Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

"Akcja MIŚ"

3

Już w najbliższą środę (16.04) odbędzie się po raz pierwszy na ulicach miasta happenigowa "Akcja MIŚ" prowadzona pod hasłem „Nie bij mnie - kochaj mnie!”.

W Polsce jest to już druga taka inicjatywa pilotowana przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W Jaśle prowadzić ją będą wolontariusze z Powiatowego Młodzieżowego Centrum Wolontariatu MOC Wolontariatu i Gimnazjum Nr 2 w Jaśle we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury pod opieką inicjatora Jasielskiego Stowarzyszenia CONSENSUS.

Zapraszamy wszystkich jaślan do udziału w niej.

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ sven
dnia 16.04.2014, 14:01 · Zgłoś
ciongle to poftarzam rodzicom...
Odpowiedz
1
@ zzz
dnia 15.04.2014, 20:17 · Zgłoś
a o co chodzi wgl w tej akcji?
Odpowiedz
0
@ środa
dnia 16.04.2014, 12:59 · Zgłoś
O co? Podejrzewam, że eksperci, co przeczytali kilka książek będą uczyć matki i ojców jak wychowywać dzieci. Będą nimi wstrząsać, namawiać ich do myślenia, zwracać uwagę na ważne aspekty i inne tam takie. Ożywili się, bo chcą uatrakcyjnić nam kolejne święta. Przepraszam! A może to chodzi o przypomnienie historii zastępczej rodziny z Tczewa...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.