Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

3 razy złoto na zakończenie 2008 roku

11
Wspaniały prezent sprawi najmłodsi zawodnicy sekcji judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” zdobywając 3 złote medale na Międzynarodowych zawodach judo które odbyły się w ukraińskim Lwowie w dniach 27-28.12.2008r.






Złote medale w swych kategoriach wagowych wywalczyli: Kamil Paprocki w kategorii wagowej do 42 kilogramów, Śliwa Barbara w kategorii wagowej do 37 kilogramów oraz Aleksandra Dubiel w kategorii wagowej do 27 kilogramów. Podopieczni trenera Michała Czarneckiego wykonali 100% normy, gdyż starowało ich tylko trzy osoby i wszyscy wywalczyli złote medale.






Składamy serdeczne podziękowania dla trenera klubu IPPON LWÓW Jaroslava Grybyk za ciepłe i miłe przyjęcie naszych zawodników podczas całych zawodów. Współpraca między naszym i ukraińskim klubem zawiązała się trzy lata temu i nadal owocuję przyjazną współpracą.


Przemek Czarnecki
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kumpel koska
dnia 14.01.2009, 19:10 · Zgłoś
no wszystko ok ;/ ale gdzie moj kolega bartek kosiek ? ;/ przeciez on jest w tym najlepszy ;/
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 01.01.2009, 17:54 · Zgłoś
Po co zadawać się z biedotą - czyli Ruskimi. Lepiej jakby jeździli tam gdzie produkują Mercedesy albo do USA. w ruskach masakra - [...], brud, nędza. Byłem tam i widziałem. Szczególnie to z ich [...], pradziada niechlujstwa.
Odpowiedz
0
@ Endi
dnia 31.12.2008, 23:53 · Zgłoś
Ciekawe ile kartonów [...] udało im się z powrotem przywieźć.
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 31.12.2008, 10:59 · Zgłoś
Superrr gratuluje Judokom co chiwle czytam o ich sukcesach i cieszę sie ze jeszcze mamy taka zdolną młodzież brawa dla trenerow i oczywiscie dla zawodnikow
Odpowiedz
0
@ Madzulenka
dnia 31.12.2008, 10:38 · Zgłoś
Gratulację !!!!!!! Zawodnikom i trenerowi :)


szczęścia w nowym roku :):):):):):):):):):):)
dla tych co czytają to :D
Odpowiedz
0
@ MAMCIA
dnia 30.12.2008, 22:53 · Zgłoś
GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERUNIA BRAWO!!!:D:D:D
Odpowiedz
0
@ judoka
dnia 30.12.2008, 21:48 · Zgłoś
ja niepojechalem :P
Odpowiedz
0
@ Ewela
dnia 30.12.2008, 17:26 · Zgłoś
GRATULACJE!!!!!:))))
Odpowiedz
0
@ Anulka
dnia 30.12.2008, 15:52 · Zgłoś
No,no.. Gratulacje ;p oby tak dalej :p ...;)
Odpowiedz
0
@ judoka
dnia 30.12.2008, 15:29 · Zgłoś
brawo!!!!!!! brawo!!!!!!!!! ;):););):);)
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 30.12.2008, 14:30 · Zgłoś
super jedyny sport w jasle ktorym zajmuje sie ktos na powaznie a tylu mamy zdolnych ale
z tego nie kozystamy
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.