Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wicestarosty

2
 Jasielski Klub Sportowy "Gamrat" Czarni zaprasza na Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 1999 o Puchar Wicestarosty Witolda Lechowskiego, który w dniu 28 listopada (sobota) odbędzie się na sali Gimnazjum nr 1 w Jaśle, przy ulicy Czackiego.


Rozpoczęcie zawodów o godzinie 9.00. W andrzejkowym turnieju udział wezmą m.in: gospodarz Czarni Jasło, Sandecja Nowy Sącz, Igloopol i Wisłoka Dębica, Glinik Gorlice, Start  Wola Mielecka, Tarnovia oraz Unia Tarnów. Zawodnicy wraz z trenerem i rodzicami serdecznie zapraszają do wspólnego kibicowania naszej młodej drużynie.


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Worek
dnia 29.11.2009, 16:10 · Zgłoś
Te dzieci jeszcze nie głosują!!A Gamrat niech się zajmie sobą!!!!
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 27.11.2009, 20:45 · Zgłoś
hahaha o puchar W-ce Starosty.???? Kazda okazja do promocji wyborczej dobra. Może Gamrat - jego władze wzięliby się wreszcie za robotę i poprawne zarządzanie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.