Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej za nami!

12
W dniu 28.11.2009r. na Gimnazjum Nr 1 w Jaśle odbył się  andrzejkowy turniej piłki nożnej rocznika 1999 o puchar wicestarosty Witolda Lechowskiego.

Drużyna Czarnych Jasło I zajęła II miejsce, Czarnych II - VI. 






W turnieju udział wzięły:
Tarnovia Tarnów I, II, Unia Tarnów I,II, Glinik Gorlice, Igloopol Dębica, Wisłoka Dębica, Start Wola Mielecka, Czarni Jasło I, II.

Czarni I Jasło-Unia II Tarnów 4:1 (Mitoraj, Sury-2, Stelmach)
Czarni I Jasło-Start Wola Mielecka 1:0 (Juszczyk)
Czarni I Jasło-Wisłoka Dębica 1:1 (Mitoraj)
Czarni I Jasło-Tarnovia Tarnów II 0:1

Półfinał:

Czarni I Jasło-Tarnovia Tarnów I 2:0 (Mitoraj, Gabryel)

Finał:

Czarni Jasło I-Tarnovia Tarnów II 2:3 (Gabryel, Juszczyk)

Czarni I wystąpili w składzie: Kiszka Paweł, Sury Piotr, Koś Wojciech, Stelmach Jakub, Juszczyk Adam, Mitoraj Wojciech, Czyżowicz Dawid, Gabryel Michał.

Czarni Jasło II wystąpili w składzie: Szostak Patryk, Machowski Sebastian, Machowski Arkadiusz, Szczepanik Daniel, Myśliwiec Jakub, Pikuła Dominik, Jędrusik Kacper.

Wyniki:
Czarni II Jasło-Glinik Gorlice 1:2 (Machowski)
Czarni II Jasło-Tarnovia Tarnów I 0:4
Czarni II Jasło-Unia I Tarnów 1:0 (Jędrusik)
Czarni II Jasło-Igloopol Dębica 0:1

Półfinały o 5-8 miejsce:

Czarni II Jasło-Start Wola Mielecka 3:0 (Szczepanik, Szostak, Pikuła)

Finał o 5 miejsce:
Czarni II Jasło-Igloopol Dębica 0:2






Najlepszym bramkarzem został nasz zawodnik Szostak Patryk, najlepszym zawodnikiem: Skrzypciak Patryk z Glinik Gorlice, królem strzelców: Zygmunt Patryk z Igloopolu Dębica.

Organizatorzy dziękują wicestaroście Witoldowi Lechowskiemu firmie PGNiG oraz dyrektorowi Gimnazjum Nr 1 w Jaśle za pomoc w organizacji turnieju.


Urszula Czyżowicz
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 01.12.2009, 06:20 · Zgłoś
Zaczyna się Szóstka czy Czarni.
I to chyba nie dzieciaki piszą te posty.
Ej rodzice zachowujecie się gorzej niż małe dzieci.
Odpowiedz
0
@ do LoLo
dnia 30.11.2009, 22:04 · Zgłoś
Mówisz LoLo o turnieju halowym czy na boisku trawiastym ? Jeśli jesteś tak dobrze zorientowany to wymień mi Turniej organizowany przez Szóstkę na którym de facto prezentuje się 5 zespołow ... Czy na turnieju organizowanym przez Czarnych Jasło kiedykolwiek zagrała : Wisła Kraków ? Arka Gdynia ? Polonia Bytom ? Hutnik Kraków ? Korona Kielce ? Motor Lublin ?Szóstka organizuje turnieje nie po to żeby zbierać nagrody , tylko po to żeby grać z najlepszymi i zbierać tym samym doświadczenia w konfrontacji z lepszymi ... A tak ad rem : Seba Machowski to na pewno rocznik 1999 ... Pozdrowienia dla osób związnych z Czarnymi Jasło
Odpowiedz
0
@ ozo
dnia 30.11.2009, 12:40 · Zgłoś
do Pis-man: Wielki szacun Pis-man za Twoje osiągnięcia!!!
Ależ pochwal się, niech się wszyscy dowiedzą. No, mów coś Ty tam takiego osiągnął "u siebie" i "nie u siebie" - czekamy z niecierpliwością.
Odpowiedz
0
@ LoLo
dnia 30.11.2009, 09:04 · Zgłoś
Do PIS-mana - Co by nie mówić to "rekord gościnności" pobiła "szóstka" na ostatnim organizowanym przez siebie turnieju. Jeżeli tu mamy wstyd i żenadę to jak byś nazwał występ szóstki?
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 30.11.2009, 08:38 · Zgłoś
W tak słabej obsadzie i jeszcze wybrać sobie dla I zespołu najsłabszych przeciwników?.To chyba nie świadczy dobrze o Czarnych. A tak łatwo krytykuje się inne jasielskie szkółki piłkarskie.
Odpowiedz
0
@ kopernikus
dnia 30.11.2009, 06:54 · Zgłoś
Bo wszystkie Patryki to fajne chłopaki
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 29.11.2009, 15:31 · Zgłoś
Najlepszy bramkarz-PATRYK, zawodnik-PATRYK, król strzelców-PATRYK...o_0
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 29.11.2009, 11:21 · Zgłoś
Nawet u siebie nie potrafią wygrać.Wstyd i żenada!
Odpowiedz
0
@ hahahaha
dnia 29.11.2009, 10:58 · Zgłoś
podziekowania dla dyrektora gimnazjum nr 1 -ciekawe za co?byłem tam i z pracowników gimnazjum widziałem tylko Arka -zresztą jak zawsze!
Odpowiedz
0
@ tyk
dnia 29.11.2009, 10:39 · Zgłoś
Turniej dzieki Rodzicom ....nie mylic z czarnymi
Odpowiedz
0
@ klotka
dnia 29.11.2009, 10:29 · Zgłoś
Czarni Jasło najlepsi!!!!!-a bramkarz PK rewelacyjny:-)gratuluje
Odpowiedz
0
@ JKS
dnia 29.11.2009, 00:21 · Zgłoś
I glancowo jest !
JKS !~
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.