3 razy złoto na zakończenie 2008 roku
11
Wspaniały prezent sprawi najmłodsi zawodnicy sekcji judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” zdobywając 3 złote medale na Międzynarodowych zawodach judo które odbyły się w ukraińskim Lwowie w dniach 27-28.12.2008r.



Złote medale w swych kategoriach wagowych wywalczyli: Kamil Paprocki w kategorii wagowej do 42 kilogramów, Śliwa Barbara w kategorii wagowej do 37 kilogramów oraz Aleksandra Dubiel w kategorii wagowej do 27 kilogramów. Podopieczni trenera Michała Czarneckiego wykonali 100% normy, gdyż starowało ich tylko trzy osoby i wszyscy wywalczyli złote medale.



Składamy serdeczne podziękowania dla trenera klubu IPPON LWÓW Jaroslava Grybyk za ciepłe i miłe przyjęcie naszych zawodników podczas całych zawodów. Współpraca między naszym i ukraińskim klubem zawiązała się trzy lata temu i nadal owocuję przyjazną współpracą.
Przemek Czarnecki



Złote medale w swych kategoriach wagowych wywalczyli: Kamil Paprocki w kategorii wagowej do 42 kilogramów, Śliwa Barbara w kategorii wagowej do 37 kilogramów oraz Aleksandra Dubiel w kategorii wagowej do 27 kilogramów. Podopieczni trenera Michała Czarneckiego wykonali 100% normy, gdyż starowało ich tylko trzy osoby i wszyscy wywalczyli złote medale.



Składamy serdeczne podziękowania dla trenera klubu IPPON LWÓW Jaroslava Grybyk za ciepłe i miłe przyjęcie naszych zawodników podczas całych zawodów. Współpraca między naszym i ukraińskim klubem zawiązała się trzy lata temu i nadal owocuję przyjazną współpracą.
Przemek Czarnecki
