Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

10 kolejka Ligi Halowej Sokoła

12
W przedostatniej kolejce ligi halowej rozegrano kilka ciekawych spotkań.

Wygrywając bezpośredni mecz z najgroźniejszym rywalem zespół Skensy Sztos zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli po rundzie „każdy z każdym”.


Drużyna Sokoła po zwycięstwie nad Karczmą u Edwarda zachowała szanse na czwartą lokatę, dającą bezpośredni awans do ćwierćfinału. O tym kto zajmie to miejsce zadecyduje ich mecz z Liderem Jaslo4u.pl w ostatniej kolejce.

W derbach Osiedla Gamrat minimalnie lepszą okazała się drużyna Solidarności Gamrat zdobywając zwycięską bramkę w ostatnich sekundach meczu.


Rekordowa i chyba trudna do pobicia ilość bramek padła w meczu Lidera Jaslo4u.pl z Agentami.

Lider Jaslo4u.pl – Agenci  13-8

Real Galacticos – Ferajna Artura S.  4-2

Solidarność Gamrat – Guardi  5-4

Osiedle Mickiewicza – Solgam  8-3

Skensy Sztos – Nowy Żmigród  3-2

Karczma u Edwarda – TS Sokół  3-4


Tabele rozgrywek po dziesięciu kolejkach:

 

Mecze

Punkty

Bramki

1) Skensy Sztos

9

25

46-12

2) Nowy Żmigród

9

21

36-27

3) Solidarność Gamrat

9

21

41-30

4) Lider Jaslo4u.pl

9

16

27-21

5) TS Sokół

9

14

37-33

6) Real Galacticos

10

13

28-34

7) Karczma u Edwarda

9

10

30-31

8) Osiedle Mickiewicza

9

8

31-33

9) Ferajna Artura S.

9

7

25-36

10) Guardi

9

4

15-34

11) Solgam

9

2

17-50


* Wyniki drużyny „Agenci” z pierwszej fazy rozgrywek, czyli rundy „każdy z każdym” nie są liczone do tabeli i statystyk ligowych.


Ostatnia 11 kolejka pierwszej rundy zostanie rozegrana 12.02.2010 roku.


"e6"
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do Pemo
dnia 06.02.2010, 23:09 · Zgłoś
prawie najgorszy "wpuszczacz" buahahaha xD
Odpowiedz
0
@ meff
dnia 03.02.2010, 23:19 · Zgłoś
Wy z lidera nie wypowiadajcie sie na temat zabawy:|
Odpowiedz
0
@ Liderek
dnia 03.02.2010, 22:54 · Zgłoś
Kibicu tak się należy bawić w ligę. Dwa przypadkowe faule 21 bramek w pół godziny, uścisk łapy po meczu, uśmiech na twarzy, w oczach radość zamiast siekier i wszystko w temacie piłka nożna.
Odpowiedz
0
@ do Pemo
dnia 03.02.2010, 20:28 · Zgłoś
Ponti ... Ortografia!

Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ Pemo
dnia 03.02.2010, 12:37 · Zgłoś
coś mało "spinaczy" internetowych... wow! co jest ? :) nie była piłka za słabo napopowana ? hhihi :) Pozdro Pozdro ! :)
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 03.02.2010, 12:06 · Zgłoś
mecz trwa 2 x 15 min :) Mecze półfinałowe i finałowe rozgrywane będą 2 x 20 minut.
Skensy juuuuuuuuuuukendensy :)Hoooleeee
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 02.02.2010, 20:28 · Zgłoś
<zawstydzony>
Odpowiedz
0
@ JACO
dnia 02.02.2010, 16:39 · Zgłoś
MAHLOS!!! OOOooolllleeee... :)
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 02.02.2010, 15:59 · Zgłoś
jakby babka miała wąsy.....mecz trwa 2x20 min a poza tym całe spotkanie było pod dyktando Lidera...
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 02.02.2010, 14:44 · Zgłoś
Osiedle najlepsze bałem sie w 1 polowie ze bedzie ciezko ale w drugiej pokazali kto jest lepszy !!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 01.02.2010, 19:11 · Zgłoś
hhe lider....jakby agenci nie zaspali początku to wynik mógłby być w 2 stronę
Odpowiedz
0
@ ju-jitsu
dnia 01.02.2010, 16:10 · Zgłoś
skensy!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.