10-11 września Festiwal Siatkówki w Dębowcu
W dniach 10-11 września w Dębowcu odbędzie się IV Międzywojewódzki Festiwal Piłki Siatkowej Dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych: młodziczki oraz kadetki.

W zawodach rywalizować będzie 16 zespołów z województwa podkarpackiego, małopolskiego oraz ze Słowacji, które na dwóch halach sportowych rozegrają łącznie 32 spotkania. W kategorii młodziczki zagrają: UKS MOSiR Jasło, PBS Sanoczanka Sanok, UKS Jedynka Tarnów, Ekstrim Gorlice, Sandecja Nowy Sącz, Sparta Rzeszów, UKS Dwójka Krynica Zdrój oraz UKS Dębowiec. W kategorii kadetki wystąpią zespoły: UKS MOSiR Jasło, Ekstrim Gorlice, MKS Łańcut, PBS Sanoczanka Sanok, UKS Iskry Grybów, UKS Jedynka Tarnów, ZS Mlynska Stropkov oraz gospodarz turnieju UKS Dębowiec. Honorowy Patronat nad Festiwalem obejmie Wójt Gminy Dębowiec,
a zadanie jest współfinansowane przez Kuratorium Oświaty oraz Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie. Planowane godziny rozpoczęcia i zakończenia zawodów: 9.30-18.30.
Wszystkich sympatyków siatkówki serdecznie zapraszamy.
Marcin Bolek
www.uks-debowiec.pl
