Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

10 medali dla judoków UKS „MOSIR” JASŁO

9

09 Stycznia 2011 w Krakowie odbył się Turniej Judo dzieci (1999-2000, 2001-2002) i młodzików (1997-1998), podczas którego odbyła się również licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W zawodach uczestniczyło 195 zawodników, 19 klubów w tym 1  z Ukrainy. Podczas zawodów były zbierane datki na rzecz WOŚP oraz odbyła się licytacja 2 pucharów i medalu w sumie zebrano 2 150 zł.

UKS „MOSIR” JASŁO reprezentowało 15 zawodników i zawodniczek, którzy pokazali się z jak najlepszej strony, a w szczególności szczery podziw dla dziewcząt które rywalizowały z chłopakami.

Poniżej przedstawiam wyniki naszych zawodników:

Złote medale wywalczyli:

Gajecka Marlena w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Śliwa Barbara w kategorii wagowej do 40 kilogramów
Kaźmierczyk Aleksandra w kategorii wagowej do 44 kilogramów

Srebrny medal wywalczyły:
Dubiel Aleksandra w kategorii wagowej do 36 kilogramów
Motkowicz Zuzanna w kategorii wagowej do 24 kilogramów

Brązowy medal zawisł na szyi:
Mierzwa Kornelia w kategorii wagowej do 48 kilogramów
Kaźmierczyk Szymon w kategorii wagowej do 26 kilogramów
Mierzwa Kamil w kategorii wagowej do 42 kilogramów
Kielar Gabriel w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Błasik Wiktor w kategorii wagowej do 26 kilogramów

Na czwartym miejscu uplasowała się Źrebiec Marlena w kategorii wagowej do 33 kilogramów.

Piąte miejsce zajęli:
Gajecka Adrianna w kategorii wagowej do 30 kilogramów
Kwaśny Gabriela w kategorii wagowej do 30 kilogramów

Na siódmym miejscy znaleźli się:
Lelkowska Beata w kategorii wagowej do 42 kilogramów
Wiśniowicz Iga w kategorii wagowej do 42 kilogramów

Gratulujemy naszym zawodnikom wspaniałych walk i aby tak dalej bo sezon dopiero się rozpoczął.

M. Czernecki


Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ burmiszcz
dnia 30.01.2011, 09:52 · Zgłoś
wieże w was najlepsi
Odpowiedz
0
@ gurak
dnia 30.01.2011, 09:50 · Zgłoś
no no najlepszy klub w jaśle
Odpowiedz
0
@ piti
dnia 16.01.2011, 11:04 · Zgłoś
Marlena gratulacje, tak trzymaj !
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 15.01.2011, 16:15 · Zgłoś
0
@ maniek
dnia 14.01.2011, 19:23 · Zgłoś
super super!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ maniek
dnia 14.01.2011, 19:22 · Zgłoś
super nasi górą!!!!!
Odpowiedz
0
@ kaśka
dnia 14.01.2011, 19:21 · Zgłoś
jak zawsze najlepsi
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.01.2011, 19:18 · Zgłoś
gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 14.01.2011, 19:18 · Zgłoś
gratulacje!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.