Strona główna

Nowe miejsca pracy w Powiecie Jasielskim

15
Napisany dnia: 31.10.2008, 07:40 , Tagi: Brak

W dniu 24 października 2008 roku odbyło się spotkanie w przedsiębiorstwie Naftobudowa S.A. Zakład Produkcji Metalowej w Jaśle z okazji uruchomienia produkcji konstrukcji stalowych w warsztacie w Przysiekach.


Przedsiębiorstwo Naftobudowa S.A. zainwestowało ponad 4 mln. zł w zakup sprzętu oraz uruchomienie warsztatów, gdzie pracę znalazło   ok.   40-stu   nowo   zatrudnionych   pracowników.   Miesięcznie w Przysiekach produkuje się konstrukcje stalowe o łącznej masie ok. 800 ton.

 
 
 
 

Ze środków Powiatu wyremontowana została droga dojazdowa biegnąca od drogi krajowej Nr 28 do zakładu, której łączny koszt remontu wyniósł 220 tys. zł, z czego 40 tys. zł pochodzi ze środków Naftobudowa S.A. Drogą mogą poruszać się pojazdy o dużej nośności, co pozwala na przewóz konstrukcji stalowych wykonywanych w warsztatach w Przysiekach.


Naftobudowa S.A. zobowiązała się do wykonania parkingu przy bramie wjazdowej do warsztatu oraz chodnika nad krytym rowem, co pozwoli na bezpieczne przejście dzieci do Szkoły Podstawowej w Przysiekach.


W ubiegłym roku ponadto, został wyremontowany 300 metrowy odcinek drogi  Nr  1861 R  biegnący  od drogi   krajowej  Nr  28  do  skrzyżowania z torami kolejowymi, co umożliwia dojazd do Fabryki Armatur „Jafar" S.A.

 

Powiat Jasło 

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Anonim
dnia 31.10.2008, 08:33. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
ciekawe ile placa:lol:
@ bimbam
dnia 31.10.2008, 10:20. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
jak to ile? najniższa stawka plus gwarantowany garb i choroba zawodowa. Można oczywiście liczyć dodatkowa na atrakcje podczas pracy jak uwagi od kierownika (czy też innego członka rodziny) ów obozu....znaczy sie zakładu pracy. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że aby się tam dostać trzeba mieć plecy(narazie nie garba,to przyjdzie później).
@ Jurand ze Spychowa
dnia 31.10.2008, 13:16. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Brawo ! < bimbam > to ja pleców nie mam.
A za 800zł BYĆ NIEWOLNIKIEM. O NIE NIGDY>>>>>>.:yes:
@ Anonim
dnia 31.10.2008, 17:18. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Fakt ale ja pracuje za 390 zl na reke tyle mam i do tego renta jeszcze to kasa tycia :-(
@ jr
dnia 31.10.2008, 17:31. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Ciekawe skąd wzięli ludzi jak w Urzedzie Pracy nie było nawet ofert?
@ czarna
dnia 31.10.2008, 20:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
kto wiedzial ze byly przyjecia?kogo przyjeto?rodzinki ,znajomych,znajomych?moj ziec jest po studiach i to kierunkowych i jakos nawet nikt mu nie zaproponowal rozmowy kwalifikacyjnej o przyjeciu nie wspomne:{nikt nic nie wiedzial.wiec ciekawi mnie kto tam pracuje?
@ do Ip.88.220.132
dnia 31.10.2008, 21:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Widocznie tak cię oceniają i tyle jesteś wart.
@ pracownik bialy muz,,,
dnia 31.10.2008, 22:32. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
sam tam pracuje mysle sie zwolnic za 7,50 brutto na godzine a na renke 5 z groszami srednia wieku 50 lat to jest stawka glodowa jakie miejsca pracy ci co maja plecy to tam pracuja reszta robi za niecale 1000zl
@ karol
dnia 31.10.2008, 23:44. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Tyle szumu...O co? O 40 pracowników ? I po to 4 mln wydano>Jaja jak moherowe berety....:lol::lol::lol:
@ Anonim
dnia 01.11.2008, 13:36. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
JACY NOWI PRACOWNICY. Z JASLA PRZENIESLI DO PRZYSIEK TYCH KTORZY MAJA PLECY
@ bhp-owiec
dnia 01.11.2008, 13:49. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
A na tym pierwszym zdjęciu to magazyn gazów technicznych? Dość blisko hali produkcyjnej... Nie za blisko przypadkiem?
@ Anonim
dnia 01.11.2008, 15:58. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
wszyscy plecy?a co tam zyla zlota jest? moze za lezenie placą
@ jr
dnia 01.11.2008, 19:52. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Kolejny zakład który wyzyskuje pracowników, kpina!
@ Anonim
dnia 02.11.2008, 14:16. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
tak tak...piszcie tak dalej...w końcu jak wolicie siedzieć na **** i nic nie robić tylko zasiłek brać ..... :lol:
@ bezrobotny
dnia 04.11.2008, 18:17. Identyfikator użytkownika:
Ocena
komentarza:
0
Lepsze miejsca pracy dawno zostały obsadzone przez znajomków.........., a dla pozostałych ciężka harówka przez 8 godz. za kilka stówek ......i czym się tu chwalić
!!!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105