Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Amatorski turniej tenisa stołowego o mistrzostwo miasta Jasła

1

W dniu 13 luty 2016 roku odbył się III amatorski turniej Tenisa Stołowego o mistrzostwo Miasta Jasła pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła. Turniej cieszył dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta Jasła i okolicznych miejscowości.

W turnieju wzięło udział 46 uczestników, którzy rozgrywali swoje pojedynki w czterech kategoriach:

  • seniorki powyżej lat 18;
  • juniorki poniżej lat 18;
  • seniorzy powyżej lat 18;
  • juniorzy poniżej lat 18.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostały następujące osoby:

SENIORKI

1 miejsce – Zajdel Aleksandra

2 miejsce – Zajdel Alina

JUNIORKI

1 miejsce – Jasiczek Gabriela

2 miejsce – Dereś Sara

3 miejsce – Dereś Weronika

SENIORZY

1 miejsce – Mirosław Kozik

2 miejsce – Zając Paweł

3 miejsce – Siewierski Grzegorz

JUNIORZY

1 miejsce – Kołodziej Jakub

2 miejsce – Wilisowski Adrian

3 miejsce – Mika Bartosz

Miasto Jasło na turnieju reprezentował Pan Jerzy Raus, który brał udział w rozdaniu nagród zwycięzcom w poszczególnych kategoriach.

Organizator

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
1
@ ten co wie
dnia 24.02.2016, 17:54 · Zgłoś
tenis to nie widowiskowy sport...choć niektóre akcje są super...pomysł dobry i ciekawy ...fajnie ze coś się dzieje...innego od piłki nożnej...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.