10 medali dla judoków UKS „MOSIR” JASŁO
09 Stycznia 2011 w Krakowie odbył się Turniej Judo dzieci (1999-2000, 2001-2002) i młodzików (1997-1998), podczas którego odbyła się również licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


W zawodach uczestniczyło 195 zawodników, 19 klubów w tym 1 z Ukrainy. Podczas zawodów były zbierane datki na rzecz WOŚP oraz odbyła się licytacja 2 pucharów i medalu w sumie zebrano 2 150 zł.
UKS „MOSIR” JASŁO reprezentowało 15 zawodników i zawodniczek, którzy pokazali się z jak najlepszej strony, a w szczególności szczery podziw dla dziewcząt które rywalizowały z chłopakami.
Poniżej przedstawiam wyniki naszych zawodników:
Złote medale wywalczyli:
Gajecka Marlena w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Śliwa Barbara w kategorii wagowej do 40 kilogramów
Kaźmierczyk Aleksandra w kategorii wagowej do 44 kilogramów
Srebrny medal wywalczyły:
Dubiel Aleksandra w kategorii wagowej do 36 kilogramów
Motkowicz Zuzanna w kategorii wagowej do 24 kilogramów
Brązowy medal zawisł na szyi:
Mierzwa Kornelia w kategorii wagowej do 48 kilogramów
Kaźmierczyk Szymon w kategorii wagowej do 26 kilogramów
Mierzwa Kamil w kategorii wagowej do 42 kilogramów
Kielar Gabriel w kategorii wagowej do 27 kilogramów
Błasik Wiktor w kategorii wagowej do 26 kilogramów
Na czwartym miejscu uplasowała się Źrebiec Marlena w kategorii wagowej do 33 kilogramów.
Piąte miejsce zajęli:
Gajecka Adrianna w kategorii wagowej do 30 kilogramów
Kwaśny Gabriela w kategorii wagowej do 30 kilogramów
Na siódmym miejscy znaleźli się:
Lelkowska Beata w kategorii wagowej do 42 kilogramów
Wiśniowicz Iga w kategorii wagowej do 42 kilogramów
Gratulujemy naszym zawodnikom wspaniałych walk i aby tak dalej bo sezon dopiero się rozpoczął.
M. Czernecki







