Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Airsoft w Jaśle

4

Air soft gun (znane także pod nazwą BB guns) są wiernymi replikami broni palnych w skali 1:1, strzelającymi plastikowymi kulkami o średnicy 6mm.

 
 
Zabawa z wykorzystaniem tych replik przyjęła nazwę – airsoft. Airsoft jest idelną alternatywą w stosunku do droższego i przez to nieosiągalnego dla wielu osób paintballu. Zabawę w airsoft można zacząć już od około 100zł. Dzięki realistycznemu wyglądowi replik i ogólnemu nastawieniu airsoftowców, hobby to przezwycięża paintball również klimatem samej rozgrywki.

 

Uczestnicy rozgrywek airsoftowych przykładają dużą wagę do ubioru i wyposażenia tworzących dodatkowy klimat.

 

 

 

Jesteśmy jasielską grupą airsoftową działającą i strzelającą się na terenie Jasła i okolic od ponad 4 lat. Nasza grupa liczy aktualnie 8 osób lecz na strzelankach pojawiają się również osoby niezrzeszone (mniej więcej 10 osób). Niektórzy z Was mogą nas kojarzyć z pokazów i strzelnic jakie urządzaliśmy w okresie przedwakacyjnym w roku 2007 oraz 2008 w Jaśle i okolicach.

 

 

Oprócz pokazów i regularnych strzelanek organizujemy czasami również bramy weselne (z tego również niektórzy mogą nas kojarzyć :)).

 

Jako grupa reprezentowaliśmy Jasło w polskim światku airsoftowym na wielu zlotach min.:


 2008.07.19-20 - Sanok
 2008.05.03 - Jasło
 2007.12.29 - Czarna
 2007.08.12 - Sanok
 2007.07.15 - Jasło
 2006.12.30 - Przemyśl
 2006.10.29 - Oleandry
 Igła Południa I, II, III - Gorlice



Utrzymujemy kontakty z innymi grupami airsoftowymi z naszych okolic, min.:

DZK - Krosno

ASG Sanok
BGGASG Ranger - Gorlice, Biecz
SF - Pilzno



 Jesteś zainteresowany taką formą rekreacji ?
 Masz powyżej 16 lat ?
 Chciałbyś poznać nowych ludzi a przy okazji świetnie się bawić?
 Nie masz co robić z wolnym czasem w weekendy ?
 Interesuje Cię broń, wojsko i ogólnie pojęte militaria ?

Odezwij się do nas i przyjdź na strzelankę. Zobaczysz jak spędzamy wolny czas bawiąc się w airsoft.

Być może i Ciebie to wciągnie :) ?

Skontaktuj się z nami:

silver wolf
gg: 3731850
kom: 500 192 774

oraz

bitelz
gg: 1633351
kom: 696 020 839

Zapraszamy na nasza strone - www.ckp.asg.pl

Na forum znajdziecie pomocne informacje oraz możecie zadawać pytania dotyczące sprzętu, zasad gry itd itp.

Do zobaczenia po drugiej stronie celownika!

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
1
@ zal
dnia 26.11.2008, 16:58 · Zgłoś
to jest bardzo fajne
Odpowiedz
2
@ asg king
dnia 23.11.2008, 22:10 · Zgłoś
Śmieszny jesteś, mówisz że jak można bawić się w takie coś:o widzisz niektórzy wolą iść się postrzelać z znajomymi i spędzić miło czas a nie narżnąć się tanim winem i szpanować starym bmw po osiedlu B)
Odpowiedz
1
@ kuba
dnia 23.11.2008, 20:35 · Zgłoś
Nie mogę się z tobą bo moim zdaniem Airsoft to świetna sprawa i zabawa
Odpowiedz
-3
@ MARKO
dnia 23.11.2008, 17:58 · Zgłoś
KOLESIE SĄ SMIESZNI BAWIĄ SIE W TAKIE COS ALE ANI JEDEN NIE KWAPI SIE ABY ISC DO WOJSKA.??? CZEGO ONI SIE BOJA ..?? HYBA NICZEGO ALE MAJA ROZUM 10 LATKA KTÓRY GRA W CANTER STRAJKA... I OD WOJSKA Z DALA BO KAŻDY Z NICH SIE ODWOŁYWAŁ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.