5 medali dla zawodników ULKS "Technik" Trzcinica!
29
W dniach 13-14 czerwca 2009 w Słubicach miały miejsce Mistrzostwa Polski LZS w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego "Technik" Trzcinica zdobyli podczas tych zawodów 5 medali.
Złoty medal w biegu sprinterskim na 100m zdobyła Wioleta Brągiel. Ta sama zawodniczka w biegu na 200m zdobyła medal srebrny. Natalia Wolska w skoku w dal medal srebrny, Beata Chmura w 3-skoku medal brązowy i Damian Leszczyński w biegu na 800m medal brązowy.
Na uwagę zasługuje jeszcze IV m-ce Jakuba Sokulskiego w skoku w dal, V m-ca Radosława Wcisły w pchnięciu kulą i Moniki Jarek również w pchnięciu kulą.





Również sukcesem zakończył się rozgrywany 2 czerwca 2009r. w Rzeszowie Wojewódzki Finał Lekkoatletycznej Szkolnej Ligii w ramach Licealiady.
Drużyna Zespołu Szkół w Trzcinicy w składzie Wioleta Brągiel, Katarzyna Wietecha, Natalia Budnik, Justyna Czajka, Joanna Kipiel, Monika Chochołek, Elżbieta Rączka, Patrycja Acela, Aneta Kozioł, Żaneta Klocek, Natalia Chrzanowska, Beata Chmura, Wioleta Kędzior ostatecznie zajęła bardzo dobre II miejsce wśród 22 drużyn zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego.
Na szczególną uwagę zasługują wyniki: Wiolety Brągiel w biegu sprinterskim na 100m z wynikiem 12,32s, Anety Kozioł w pchnięciu kulą- 10,14m i Beaty Chmury w skoku w dal z wynikiem 5,49m.
Opiekunami drużyny są trenerzy Agnieszka Bednarkiewicz i Tomasz Socha.
Trzy najlepsze drużyny województwa to: V Sportowe Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, ZS Trzcinica i Liceum Ogólnokształcące ze Stalowej Woli.
R. Stawarski
Złoty medal w biegu sprinterskim na 100m zdobyła Wioleta Brągiel. Ta sama zawodniczka w biegu na 200m zdobyła medal srebrny. Natalia Wolska w skoku w dal medal srebrny, Beata Chmura w 3-skoku medal brązowy i Damian Leszczyński w biegu na 800m medal brązowy.
Na uwagę zasługuje jeszcze IV m-ce Jakuba Sokulskiego w skoku w dal, V m-ca Radosława Wcisły w pchnięciu kulą i Moniki Jarek również w pchnięciu kulą.

Również sukcesem zakończył się rozgrywany 2 czerwca 2009r. w Rzeszowie Wojewódzki Finał Lekkoatletycznej Szkolnej Ligii w ramach Licealiady.
Drużyna Zespołu Szkół w Trzcinicy w składzie Wioleta Brągiel, Katarzyna Wietecha, Natalia Budnik, Justyna Czajka, Joanna Kipiel, Monika Chochołek, Elżbieta Rączka, Patrycja Acela, Aneta Kozioł, Żaneta Klocek, Natalia Chrzanowska, Beata Chmura, Wioleta Kędzior ostatecznie zajęła bardzo dobre II miejsce wśród 22 drużyn zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego.
Na szczególną uwagę zasługują wyniki: Wiolety Brągiel w biegu sprinterskim na 100m z wynikiem 12,32s, Anety Kozioł w pchnięciu kulą- 10,14m i Beaty Chmury w skoku w dal z wynikiem 5,49m.
Opiekunami drużyny są trenerzy Agnieszka Bednarkiewicz i Tomasz Socha.
Trzy najlepsze drużyny województwa to: V Sportowe Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, ZS Trzcinica i Liceum Ogólnokształcące ze Stalowej Woli.
R. Stawarski
