5 medali wywalczyli podopieczni trenera Michała Czarneckiego na zawodach judo
6
W dniu 20.03.2010r. w Krakowie odbyła się I edycja GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY w Judo dzieci. Udział w zawodach zaznaczyła również ekipa UKS MOSiR Jasło, która wywalczyła bardzo dobre lokaty. Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny rywalizowały z chłopcami. Start w Krakowie był naprawdę bardzo udany dla naszych zawodników zważywszy na fakt, iż w zawodach udział wzięło 231 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski.




Na najwyższym stopniu podium stanęły Aleksandra Kaźmierczyk wygrywając kategorie wagową do 38 kilogramów, oraz Liliana Dyląg w kategorii wagowej do 46 kilogramów.
Srebrnym medalistą w wadze do 24 kilogramów został Michał Dubiel w tej samej kategorii brązowy medal wywalczył kolega klubowy Szymon Kaźmierczyk.
Na drugim stopniu podium, tocząc walki chłopcami i ulegając tylko w finale uplasowała się Barbara Śliwa w kategorii do 36 kilogramów.
Na piątej lokacie uplasowały się Mierzwa Kornelia w kategorii wagowej do 50 kilogramów jak i Motkowicz Julia w kategorii do 36 kilogramów.
Na dobrej zważywszy duży poziom rywalizacji z chłopcami na Siódmym miejscu uplasowała się Źrebiec Marlena w kategori wagowej do 30 kilogramów
W zawodach wzięli udział również młodzi adepci stawiający pierwsze kroki na zawodach. Pokazali się jak z najlepszej strony i są wielkie notowania na ich karierę zawodniczą.



Wśród nowego narybku zawodniczego wystąpili:
Kachlik Zuzanna, Kachlik Gabriela, Śnieżek Paulina, Wiśniowicz Emilia, Wiśniowicz Iga, Junak Krystian, Cierlak Maja, Kielar Gabryś, Lejkowska Beata, Potępa Aleksandra, Wolsza Gabriela, Świstak Jakub, Hendzel Mateusz, Kopeć Kacper, Błasik Wiktor.
Serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę zawodniczą jak i wspaniałą waleczność podczas walk.
UKS MOSIR JASŁO




Na najwyższym stopniu podium stanęły Aleksandra Kaźmierczyk wygrywając kategorie wagową do 38 kilogramów, oraz Liliana Dyląg w kategorii wagowej do 46 kilogramów.
Srebrnym medalistą w wadze do 24 kilogramów został Michał Dubiel w tej samej kategorii brązowy medal wywalczył kolega klubowy Szymon Kaźmierczyk.
Na drugim stopniu podium, tocząc walki chłopcami i ulegając tylko w finale uplasowała się Barbara Śliwa w kategorii do 36 kilogramów.
Na piątej lokacie uplasowały się Mierzwa Kornelia w kategorii wagowej do 50 kilogramów jak i Motkowicz Julia w kategorii do 36 kilogramów.
Na dobrej zważywszy duży poziom rywalizacji z chłopcami na Siódmym miejscu uplasowała się Źrebiec Marlena w kategori wagowej do 30 kilogramów
W zawodach wzięli udział również młodzi adepci stawiający pierwsze kroki na zawodach. Pokazali się jak z najlepszej strony i są wielkie notowania na ich karierę zawodniczą.



Wśród nowego narybku zawodniczego wystąpili:
Kachlik Zuzanna, Kachlik Gabriela, Śnieżek Paulina, Wiśniowicz Emilia, Wiśniowicz Iga, Junak Krystian, Cierlak Maja, Kielar Gabryś, Lejkowska Beata, Potępa Aleksandra, Wolsza Gabriela, Świstak Jakub, Hendzel Mateusz, Kopeć Kacper, Błasik Wiktor.
Serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę zawodniczą jak i wspaniałą waleczność podczas walk.
UKS MOSIR JASŁO
