3 miejsce trampkarzy w Gorlicach
1
Drużyna Trampkarzy młodszych rocznik 1996 zajęła dziś 3 miejsce na rozgrywanym w Gorlicach halowym turnieju o Puchar Prezesa FM Glinik SA.
W turnieju wzięło udział 10 zespołów z Polski, Węgier i Słowacji. Nasi trampkarze rywalizowali w grupie B w której zajęli II miejsce i w mecz o III miejsce wygrali z drużyną z Dąbrowy Tarnowskiej. Zwycięzcą turnieju zostali młodzi piłkarze węgierscy z Nigerhazy.
Wyniki: grupa B
Czarni - Glinik II Gorlice 4:0 bramki: Kowalski-2, Szopa, Górka
Czarni - Nygerhaza 0:3
Czarni - Junosport Stara Lubovna 3:1 , bramki: Wietecha-2, Szopa
Czarni - UKS Muszynianka Muszyna 1:0 , bramka: Kowalski
o III miejsce
Czarni - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3:0 , bramki: Jamuła-2, Świątkowski
Indywidualne wyróżnienia:
Najlepszy zawodnik turnieju - Kamil Wietecha
Czarni Jasło
W turnieju wzięło udział 10 zespołów z Polski, Węgier i Słowacji. Nasi trampkarze rywalizowali w grupie B w której zajęli II miejsce i w mecz o III miejsce wygrali z drużyną z Dąbrowy Tarnowskiej. Zwycięzcą turnieju zostali młodzi piłkarze węgierscy z Nigerhazy.
Wyniki: grupa B
Czarni - Glinik II Gorlice 4:0 bramki: Kowalski-2, Szopa, Górka
Czarni - Nygerhaza 0:3
Czarni - Junosport Stara Lubovna 3:1 , bramki: Wietecha-2, Szopa
Czarni - UKS Muszynianka Muszyna 1:0 , bramka: Kowalski
o III miejsce
Czarni - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3:0 , bramki: Jamuła-2, Świątkowski
Indywidualne wyróżnienia:
Najlepszy zawodnik turnieju - Kamil Wietecha
Czarni Jasło
