ASW Judo Jasło trzecią drużyną podczas turnieju w Warszawie
Końcem października w Warszawie odbyła się kolejna edycja Internationale Judo League. Turnieje organizowane w ramach ligi, w którym uczestniczy ponad 1000 zawodników należą do jednych z najmocniejszym w naszym kraju.

Klub ASW JUDO JASŁO reprezentowało 16 zawodników, którzy po raz kolejny udowodnili, że nawet z takiego małego miasta jak nasze Jasło można zaprezentować się wspaniale na matach całego kraju.


Wyniki naszych młodych zawodników:
Złote medale dla naszego klubu wywalczyli:
Gabrysia Jaracz, Jagoda Dzik, Filip Burda, Mateusz Kluszczyk.


Srebrne medale zdobyli:
Aleksandra Sieńkowska, Madzia Lewicka.


Brązowe medale wywalczyli:
Weronika Ulaszek, Oliwia Ulaszek, Kacper Maciuszczak, Oliwier Bęben.

Wyniki naszej młodzieży przyczyniły się do tego, nasz klub zajął w klasyfikacji medalowej 3 miejsce, ulegając jedynie drużynom z Warszawy.
To kolejny sukces naszego małego Wielkiego klubu.
ASW JUDO JASŁO
