Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

8 medali dla ULKS "Technik Trzcinica w Halowych Mistrzostwach Województwa Juniorów

7

W dniu 15 stycznia 2011r. w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Juniorów. Start ten był kolejnym sprawdzianem formy lekkoatletów z Podkarpacia przed zbliżającymi się za dwa tygodnie Mistrzostwami Polski Juniorów, które odbędą się w Spale.

Zawodnicy ULKS „Technik” Trzcinica w zawodach tych zdobyli aż 8 medali. Mistrzami województwa w swoich konkurencjach zostali Brągiel Wioleta (60m) oraz Stanisław Piwowar (600m). Medale srebrne wywalczyli Hajnosz Barbara (300m), Dyląg Oliwia (w dal), Stój Anna (wzwyż). Na trzecim stopniu podium natomiast stanęli Wickowski Dariusz (1000m), Dąbrowska Wioleta (60m) i Gajda Marcin (60m). Oto wszystkie wyniki naszych zawodników:

Imię i nazwisko

Konkurencja

Wynik

Miejsce

Brągiel Wioleta

60m

8.20

1

Piwowar Stanisław

600m

1:36.67

1

Gajda Mateusz

60pł

8.54

1PK

Hajnosz Barbara

300m

49.36

2

Dyląg Oliwia

w dal

5.01

2

Stój Anna

wzwyż

1.50

2

Gorczyca Bartosz

1500m

4:33.59

2PK

Wickowski Dariusz

1000m

2:59.58

3

Dąbrowska Wioleta

60m

8.32

3

Gajda Marcin

60m

7.38

3

Stój Anna

3-skok

9.47

4

Chochołek Monika

600m

1:54.00

5

Hajnosz Barbara

600m

1:54.46

6

Czajka Kinga

w dal

4.55

6

Piwowar Stanisław

300m

44.48

6

Baran Izabela

300m

52.53

11

Chochołek Monika

300m

52.79

12

Baran Izabela

60m

8.67

15

Honkowicz Marcin

60m

7.65

16

Wickowski Dariusz

60m

7.9

19

Gorczyca Patrycja

60m

8.96

24

 

 

T. Wojtas


Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ryba
dnia 26.01.2011, 15:50 · Zgłoś
Moje gratulacje dla wszystkich zwycięzców, a szczególnie dla Wioli Brągiel, Basi Hajnosz i Darka Wickowskiego. Tak Trzymajcie.
Odpowiedz
0
@ Ala
dnia 26.01.2011, 08:17 · Zgłoś
Brawo dla Pana prof. Jacka Wladyki to jego zaslugi przez lata daja wyniki .Byl i jest calkowicie oddany dla sportu .Takich pasjonatow juz nie ma. Czapki z glow.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 25.01.2011, 10:36 · Zgłoś
Gratulacje dla Pana Dyrektora Masteja i Grona Pedagogicznego tej Szkoly jest to kadra na poziomie i z przygotowaniem zawodowym
Odpowiedz
0
@ jooo
dnia 23.01.2011, 21:56 · Zgłoś
na jakiej hali?
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 23.01.2011, 20:32 · Zgłoś
Już za 2 lata będzie można pobiegać na normalnej hali na podkarpaciu a nie jeździć do Łodzi lub do Spały, aby zrobić normalny wynik.
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 23.01.2011, 18:44 · Zgłoś
nasze Wiolki najlepsze! :)))
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.01.2011, 19:48 · Zgłoś
brawo gratulacje to jest najlepsza szkola gdzie jest lekkoatletyka na poziomie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.