Agnieszka Jamróg i Agnieszka Sobczyk uzyskały stopień Mistrzowski DAN (pas czarny)
21
Agnieszka Jamróg i Agnieszka Sobczyk jako pierwsze kobiety trenujące judo z Jasła zdały egzamin i uzyskały stopień mistrzowski DAN - pas czarny.


Egzamin odbył się w dniu 10.01.2010r. w Bytomiu. Obie zawodniczki trenują pod okiem trenera Przemysława Czarneckiego od ponad 10 lat i w swojej karierze sportowej osiągnęły już bardzo wiele w turniejach Ogólnopolskich, Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski, Światowych Rankingowych Turniejach Judo.
Obydwie Agnieszki były powoływane do reprezentacji Polski na Turnieje Nadziei Olimpijskich.
GRATULUJEMY DZIEWCZYNOM SUKCESU NA KTÓRY PRACOWAŁY WIELE LAT!!!



Przemysław Czarnecki


Egzamin odbył się w dniu 10.01.2010r. w Bytomiu. Obie zawodniczki trenują pod okiem trenera Przemysława Czarneckiego od ponad 10 lat i w swojej karierze sportowej osiągnęły już bardzo wiele w turniejach Ogólnopolskich, Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski, Światowych Rankingowych Turniejach Judo.
Obydwie Agnieszki były powoływane do reprezentacji Polski na Turnieje Nadziei Olimpijskich.
GRATULUJEMY DZIEWCZYNOM SUKCESU NA KTÓRY PRACOWAŁY WIELE LAT!!!



Przemysław Czarnecki
