Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

1% podatku dla tradycji, nie urzędu. Zamiast fiskusowi, daj klubowi Czarni Jasło

21

Każdego roku zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków drużyn JKS Czarni 1910 Jasło o finansowe wsparcie działalności sportowej jasielskiego klubu. W myśl ustawy „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

Status takiej organizacji nasz klub uzyskał 17 lutego 2005 r., dlatego też zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz naszego klubu. JKS „Gamrat” Czarni 1910 Jasło to jeden z najstarszych klubów piłkarskich na Podkarpaciu, w roku ubiegłym obchodził jubileusz 100-lecia istnienia, stąd przekazanie symbolicznej kwoty 1% podatku (nieważne czy kilka, czy kilkadziesiąt złotych) byłoby miłym gestem wobec naszego zasłużonego seniora. W 2010 roku dzięki państwa dobrej woli i uprzejmości otrzymaliśmy kwotę 4.598,00 zł (słownie: cztery tysiące pięćset dziewięćdziesiąt osiem złotych). Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc finansową.

Dane dla wypełnienia PIT-a 37 (część H)
124. Numer KRS: 0000122238
125. Wnioskowana kwota 1 % podatku

Podatnicy, którzy wypełnią część H, w poz.126 mogą podać cel szczegółowy 1%, a zaznaczając kwadrat w poz.127 wyrazić zgodę na przekazanie OPP swojego imienia, nazwiska i adresu wraz z informacją o kwocie z poz.125. W poz.128 można podać dodatkowe informacje, np. ułatwiające kontakt z podatnikem (telefon, e-mail).

--
JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło
Marcin Węgrzyn

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ S
dnia 21.01.2011, 12:27 · Zgłoś
zamiast klubowi dam fiskusowi ...tesz sie rymuje.
Odpowiedz
0
@ (E)
dnia 20.01.2011, 14:15 · Zgłoś
A ja chetnie oddam ten 1% na klub Czarni Jasło...tylko..nie wiem jak to trzeba zrobic....moze mi ktos podpowie..a moze w klubie Czarni jasło ..ktos wypełnia pity.....chetnie oddam ten 1 %
Odpowiedz
0
@ Wierny kibic
dnia 19.01.2011, 10:13 · Zgłoś
Śmieszni jesteście co poniektórzy !
Nie chcecie nie dawajcie 1% podatku znajdą się tacy co przekarzą i SZACUNEK dla nich !
Reszta malkontentów niech zamilknie bo same "herezje i brednie wypisuje" !

Wiecznie tylko się "napinacie" krzyczycie i zamieszanie nie potrzebne robicie ! ! !
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 18.01.2011, 21:08 · Zgłoś
Też mi klub z tradycjami, który przegrywa z jakimś malinexem Kobylanka
Odpowiedz
0
@ ad
dnia 18.01.2011, 18:35 · Zgłoś
do budy [...],,,tylko jks do kąca życia ,,,siekiery, pałki,noze,piły moztorowe i jazda z niebieskimi [...]
Odpowiedz
0
@ byk
dnia 18.01.2011, 17:12 · Zgłoś
niech "kibice" zrobią zrzutkę na klub, zamiast wydawać 10zł na farby w sprayu i reklamować "jks" na murach w całym powiecie i ościennych miastach, to niech dadzą na klub:)
Odpowiedz
0
@ [...] do RJS
dnia 18.01.2011, 14:14 · Zgłoś
Ciekawy jestem, co miałeś na myśli z tą [...].Bo jeżeli chodzi o takie "pasterstwo i pasterzy" to nie czuje się [...], aby być pasionym i strzyżonym. Być może ty tak.
Odpowiedz
0
@ RJS
dnia 17.01.2011, 23:58 · Zgłoś
Jak to ludzka zawiść zżera człowieka oj [...], [...] szkoda że tato ni nauczył cię tą białą pałką którą nosił przy pasku
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 17.01.2011, 22:17 · Zgłoś
Parafialni niedzielni kopacze szmacianki powinni iść po kasę do parafii. Tam teraz kasy dużo, bo trwa strzyżenie owieczek zwane kolędą.
Odpowiedz
0
@ kobayaszi
dnia 17.01.2011, 09:04 · Zgłoś
[...]li nie powinno sie sponsorowac
Odpowiedz
0
@ kras
dnia 16.01.2011, 21:34 · Zgłoś
Lepiej oddać na jakąś jednostke OSP, bo krucho z funduszami w tych organizacjach
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 16.01.2011, 18:25 · Zgłoś
Kompleksiarze, po co tutaj wchodzicie ? Zachowujecie się jak p[...] ogrodnika. Żałosne wieś[...]ki....
Pozdrowienia dla Kibiców Czarnych.
Odpowiedz
0
@ Przedsiębiorca
dnia 16.01.2011, 18:18 · Zgłoś
Każdy przekazuje tam gdzie uważa za stosowne. Ja swój niemały procent przekazuję na Czarnych. I wcale [...] wpisy co niektórych mnie nie zniechęcają !
Odpowiedz
0
@ do obiektyw
dnia 16.01.2011, 18:12 · Zgłoś
co to za czarni??? klub ze stuletnia tradycją który od lat nic nie pokazuje nawet w rozgrywkach wojewódzkich... [...] "czarni" n ie zasługują na nic a tym bardziej na nasze pieniądze. jest tyle zdolnej młodzieży w innych dyscyplinach sportu mam tu na myśli judoków z MOSIRU i szklony klub sportowy "technik" w Trzcinicy. oni coś przynajmniej prezentują na arenie wojewódzkiej a nie wspomnę już o zawodach rangi ogólnopolskiej czy międzynarodowej. a te nasze sławy jasielskie które niekiedy zapewne na dobrej bani na boisku próbują biegać za piłką czym sobie zasłużyli?? tym że są piłkarzami??? to za mało - stanowczo za mało. w mojej ocenie każdy kto trenuje inny sport i odnosi sukcesy na arenie ogólnopolskiej i wojewódzkiej jest więcej wart sportowo niż cała drużyna czarnych łącznie z trenerami i prezesami. tyle na ten temat
Odpowiedz
0
@ Obiektyw
dnia 15.01.2011, 16:56 · Zgłoś
Wezcie sie nie osmieszajcie z tymi komentami-tylko Czarni !
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 15.01.2011, 16:35 · Zgłoś
zamiast dawać na [...] lepiej dać na jakiś NAPRAWDĘ szczytny cel - np. na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. przekazuję im swój procencik co roku bo wiem że tam żaden grosz się nie zmarnuje. zachęcam was do tego samego
Odpowiedz
0
@ Kibol
dnia 15.01.2011, 15:21 · Zgłoś
Dokładnie, zamiast dawać kasę na coś co nie przynosi właściwie żadnego pożytku mieszkańcom Jasła lepiej oddać na szpital.
Odpowiedz
0
@ xsjas
dnia 15.01.2011, 14:56 · Zgłoś
Po co im kasa, [...] to pole a kiboli wyzamykać i spokój.
Odpowiedz
0
@ KIBIC
dnia 15.01.2011, 00:25 · Zgłoś
W ŻYCIU!! Jest wiele innych instytucji które bardziej potrzebują te pieniądze.
Odpowiedz
0
@ KIBIC
dnia 14.01.2011, 20:09 · Zgłoś
Żeby mieli za co długi oddać?Wstyd!Zamiast klubowi, lepiej na szpital!
Odpowiedz
0
@ KIBIC
dnia 14.01.2011, 19:52 · Zgłoś
KTO TO JEST czarni jasło oddaj 1%na prawdziwy klub w powiecie jest nim Skołyszyński LKS;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.