Amatorski turniej tenisa stołowego o mistrzostwo miasta Jasła
W dniu 13 luty 2016 roku odbył się III amatorski turniej Tenisa Stołowego o mistrzostwo Miasta Jasła pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła. Turniej cieszył dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta Jasła i okolicznych miejscowości.

W turnieju wzięło udział 46 uczestników, którzy rozgrywali swoje pojedynki w czterech kategoriach:
- seniorki powyżej lat 18;
- juniorki poniżej lat 18;
- seniorzy powyżej lat 18;
- juniorzy poniżej lat 18.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostały następujące osoby:
SENIORKI
1 miejsce – Zajdel Aleksandra
2 miejsce – Zajdel Alina

JUNIORKI
1 miejsce – Jasiczek Gabriela
2 miejsce – Dereś Sara
3 miejsce – Dereś Weronika

SENIORZY
1 miejsce – Mirosław Kozik
2 miejsce – Zając Paweł
3 miejsce – Siewierski Grzegorz

JUNIORZY
1 miejsce – Kołodziej Jakub
2 miejsce – Wilisowski Adrian
3 miejsce – Mika Bartosz


Miasto Jasło na turnieju reprezentował Pan Jerzy Raus, który brał udział w rozdaniu nagród zwycięzcom w poszczególnych kategoriach.
Organizator
