Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wicestarosty
2
Jasielski Klub Sportowy "Gamrat" Czarni zaprasza na Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 1999 o Puchar Wicestarosty Witolda Lechowskiego, który w dniu 28 listopada (sobota) odbędzie się na sali Gimnazjum nr 1 w Jaśle, przy ulicy Czackiego. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 9.00. W andrzejkowym turnieju udział wezmą m.in: gospodarz Czarni Jasło, Sandecja Nowy Sącz, Igloopol i Wisłoka Dębica, Glinik Gorlice, Start Wola Mielecka, Tarnovia oraz Unia Tarnów. Zawodnicy wraz z trenerem i rodzicami serdecznie zapraszają do wspólnego kibicowania naszej młodej drużynie.
Czarni Jasło
