Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

10 drużyn rywalizowało w jasielskim turnieju streetballa

15

Ze względu na warunki pogodowe turniej odbył się na hali MOSIR-u.  

- Inicjatorem, organizatorem i głównym fundatorem nagród był Klub Sportowy SHARK Jasło, nagrody sponsorowały również firmy Adams Computers z Jasła i Bog-Sport z Jasła. Realizacja turnieju doszła do skutku dzięki współpracy z MOSiR Jasło - powiedziała nam Agnieszka Maczuga, organizatorka turnieju.  

<Zapraszamy do fotorelacji>

Zawody, które odbyły się 19 czerwca stanowiły drugą edycję  turnieju. Udział w rozgrywkach wzięło dziesięć zespołów, wśród których, poza drużynami z regionu jasielskiego, znalazł się skład z Tarnowa.

Puchar w Turnieju wywalczyła drużyna „ZAWO.COM”.  

Rezultaty spotkań i wyniki turnieju grupy A:
MKS Jasło – CAVALIERS Nowy Żmigród 7: 6
STARZY ALE JARZY Jasło/Święcany – STAR C.Y. Jasło 9:11
JORDANKI Jasło – MKS Jasło 6: 9
CAVALIERS Nowy Żmigród – STARZY ALE JARZY Jasło/Święcany 5: 8
STAR C.Y. Jasło – JORDANKI Jasło 7: 5
MKS Jasło – STARZY ALE JARZY Jasło/Święcany 11: 7
STAR C.Y. Jasło – CAVALIERS Nowy Żmigród 8:6
JORDANKI Jasło – STARZY ALE JARZY Jasło/Święcany 4:8
MKS Jasło – STAR C.Y. Jasło 11:9
JORDANKI Jasło – CAVALIERS Nowy Żmigród 5:6

Rezultaty spotkań i wyniki turnieju grupy B:
ZAWO.COM Jasło – DRINK TEAM Święcany 7: 4
TOUR DE FLAK Tarnów – AMIGOS Nowy Żmigród 7:15
THE LOST BOYS Jasło – ZAWO.COM Jasło 5:7
DRINK TEAM Święcany – TOUR DE FLAK Tarnów 4:10
AMIGOS Nowy Żmigród – THE LOST BOYS Jasło 9:4
ZAWO.COM Jasło – TOUR DE FLAK Tarnów 15:7
DRINK TEAM Święcany – AMIGOS Nowy Żmigród 10:12
THE LOST BOYS Jasło – TOUR DE FLAK Tarnów 6:10
ZAWO.COM Jasło – AMIGOS Nowy Żmigród 12:8
DRINK TEAM Święcany – THE LOST BOYS Jasło 3:

Turniej rzutów za trzy punkty wygrał Przemysław Rąpała uzyskując pięć celnych rzutów na dziesięć oddanych w czasie 30 sekund. W konkursie wzięło udział 10 zawodników.

ĆWIERĆFINAŁY
MKS Jasło – THE LOST BOYS Jasło 5:6
ZAWO.COM Jasło – CAVALIERS Nowy Żmigród 12:6
STAR C.Y. Jasło – AMIGOS Nowy Żmigród 10:7
TOUR DE FLAK Tarnów – STARZY ALE JARZY Jasło/Święcany 9:8

PÓŁFINAŁY
THE LOST BOYS Jasło – ZAWO.COM Jasło 3:2
STAR C.Y. Jasło – TOUR DE FLAK Tarnów 8:6

FINAŁ B
TOUR DE FLAK Tarnów – THE LOST BOYS Jasło 10:7

FINAŁ A
ZAWO.COM Jasło – STAR C.Y. Jasło 12: 7

1. ZAWO.COM – : Michał Obeidat, Michał Pac, Tomasz Pac, Przemysław Rąpała.
2. STAR C.Y. Jasło – : Rafał Maczuga, Lucjan Nowosielski, Marcin Górski, Kamil Sokołowski.
3. TOUR DE FLAK Tarnów – : Daniel Barnak, Mateusz Malinowski, Jakub Maciejewski.
4. THE LOST BOYS Jasło – : Bartosz Łaba, Kamil Zbylut, Paweł Pac, Rafał Becla.
- AMIGOS Nowy Żmigród – : Rafał Rak, Kamil Hućko, Tomasz Marchewka, Patryk Jodłowski.
- CAVALIERS Nowy Żmigród – : Radosław Krajciewicz, Piotr Dziadosz, Bartosz Klich, Hubert Jurusik.
- MKS Jasło – : Bronisław Dedo, Patryk Łaba, Michał Kumor, Rafał Cabaj.
- STARZY ALE JARZY Jasło/Święcany – : Dawid Cecuła, Adam Ledziński, Arkadiusz Podkalicki, Janusz Kłosowicz.
- DRINK TEAM Święcany – : Tomasz Bochenek, Marcin Król, Łukasz Bochenek, Andrzej Berkowicz.
- JORDANKI Jasło – : Anna Radwańska, Kamila Kardaś, Edyta Skrzyszowska.

      

Kamil Sokołowski  
sokolowski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 15

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Gracz
dnia 25.06.2010, 12:50 · Zgłoś
Bardzo dobrze, że takie turnieje się odbywają!Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała i trzeba było grać na hali. Gdyby wszystko odbywało się na Orliku, był konferansjer a z głośników leciał rap było by jeszcze lepiej:) Trochę za słabo było to nagłośnione i dlatego kibice nie dopisali. Na zewnątrz przynajmniej jacyś przechodnie by się zatrzymali:) Ale ogólnie rzecz biorąc jestem jak najbardziej za organizacją takich turniejów. Powinna być w Jaśle jakaś większa impreza sportowa np. na zakończenie roku szkolnego lub przywitanie lata.
Odpowiedz
0
@ str
dnia 25.06.2010, 11:01 · Zgłoś
nie wiem kto był w całej Polsce na streetballu i spotkał DJ, ja byłem i takiego nie spotkałem, wpisowe zapłaciłem i pograłem , tyyyyyyleeeee
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 24.06.2010, 18:42 · Zgłoś
SUPER pomysł i SUPER zawody . Brawo dla organizatorów i zawodników , oby więcej takich turniejów, świetna atmosfera i świetna zabawa!
Odpowiedz
0
@ baller
dnia 24.06.2010, 14:01 · Zgłoś
Szkoda że trzeba czekać rok na streetball i rok na festiwal koszykówki.Przydałoby się wiecej takich imprez a szczególnie w wakacje.
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 24.06.2010, 11:58 · Zgłoś
aa co do organizacji samego turnieju, ludzie biorący za to odpowiedzialność stanęli na wysokości zadania, nie tylko udało im się z powodu złej pogody przenieść turniej z orlika na mosir (nie zwiększając wpisowego), ale również za 4 dychy od drużyny zapewnili wodę i dość fajne nagrody noo i przede wszystkim dobry turniej, bez zbędnego sędziowania, wszystko na zasadach fair play ;) dla porównania za 100pln wpisowego na "festiwalu koszykówki" mogliśmy jedynie poczuć [...] chuch od niektórych zawodników xD
Odpowiedz
0
@ baller
dnia 24.06.2010, 10:30 · Zgłoś
Jasne że dobry pomysł, przecież to nie zawody szkolne , to turniej STREETBAL nazwa do czegoś zobowiązuje , w całej Polsce tak te turnieje wyglądają i każdy się dobrze bawi i wspomina ,takie coś przyciąga ludzi bo zbytnio na hali publiki nie było ,także ro temu nikt nie oglądał tego.
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 23.06.2010, 14:58 · Zgłoś
myślę że pomysł z DJ i przede wszystkim muzą na turnieju nie jest taki zły, jednak po co szukać/zamawiać/płacić, jeśli ludzie zdolni do poprowadzenia takiego czegoś na pewno znaleźli by się tutaj na miejscu ;)
Odpowiedz
0
@ Fan Basketu
dnia 23.06.2010, 13:00 · Zgłoś
Nie daruje wam tego ZAWO.com! Juz prowadze rozmowy z nową, niezwyklą ekipą, ktorej nie pokonacie, nawet cwiczac 4 razy w tygodniu! Zobaczymy kto sie bedzie smial po nastepnym festiwalu!!! TO JEST DROGA DO SŁAWY!
Odpowiedz
0
@ ad. pokazy...
dnia 23.06.2010, 00:27 · Zgłoś
Tak krawiec kraje... Poza tym, turniej był organizowany (jak mi się zdaje) po to by Jaślanie (i jak się okazało nie tylko Jaślanie) mogli pograć w kosza, a nie oglądać cyrkowe sztuczki. Gdybym był organizatorem na Twoje pytanie odpowiedział bym tak: Super że nie było "Dj" albo innego zmanierowanego buraka, byli za to fajni ludzie którzy chcieli ruszyć [...]. Miasto już jest "odpowiednio" wypromowane przez dąb i powódź. A do organizatorów mam prośbę na przyszłość typu "w razie czego": Nie korzystajcie z takich "dobrych rad". >pokazystreetball.pl< niech sobie sam zorganizuje turniej streetballa i zaprasza kogo chce. I jeszcze niech mu zapłaci za pokaz. Szkoda pisać...
Odpowiedz
0
@ pokazystreetball.pl
dnia 22.06.2010, 20:31 · Zgłoś
Do organizatora ,co to za turniej bez Dj,bez prowadzącego z prawdziwego zdarzenia na przyszłość polecam skorzystać z usług na www.pokazystreetball.pl/ -profesjonalna organizacja ,pokazy freestyle, pokazy wsadów ,myślę że takie coś przyciągnełoby wiele drużyn i sponsorów i można by było wypromować miasto .Może wreszcie koszykówka by w Jaśle odżyła ,jest wielu chłopaków którzy chcą trenować ,a mają taką możliwość jedynie idąc na studia, a poziom jest naprawde wysoki .
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 20.06.2010, 22:34 · Zgłoś
Chłopaki z ILO ponownie pokazali jak się gra w kosza :D:D
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 20.06.2010, 20:30 · Zgłoś
Aga, gratulacje!!!!!
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 20.06.2010, 17:42 · Zgłoś
ZAWOOOO.COOOM
Odpowiedz
0
@ matejko
dnia 20.06.2010, 17:32 · Zgłoś
hahaha kuń ostatnie miejsce :D nie no lajtowo.. nie bede gadał :*
Odpowiedz
0
@ I LO
dnia 20.06.2010, 16:51 · Zgłoś
Prof. Nowosielski daje rade z mlodymi :) Brawo ;]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.