Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

1% podatku dla tradycji, nie urzędu

3
 Jak co roku zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków zespołu JKS Czarni 1910 Jasło o wsparcie finansowe działalności sportowej jasielskiego klubu. W myśl ustawy "o działalności pożytku publicznego i wolontariacie" podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

Status takiej organizacji nasz klub otrzymał 17 lutego 2005 r. dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazać ten jeden procent na rzecz naszego klubu. JKS Czarni 1910 Jasło obchodzi w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia, a przekazanie tej symbolicznej kwoty (nieważne czy kilka, czy kilkadziesiąt złotych) byłoby miłym gestem wobec naszego zasłużonego seniora. W ubiegłym roku dzięki państwa dobrej woli  i uprzejmości otrzymaliśmy kwotę 7.778,80 zł (słownie: siedem tysięcy siedemset siedemdziesiąt osiem 80/100 złotych). Serdecznie dziękujemy za finansową pomoc.

Dane dla wpełnienia PIT-a 37 (część H)
Nazwa OPP:
JASIELSKI KLUB SPORTOWY RAFINERIA CZARNI 1910 JASŁO
Numer KRS: 0000122238

Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ NP 1910
dnia 21.03.2010, 08:41 · Zgłoś
No i kij wam dłubku i księgowy w oko.Ja juz przekazałem i smieje sie z takich pacjentów jak wy.
Odpowiedz
0
@ księgowy
dnia 20.03.2010, 20:12 · Zgłoś
Dlaczego w nazwie wciąż figuruje Rafineria ? Przeciez te dane sa niezgodne z rzeczywistością ... czy panowie zarządzający klubem nie wiedza , że trzeba to w KRS zgłosić ? No tak tylko to kosztuje 600 złotych - zapomniałem , że Czarnych na to nie stać ... ale na pseudo twór pieniędzy nie przekażę !
Odpowiedz
0
@ Dłubek
dnia 20.03.2010, 15:57 · Zgłoś
Napewno znajde jakiś bardziej szczytny cel na który moge wpłacić swój 1% procent.Nie mam zamiaru wspierać obrazu nędzy i rozpaczy który i tak niewiele wnosi do Jasielskiego środowisk.a
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.