
Śliczna piosenka!!!
Michał - oby tak dalej!!!
POWODZENIA !!!
Odpowiedz
5
@ ,,-''
dnia 17.06.2015, 13:38 · Zgłoś
Michała krytykują tylko [...], nobo przy czym hulają na [...] dyskotekach jak nie przy Rompeju...
Odpowiedz
6
@ J-----a
dnia 16.06.2015, 23:15 · Zgłoś
Jasło powinno podwójnie się cieszyć bo Wasza ziomalka ubrała Michała na występ w Opolu
Odpowiedz
-9
@ hehehe
dnia 16.06.2015, 20:08 · Zgłoś
stado wilkow wyje lepiej i ma jakis przekaz w tym wyciu...tekst, dykcja, artykulacja...jak po poprawinach nad ranem...o co kamon z tym bohaterem? i kto rozdal ludziom na widowni sztuczne ognie?
Odpowiedz
9
@ Ryszard z Łodzi
dnia 16.06.2015, 19:16 · Zgłoś
Mnie również podobał się występ tego młodego Jaślanina. Widać, że ma pasję i inspiruje kogoś.
Odpowiedz
8
@ Ryszard z Łodzi
dnia 16.06.2015, 19:14 · Zgłoś
Mnie bardzo podobał się występ tego Jaślanina, widać, ze ma w sobie pasję
Odpowiedz
9
@ ewhjfe32fg
dnia 16.06.2015, 19:06 · Zgłoś
Bardzo gratuluję, jestem dumna, polecam piosenkę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
9
@ :)
dnia 16.06.2015, 19:07 · Zgłoś
Pozdrawiam również :)))
Odpowiedz
7
@ Edek
dnia 16.06.2015, 19:10 · Zgłoś
Jestem dumny również(:
Odpowiedz
5
@ pan gad
dnia 16.06.2015, 19:11 · Zgłoś
hehe zgadzam sie w zupełności aczkolwiek mógł po angielsku
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 16.06.2015, 17:22 · Zgłoś
troche sobie ostatnio zmanierowal glos, ale i tak glos ma , nie ma co - nieprzecietny.
Odpowiedz
-3
@ psełdonim
dnia 16.06.2015, 16:11 · Zgłoś
tytuł nietrafiony. On jeszcze nie przeszedł do historii. on nadal zamierza śpiewać...:(
Odpowiedz
12
@ Paolciaaaaska
dnia 16.06.2015, 12:32 · Zgłoś
super bardzo piękny kawałek !!! trzeba przyznać ze ma piękny głos.. Samych sukcesów mu życze ;)
Odpowiedz
13
@ beti
dnia 16.06.2015, 09:11 · Zgłoś
jak potrafisz lepiej to wyjdz i spiewaj i potem poczekaj na komentarze
Odpowiedz
9
@ [...]
dnia 16.06.2015, 09:09 · Zgłoś
Juras-zeby wszyscy tak"falszowali" jak to nazywasz to swiat piosenki bylby szczesliwy.Zdejm slonia z ucha i niech ci nadepnie na glowe to sie polepszy.
Odpowiedz
-15
@ Juras
dnia 16.06.2015, 08:59 · Zgłoś
Czy nikt nie słyszał jego fałszowania ? Czym się tak zachwycać ?
Odpowiedz
7
@ tyle w tamecie, amen.
dnia 16.06.2015, 15:47 · Zgłoś
Gdyby fałszował, zakładam, że nie osiągnałby tyle co do tej pory.
Odpowiedz
4
@ aniaaa
dnia 19.06.2015, 17:39 · Zgłoś
widzisz nikt nie slyszal pewnie tylko ty badania sluchu robia za darmo w wielu przychodniach,ciebie wezma bez kolejki
Odpowiedz
20
@ J-----a
dnia 16.06.2015, 08:49 · Zgłoś
Szanowni Jaślanie, cieszcie się, że Michał chce się do was przyznawać, bo ja czytając niektóre komentarze raczej bym nie chciała, [...] z was wychodzi. Władze Jasła powinny jakoś Go uhonorować taaaki talent macie, gratuluję.
Odpowiedz
-5
@ Michalina
dnia 16.06.2015, 21:06 · Zgłoś
Proponuję Plac im. Michaliny Szpakowej i Mini Tęczę naprzeciwko - niech młodzież ma przykład i wzór. Dajmy młodzieży to co mamy najlepszego i w Jaśle i w kraju.
Odpowiedz
16
@ RJS 50
dnia 16.06.2015, 08:14 · Zgłoś
Gratulacje dla Michala,czy wy potraficie sie ludzie cieszyc z czyjegos sukcesu czy tylko krytykowac?
Odpowiedz
20
@ dragoness
dnia 16.06.2015, 06:52 · Zgłoś
Wreszcie wydoroślałeś, Michał. Gratulacje i tak trzymać!
Odpowiedz
23
@ Sven
dnia 16.06.2015, 01:25 · Zgłoś
Słuchajcie [...] wam wszystkim jest zazdrość to,że temu chłopakowi się powodzi i,że jest w stanie dokonać wielkich rzeczy,o których wy nie macie nawet zielonego pojęcia dlatego piszecie naganne komentarze,w których tak naprawdę mówicie co was boli w duszy.

Głowa do góry panie Michale od złego Svena tylko rekomendacje.
Odpowiedz
24
@ Pelaśka
dnia 16.06.2015, 00:10 · Zgłoś
Jak zwykle stado [...] siedzi przed komputerem i krytykuję Michała.A w czym wy jesteście lepsi od niego ,że tak go krytykujecie???
Jesteście Bandą pustych [...],którzy jedyne co potraficie zrobić to negatywnie mówić o tych ,którzy coś z siebie dają,a wy tylko klikacie marne komentarze,żeby dowartościować swoją nieudolność... ;(
Odpowiedz
21
@ monka.p
dnia 15.06.2015, 23:56 · Zgłoś
jesteś wspaniały a te burki zazdroszczą i mają czego!
Odpowiedz
23
@ 111
dnia 15.06.2015, 22:27 · Zgłoś
BRAWO> Wielkie gratulacje dla Michała. Ta wygrana wiele znaczy dla Michała , ale również dla Jasła. Tak trzymać!!!
Odpowiedz
32
@ beti
dnia 15.06.2015, 21:50 · Zgłoś
michał tak trzymaj zycze ci wszystkiego dobrego
Odpowiedz
26
@ x
dnia 15.06.2015, 21:48 · Zgłoś
Boże co zazdrość robi z malutkich ludzików?
Odpowiedz
21
@ jaślanka
dnia 15.06.2015, 21:41 · Zgłoś
jesteście wszyscy beznadziejni tak obrażać człowieka z talentem
Odpowiedz
26
@ Ania
dnia 15.06.2015, 21:31 · Zgłoś
Gratulacje! Jesteśmy dumni!
Odpowiedz
-25
@ austriak
dnia 15.06.2015, 21:14 · Zgłoś
To taka Michalina Wurst
Odpowiedz
-29
@ Kaczucha
dnia 15.06.2015, 20:44 · Zgłoś
Szpak to kombaj do wiśni .Skrzyzowac szpaka z żyrafą= kombaj.
Odpowiedz
6
@ tyle w tamecie, amen.
dnia 16.06.2015, 15:45 · Zgłoś
Proponuję wpisać w google psychiatra- jasło. Osobiście nia mam pojęcia kogo Ci polecić bo nie korzystam, ale Tobie by się przydał na 100%. Zastanów się co piszesz ??? Ile masz lat ? 13 ? Mass media kierują Twoim umysłem ? Ślepo piszesz to co ludzie wcześneij narzucali ! Myślenie nie boli, uwierz !!!
Odpowiedz
32
@ jaaaa
dnia 15.06.2015, 20:40 · Zgłoś
Wiecie co jest straszne, nie potrafimy cieszyc sie z sukcesow innych.
Michał pochodzi z Jasła i nie wstydzi sie tego, a wielu z nas wstydzi sie
Jego... chlopak zrobił cos ze swoim zyciem, nie siedzi pod sklepem i nie pije [...] tylko spełnia marzenia, a my tylko krytykowac potrafimy... ilu z Was mialoby odwagę wziac zycie w swoje ręce tak jak to zrobił
Michał czy wspomniany wcześniej Rompey?
Odpowiedz
42
@ tyle w tamecie, amen.
dnia 15.06.2015, 19:02 · Zgłoś
Słuchając piosenki mam ciary. Głównie chodzi mi o wersję anglojęzyczną. [...] ziomeczkom noszącym czapki wpie*dolki ciężko się przyznac do tego, że Szpak zrobił coś dobrego ! żal [...] ściska ? idź do programu muzycznego zaśpiewaj i pokaż co potrafisz. Zgarniaj nagrody, osiągaj sukcesy. NIE KRYTYKUJ i NIE [...].

Mimo, że nie pałam sympatią do Szpaka - gratuluję tej dobrej piosenki.
Odpowiedz
43
@ znajacy temat
dnia 15.06.2015, 18:52 · Zgłoś
Nie jest moim idolem, ale z Jasła a ja z Powiatu Jasielskiego. WIELKI SZACUN nie prędko ten wyczyn powtórzy ktoś z ziemi jasielskiej. BRAVO MICHAŁ
Odpowiedz
39
@ edek
dnia 15.06.2015, 18:46 · Zgłoś
to jest chłopak z Jasła bez układów , dzięki któremu piszą i mówią o tym grajdole
Odpowiedz
12
@ hamidło
dnia 15.06.2015, 18:46 · Zgłoś
Gratulacje dla Michała. Posłuchajcie piosenki Zawsze - Ralpha Kaminskiego - tez Jaslanin
Odpowiedz
-3
@ Juras
dnia 16.06.2015, 09:01 · Zgłoś
Rafał Kamiński dużo lepszy !!! Tylko nie promowany tak jak Szpak. Tylko po co mu "mama" na spacerze?
Odpowiedz
-27
@ Czołem Telewizyjne [...] !
dnia 15.06.2015, 18:36 · Zgłoś
Kto to jest ten Michał Szpak ? Niestety nie wiem i grzecznie proszę Was o wyjaśnienie gdyż w domu nie posiadam ogłupiacza telewizyjnego.
Odpowiedz
42
@ Czołem internetowy [...]!
dnia 15.06.2015, 20:01 · Zgłoś
Grzecznie odpowiadam, że to chłopak którego doceniła Polska a opluwany jest w Jaśle przez niedoinformowanych internetowych [...]:-)
Odpowiedz
12
@ edek
dnia 15.06.2015, 18:34 · Zgłoś
racja wyrwał się chłopak z tego grajdoła , gdzie rządzą kolesie Jasielscy i teraz nie wiedzą co mają zrobić zeby cba nie wpadło
Odpowiedz
38
@ brawo Michał
dnia 15.06.2015, 18:30 · Zgłoś
Ale zakompeksione to jasło. Małomiasteczkowośc na kazdym słowie pisanym. Michał wyrwał sie z tej dziury i juz mu zazdroszczą i negatywnie piszą.
Odpowiedz
5
@ brawo Michał
dnia 16.06.2015, 10:03 · Zgłoś
po plusach sadze , że jest odwrotnie karolku...
Odpowiedz
0
@ edek
dnia 15.06.2015, 18:19 · Zgłoś
a jak tam po wichórze, może coś napiszecie
Odpowiedz
37
@ Gązo
dnia 15.06.2015, 16:58 · Zgłoś
Ej Michał Szpak jest Jasła więc jest szansa że ktoś usłyszy o Jasle. Tyle dobregorobi Szpak więcej niż cały urząd i starostwo razem wzięte.
Odpowiedz
8
@ Tak mysle
dnia 15.06.2015, 17:58 · Zgłoś
O tym jakie jest miasto decydują ludzie a nie urzędy. Urzędy są dla ludzi.
Odpowiedz
45
@ Bunia
dnia 15.06.2015, 15:30 · Zgłoś
Gratulacje dla p. Michała. Wykonanie i piosenka SUPER!!! Jesteś parwdziwym artystą. A niektóre w/w wpisy, to żenada. Myślę, że autorami tych wpisow są ludzie z wielkimi kompleksami.
Odpowiedz
-4
@ ksiądz Mateusz
dnia 16.06.2015, 11:29 · Zgłoś
Zaiste wielki to artysta, który raz na kilka lat zaśpiewa jedna piosenkę, ciekawe, że nawet w radiu go nie puszczają
Odpowiedz
28
@ klik
dnia 15.06.2015, 15:29 · Zgłoś
mnie sie bardzo podoba ta piosenka zwlaszcza po angielsku , ale to byl konkurs polskiej piosenki wiec Michal musial zaspiewac po polsku , superowy glos i wykonanie , napewno zrobi kariere ten chlopak , apropo starych piosenek to bardzo dobrze ze je przypomnieli bo starsze pokolenie tez chce czegos fajnego posluchac , a w radio RMF i ZET to same nowoczesne kawalki na jedno kopyto leca a dla starszych ludzi nic , i doceniono niektorych starych wykonawcow poniewaz im tez sie cos nalezy a nie zepchnac ich piosenki do archowum
Odpowiedz
53
@ Jaślanka
dnia 15.06.2015, 14:56 · Zgłoś
Brawo Michał! Ogromne gratulacje! Piosenka jest wspaniała i w 100% zasłużyłeś na wygraną! Jesteś wspaniałym artystą i wiem, że jeszcze pokażesz to wielokrotnie! Jestem Jaślanką i jestem dumna, że mamy taką barwną osobę jak Ty! :) Powodzenia!
Odpowiedz
32
@ HomoMonkey
dnia 15.06.2015, 14:28 · Zgłoś
Całe tegoroczne Opole to transmisja z agonii polskiej muzyki.
W całej tej beznadziei Michał Szpak i tak zrobił najlepsze wrażenie.
To już nie jest równia pochyła, tylko przebijanie dna od spodu.
Jarmark w najgorszym wydaniu - Dni Wąbrzeźna ubrane w telewizyjny format dla zbaraniałej widowni.
Odpowiedz
-21
@ Gruby
dnia 15.06.2015, 14:17 · Zgłoś
ciekawy kiedy rompey wygra sopot ? pewnie już tego lata ! jasło rządzi !
Odpowiedz
8
@ antyfan
dnia 15.06.2015, 15:29 · Zgłoś
[...], [...] [...]!
Odpowiedz
69
@ Ww
dnia 15.06.2015, 14:11 · Zgłoś
Brawo Michał i powodzenia życzę, a komentarze rodaków, cóż zawiść widać, zawiść...
Odpowiedz
-35
@ żal mi go
dnia 15.06.2015, 13:59 · Zgłoś
On nie jest za bardzo mądry żeby się tak ubierać śmieje z niego ... dziewczynka .. w sumie to jest dla niego komplement . Jednak istnieją ludzie o [...] mózgu to nie jest powód do tego żebyśmy byli dumni ze mamy takiego jaslanina chyba to wstyd bo jednak wszyscy postrzegają go za ... nie będę mówić [...] słów
Odpowiedz
16
@ Pierson
dnia 16.06.2015, 08:30 · Zgłoś
Tak, tak, dowód na to, że istnieją "ludzie o [...] mózgu", to jako żywo ten komentarz. :-) Człowieku, ani pisać - o znakach interpunkcyjnych nie wspomnę - ani wypowiadać się o muzyce nie potrafisz. Zatem nie obrażaj zmysłów osób jeszcze zaglądających na ten portal i [...] proszę, skoro nie za bardzo wiesz jak, po co i dlaczego piszesz. AVE!
Odpowiedz
-43
@ xcx
dnia 15.06.2015, 13:56 · Zgłoś
w tej chwili z Jasła to chyba Rompey jest najbardziej rozpoznawalny i to bez zadnego tv show czy jakis wielkich nakladow finansowych zwiazanych z promocja, a przyszlym roku pewnie bedzie w 1 lidze tego calego disco polo
Odpowiedz
25
@ uuuu
dnia 15.06.2015, 14:27 · Zgłoś
bleeeeeeeeeeeeeee !!! jakisik rampey TANDETA CO TO JEST ???!!! pseudo gwiazdka [...]**m nim
Odpowiedz
30
@ Tak mysle
dnia 15.06.2015, 17:55 · Zgłoś
Cieszmy się, że mamy I Michała i Mateusza i Rompeja i innych zdolnych młodych ludzi.
Odpowiedz
3
@ Monika
dnia 16.06.2015, 11:16 · Zgłoś
Kto to jest Rompey? Nie znam człowieka i pierwszy raz o nim czytam.
Odpowiedz
-41
@ JacekPlacek
dnia 15.06.2015, 13:49 · Zgłoś
[...] na piedestale. Wiwat nowoczesność!!!
Odpowiedz
9
@ szymhen
dnia 16.06.2015, 13:34 · Zgłoś
Czy prawdą jest twierdzenie, że " [...] - [...] poznaje po tym, że sam jest [...] ?
Odpowiedz
57
@ Jaslanin
dnia 15.06.2015, 13:44 · Zgłoś
Gratulacje Michał Ciekawe jak zaśpiewali by Ci co Cię krytykują !!!
Żal Do krytyki pierwsi !
Odpowiedz
-13
@ [...]
dnia 15.06.2015, 13:33 · Zgłoś
OOOOO ale wiadomosc! Ale macie tempo.Proponuje jutro napisac ze sie II wojna Swiatowa skonczyla to bedziecie na czasie.
Odpowiedz
-34
@ karool
dnia 15.06.2015, 12:59 · Zgłoś
co to za profanacja munduru górniczego??! wstyd!
Odpowiedz
71
@ Hippopotomonstrosequippeddalio
dnia 15.06.2015, 12:46 · Zgłoś
Gratulacje! Realizuj marzenia, nie przejmuj sie ujadaczami. To zazdrość! Tak trzymaj ,brawo!
Odpowiedz
49
@ betty
dnia 15.06.2015, 12:43 · Zgłoś
Gratulacje!
Odpowiedz
-43
@ zez
dnia 15.06.2015, 12:30 · Zgłoś
"Michał Szpak przeszedł do historii polskiej muzyki" i lepiej nich nie wraca. Jasło ma teraz jeszcze "lepszego", niejakiego Rompeeja czy jakoś tak.
Odpowiedz
-11
@ wielkiemimecyje
dnia 15.06.2015, 12:34 · Zgłoś
Rompey "żondzi" ni a to tamto .
Odpowiedz
5
@ ACAB
dnia 15.06.2015, 13:46 · Zgłoś
zapomnieliście jeszcze o Mijalku :P
A czy u Nas w mieście nie ma utalentowanych kobiet ?
Odpowiedz
-67
@ Tarzan-zan
dnia 15.06.2015, 13:55 · Zgłoś
Rompey przynajmniej normalnie wygląda, piosenki wpadają w ucho a w teledyskach dorodne blondyny ma... O szpaku i mijalu nie będę pisał żeby ktoś mi nie zarzucił że ich obrażam...
Odpowiedz
12
@
dnia 15.06.2015, 18:49 · Zgłoś
Kwestia gustu...
Odpowiedz
84
@ hmmm
dnia 15.06.2015, 12:27 · Zgłoś
Gratulacje!! Chociaż ta angielska wersja lepsza!!! po polsku jakoś STRASZNIE banalne te słowa. Ogólnie brawo Michał :)
Odpowiedz
-39
@ Elo
dnia 15.06.2015, 12:31 · Zgłoś
Angielska czy polska , jakie to ma znaczenie skoro to tylko odgrzewanie starych numerów innych muzyków ?
Odpowiedz
34
@ kucharz
dnia 15.06.2015, 12:32 · Zgłoś
Ciekawe po ile będą w tym roku czereśnie ?
Odpowiedz
-20
@ antypejs
dnia 15.06.2015, 12:36 · Zgłoś
Wydawca Sony ? I chocby tylko z tej przyczyny nie kupię , bo olewam każdy produkt tej firmy .
Odpowiedz
-3
@ gajowy Marucha
dnia 15.06.2015, 12:50 · Zgłoś
Czereśnie będą tanie bo obrodziły a szkodnikow co je jedzą mniej .
Odpowiedz
-37
@ misiek
dnia 15.06.2015, 12:52 · Zgłoś
Ale [...] piosenka , ani przy tym tańczyć ani pic na stypie .
Odpowiedz
-10
@ znawca tematu
dnia 15.06.2015, 12:54 · Zgłoś
Do drelowania wiśni bedzie jak znalazł .
Odpowiedz
21
@ RF
dnia 15.06.2015, 13:04 · Zgłoś
O poziomie polskiej muzyki świadczy tylko fakt ze "artyści" popraskali sie po [...] za kulisami . Żenada , juz nie potrafią zaskakiwac śpiewaniem , to muszą szokować wyglądem i zachowaniem bo inaczej gawiedź by o nich nie mówiła .
Odpowiedz
22
@ pudels
dnia 15.06.2015, 13:05 · Zgłoś
A ja nie wiem co sądzić , poczekam na miejscowych znafców każdego tematu , pewno zaraz dadzą głos . Hehehehehehehehe
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 15.06.2015, 13:43 · Zgłoś
Odgrzewanie to znaczy powtarzanie czegos co juz jest.A moze ten utwor tez juz jest?Zastanow sie co piszesz.
Odpowiedz
6
@ klik
dnia 15.06.2015, 15:20 · Zgłoś
po 20 zlotych kalafiorze , nie znasz sie na muzyce bo gadasz nie na temat
Odpowiedz
-26
@ FAN
dnia 15.06.2015, 17:26 · Zgłoś
On nie śpiew on WYJE!!!
Mam nadzieje że na dniach Jasła jesli bedą to tego pana nie będzie panie Burmistrzu?
Odpowiedz
3
@ Tak mysle
dnia 15.06.2015, 17:50 · Zgłoś
Ale można jakieś refleksje ?
Odpowiedz
10
@ [...]
dnia 15.06.2015, 18:06 · Zgłoś
nie wiesz, że wiśnie sie dryluje a nie dreluje, a niby na muzie też się znasz?
Odpowiedz
14
@ zula
dnia 15.06.2015, 19:11 · Zgłoś
to moze zrob sobie selfie z rompey? ha ha
Odpowiedz
-19
@ Michalina
dnia 15.06.2015, 20:45 · Zgłoś
Jasielska Michalina to kolejna wersja [...] z brodą.
Usłyszałem w radiu dowcipny komentarz, że Donatan po raz drugi /po Eurowizji/ przegrał z brodatą babą, akurat tutaj dla niepoznaki ogoloną /na ten koncert/.
Można minusować, ale co na to począć, że jeden lubi wąchać pomarańcze, a drugi skarpetki...To się nazywa tolerancja. Jeden lubi groch, kapustę - drugi woli babki tłuste...
Odpowiedz
8
@ krysia
dnia 16.06.2015, 09:09 · Zgłoś
To nie jest stary numer tylko utwór specjalnie napisany dla Michała Szpaka.
Odpowiedz
0
@ szymhen
dnia 16.06.2015, 13:25 · Zgłoś
niestety z wielkim żalem Z G A D Z A M się z tym wpisem !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.